Jak hrát hry Wii na emulátoru Dolphin

Pokud máte dostatečně výkonný počítač, můžete hrát hry Wii a Gamecube pomocí Emulátor delfínů . Je to skvělý způsob, jak hrát hry, když s sebou nemáte Wii, aby hry vypadaly ještě lépe než na Wii, nebo dokonce hrát hry v rozlišení 1080p! (až 1440 p)Kroky

 1. Obrázek s názvem Hrát hry Wii na emulátoru Dolphin Krok 1

  1 Zkontrolujte, zda je váš počítač dostatečně výkonný na spuštění Dolphin Emulatoru. Dolphin běží nejlépe na dvoujádrovém procesoru 3 GHz nebo vyšším a s grafickou kartou, která podporuje nejnovější verzi DirectX nebo OpenGL. Doporučujeme grafické karty vyráběné společností ATI nebo NVIDIA. Integrované grafické karty (jako řada Intel HD) se nedoporučují. Pokud máte výkonný procesor, ale integrovanou grafickou kartu, můžete stále dosáhnout slušných rychlostí vylepšením nastavení (viz níže). Doporučuje se také 64bitový procesor se 64bitovým operačním systémem, protože mohou adresovat více paměti a provádět rychlejší výpočty. Pokud je to možné, používejte Windows, protože DirectX Dolphinu je rychlejší než OpenGL.
 2. Obrázek s názvem Play Wii Games on Dolphin Emulator Krok 2

  2 Nainstalujte si Homebrew na Wii pomocí této příručky: https://www.wikihow.com/Install-Homebrew-on-Wii-Menu-4.3
 3. Obrázek s názvem Play Wii Games on Dolphin Emulator Krok 3

  3 Najděte kartu SD nebo jednotku USB, která má dostatek místa pro disk Wii nebo Gamecube. Disky Wii mají 4,7 GB, dvouvrstvé disky Wii (jako Super Smash Bros. Brawl) 7,9 GB a disky Gamecube 1,4 GB. Vaše zařízení musí být naformátováno na FAT32 nebo NTFS.
 4. Obrázek s názvem Play Wii Games on Dolphin Emulator Krok 4

  4 Stáhněte si CleanRip z https://code.google.com/archive/p/cleanrip/downloads Budete jej potřebovat k vytvoření kopie disku Wii nebo Gamecube, kterou můžete hrát na Dolphinu. Extrahujte soubor ZIP a zkopírujte složku aplikací na SD kartu nebo USB disk.
 5. Obrázek s názvem Play Wii Games on Dolphin Emulator Krok 5

  5 Vložte do Wii SD kartu nebo USB disk. Poté spusťte Homebrew Channel. Jako jednu z možností byste měli vidět CleanRip. Vyberte jej a zvolte Spustit.
 6. Obrázek s názvem Play Wii Games on Dolphin Emulator Krok 6

  6 Jakmile překonáte prohlášení o vyloučení odpovědnosti, zeptá se vás, zda chcete zkopírovat herní disk na jednotku USB nebo kartu SD. Vyberte si jakékoli zařízení, do kterého plánujete zkopírovat herní disk. Poté vyberte, zda je vaše zařízení formátováno FAT32 nebo NTFS. Pokračujte stisknutím tlačítka A.
 7. Obrázek s názvem Play Wii Games on Dolphin Emulator Step 7

  7 Když vás požádá o stažení souborů DAT Redump.org, vyberte Ne. Můžete si je stáhnout, pokud chcete, ale nejsou povinné a budou fungovat pouze tehdy, pokud máte připojení k internetu.
 8. Obrázek s názvem Play Wii Games on Dolphin Emulator Step 8

  8 CleanRip vás požádá o vložení disku GC/Wii. Pokud již není vložen, vložte jej nyní. Jakmile vložíte disk, pokračujte stisknutím A.
 9. Obrázek s názvem Play Wii Games on Dolphin Emulator Krok 9

