Jak vystřelit lakrosovou kouli

Lacrosse vyžaduje, abyste k házení míče do branky použili hůl se sítí na konci. V tomto rychle se rozvíjejícím, vysoce fyzickém sportu je důležité zdokonalit základy střelby. Střelba zahrnuje správné umístění ruky, tvrdý krok vpřed a plynulý houpavý pohyb s úplným sledováním. Můžete se zlepšit cvičením, jako je střelba ze země, cvičení bez míče a silový trénink.

Část 1 ze 3: Dostat se do pozice

 1. Obrázek s názvem Shoot a Lacrosse Ball Step 1

  1 Svou nedominantní rukou uchopte spodní část hole. Spodní ruka funguje jako opěrný bod neboli bod otáčení páky páky. Ruka by měla být omotána kolem tyče s palcem u těla a klouby ven.
  • V lakrosu je možné stát se velmi všestranným a dát si možnost střílet oběma rukama. Pokud se naučíte střílet nedominantní rukou, můžete snáze střílet z obou stran branky.


 2. Obrázek s názvem Shoot a Lacrosse Ball Step 2

  2 Posuňte dominantní ruku dolů po hůlce. Síla pro vaši ránu pochází z této ruky. Dlaň by měla být na tyči tak, aby při tlačení směřovala k opačné ruce. Tato ruka by měla být 10–12 palců (25,4–30,5 cm) od vaší spodní ruky.
  • Pokud budete mít ruku příliš nízko na hokejce, sníží se vám míra kontroly. Ponecháním příliš vysoko na tyči snížíte množství energie, kterou máte.
  • Toto polohování rukou se používá pouze pro střelbu, takže do této polohy nepřesuňte ruku, dokud nevíte, že budete střílet.
 3. Obrázek s názvem Shoot a Lacrosse Ball Step 3

  3 Udělejte tvrdý krok k cíli. Vaše střely vedou vaše nohy, takže tento krok je důležitý. Když se blížíte k cíli, udělejte silný, prodloužený krok s nohou naproti vaší dominantní ruce. Obě vaše nohy by měly být mírně pokrčené, ale přední noha bude pokrčena o něco více.
  • Můžete to udělat ihned poté, co se vyhnete hráči. Pokud jste právě běželi, možná budete chtít zpomalit, když přejdete ke svému střeleckému postoji.
  • Váš krok by vás měl posunout vpřed a nohu byste měli tvrdě zasadit do země.
 4. Obrázek s názvem Shoot a Lacrosse Ball Step 4

  4 Přiměřte své tělo k cíli. Tuto možnost nebudete mít vždy, zvláště pokud střílíte za běhu, ale základní technika vyžaduje, aby vaše tělo bylo hranaté. Začíná to srovnáním boků k cíli.

Část 2 ze 3: Making the Shot

 1. Obrázek s názvem Shoot a Lacrosse Ball Step 5

  1 Kliku kroutit zpět pro navíjení. Zvedněte oba lokty tak, aby kapsa nebo síťka hůlky mírně přesahovala vaše dominantní rameno. Toto je začátek pohybu střelby. Čím dále se budete vracet, tím více síly můžete dosáhnout.
  • Nechcete se v této části příliš rozšiřovat, proto se otočte zpět do bodu, kdy cítíte napětí v ramenou.
 2. Obrázek s názvem Shoot a Lacrosse Ball Step 6

  2 Otočte hůl směrem dolů. Zatlačte horní ruku dopředu a vytáhněte spodní část hole zpět. Přesuňte hlavu hole dolů. Cílem je rychle zacvaknout zápěstí. Síla vychází o něco více z vašich zápěstí než z ramen.
  • Udělejte si pohodlí při provádění pěkného plného kliku a švihu přímo obloukem do úplného sledování.
 3. Obrázek s názvem Shoot a Lacrosse Ball Step 7

  3 Zatočte trupem. Síla vaší střely je kombinací umístění nohou, zápěstí se rychle láme dopředu a vaše tělo se otáčí pohybem. Vaše dominantní rameno jde dopředu, zatímco vaše nedominantní rameno dozadu. Tento kroucení pocítíte v oblasti břicha. Držte boky dopředu.
 4. Obrázek s názvem Shoot a Lacrosse Ball Step 8

  4 Pokračujte po výstřelu. Stejně jako golf, tenis a baseball je i v lakrosu důležité sledování po střele. Jakmile míč opustí kapsu hole, nechte hůl pokračovat ve své hybnosti. Když skončíte, kapsa hole by měla směřovat dolů