  9 Vyberte požadovanou velikost bloku. Když vyprázdníte herní disk, rozdělí jej na několik menších částí. Vyberte buď 1 GB, 2 GB, 3 GB, nebo plné. Vezměte prosím na vědomí, že můžete vybrat plný pouze tehdy, pokud je vaše karta SD nebo jednotka USB formátována systémem souborů NTFS, protože FAT32 má limit velikosti souboru 4 GB. Vyberte také, zda je váš disk jednovrstvý nebo dvouvrstvý, a chcete -li být pokaždé, když skončí kus, vyzváni k zadání nového zařízení. Jediným známým dvouvrstvým diskem Wii je Super Smash Bros. Brawl.
 10. Obrázek s názvem Hrát hry Wii na emulátoru Dolphin Krok 10

  10 Počkejte, až hra dokončí kopírování. Jakmile to bude, stiskněte B, abyste opustili CleanRip a vrátili se zpět do Homebrew Channel. Vyjměte SD kartu nebo USB disk.
 11. Obrázek s názvem Play Wii Games on Dolphin Emulator Step 11

  jedenáct Vložte kartu SD nebo jednotku USB do počítače. Nyní je načase dát dohromady všechny své kousky a vytvořit disk s plnou hrou, který může Dolphin číst. Pokud jste zahodili celý disk, můžete tento krok přeskočit. Zkopírujte všechny kusy na pevný disk. Poté spusťte buď Příkazový řádek (pokud používáte Windows), nebo Terminál (pokud používáte Mac nebo Linux). Pomocí disku CD se dostanete do libovolného adresáře, do kterého jste bloky zkopírovali. Poté pomocí tohoto příkazu zkombinujte všechny bloky: Windows: copy /b .part*.iso .iso Mac nebo Linux: cat .part*.iso> .iso
 12. Obrázek s názvem Play Wii Games on Dolphin Emulator Step 12

  12 Stáhněte si emulátor Dolphin. Najdete ji na: https://dolphin-emu.org/download/
 13. Obrázek s názvem Play Wii Games on Dolphin Emulator Krok 13

  13 Otevřete Dolphin Emulator. Přejděte na Konfigurace-> Cesty a přidejte adresář, kde se nachází vaše ISO. Klikněte na Obnovit a vaše ISO by se mělo objevit. Nyní jste téměř připraveni hrát hru, kterou jste roztrhali. Vše, co zbývá, je nastavit Wii Remote.
 14. Obrázek s názvem Play Wii Games on Dolphin Emulator Step 14

  14 V horní liště obrazovky klikněte na Wiimote. Odtud můžete nastavit Wii Remote. Pokud chcete ovládat hry Wii pomocí klávesnice, zvolte Emulovaný Wiimote a kliknutím na Konfigurovat vyberte, které klávesy odpovídají tlačítkům na Wii Remote. Pokud chcete k ovládání Dolphinu používat Wii Remote, zvolte Real Wiimote. Poté připojte Wii Remote k počítači pomocí Bluetooth. Po připojení zvolte Spárovat. Jakmile je spárováno, klikněte na Obnovit. LED na vašem Wii Remote by měla ukazovat, jaký jste hráč.
 15. Obrázek s názvem Hrát hry Wii na emulátoru Dolphin Krok 15

  patnáct Hru spustíte dvojitým kliknutím. Nyní můžete hrát! Vyzkoušej to. Pokud váš počítač není tak dobrý, můžete zkusit upravit nastavení a deaktivovat některé z funkcí náročnějších na CPU nebo GPU. Následovat http://wiki.dolphin-emu.org/index.php?title=Performance_Guide reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Musím použít FAT32 nebo NTFS? Miloš Tosic Budete muset použít FAT32, protože počítač je jedinou platformou, která dokáže rozpoznat NTFS.
 • Otázka V předchozím komentáři jste řekl, že k hraní her Wii na Dolphinu nepotřebujete Wii, ale potřebujete klávesnici. Proč? Yodles 1 K používání Wii nepotřebujete klávesnici; potřebujete jeden k používání počítače. Dolphin je program na počítači, takže k ovládání emulace Wii potřebujete klávesnici.
 • Otázka Je možné hrát hry pomocí integrované grafiky Intel? Ano, ale některé to může zaostávat. Pokud se pokusíte spustit hry Wii, může to mít váš počítač těžké, ale hry GC mohou fungovat.
 • Otázka Jak mohu zrychlit WWE 13 na Dolphin Emulator 4.0? Nejsem si jistý, jestli je to stejné pro dolphin 4.0, ale tady je návod, jak to udělat na 5.0: hit config, v okně, které se objeví, by mělo říct rychlostní limit (ve výchozím nastavení 100%), upravit na požadovanou rychlost hry.
 • Otázka Jak přidám hry do Dolphinu? Přidejte isos do adresáře a hry se zobrazí, jakmile je spustíte.
 • Otázka Je možné místo ovladače Wii použít ovladač Xbox nebo GameCube? Ovladač Xbox nebude fungovat; ovladač GameCube však bude.
 • Otázka Mohu jej spustit bez Wii? Ano, můžete, ale k získání herních souborů potřebujete Wii. K hraní her na počítači potřebujete klávesnici.
 • Otázka Jak to mohu hrát na počítači bez senzoru Wii? Můžete to nastavit na myš (včetně naklápění a podobně) v konfiguraci programu pro hry, které to potřebují.
 • Otázka Když vložím kartu SD, CleanRip se nezobrazí. Dokonce jsem se pokusil vybrat Front SD kartu v nabídce možností, ale nic se nestalo. Co mohu udělat, aby to fungovalo? Zkuste umístit adresář do složky „aplikace“ na vaší SD kartě (nebo USB flash disku).
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Proces připojení Wii Remote se liší podle toho, zda používáte Windows, Mac nebo Linux. V systému Windows přejděte na systémové liště na Bluetooth a zvolte Přidat zařízení. Podržte tlačítka 1 a 2, dokud se nezobrazí Nintendo RVL-CNT 01. Vyberte zařízení a zvolte Spárovat bez použití klíče. Poté postupujte podle výše uvedených pokynů. Na počítačích Mac nebo Linux se nejprve připojte pomocí Bluetooth podržením tlačítka Sync uvnitř krytu baterie. Poté jej odpojte a znovu spárujte v Dolphinu.
 • Pokud v počítači nemáte interní Bluetooth, můžete si koupit Bluetooth USB dongle. Hledejte pro ně Amazon nebo jiný internetový obchod.
 • V systému Windows můžete otevřít příkazový řádek v adresáři, kde jsou vaše bloky, podržením klávesy Shift a kliknutím pravým tlačítkem na adresář a výběrem možnosti Otevřít okno příkazů zde.
 • Pokud si stáhnete hru z webové stránky, obvykle bude hra ve formátu .rar. Když otevřete soubor .rar, budete v hlavním souboru konfrontováni s jiným souborem .rar. Obvykle se bude jmenovat .iso. Tento soubor NEMŮŽETE extrahovat. Místo toho přetáhněte tento soubor do složky. To umožní jeho čtení Dolphinem a umožní vám jej hrát.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jak testovat reflexy. Testuje se svalové reflexy člověka, aby se vyhodnotilo, jak funguje jeho centrální a periferní nervový systém. Způsob, jakým vaše svaly reagují na stimulaci, může lékaři hodně říci o zdraví vašeho mozku, ...Náhled na semifinálový zápas mezi Williamsem a Šarapovovou.

Máte rádi Oshare Kei? Zde je jednoduchý návod, jak se oblékat jako vaše oblíbené kapely. Oblečte Oshare Kei pomocí make -upu. Při výběru make -upu používejte jasné barvy. Někteří nositelé Oshare Kei se však líčí ...Francie a Dánsko se v sobotu setkají ve hře o zlatou olympijskou medaili mužů v týmové házené a tady je návod, jak můžete zápas sledovat, pokud jste v USA.PSG a Marseille se ve středu setkají na turnaji Trophee des Champions 2021. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu, pokud jste v USA.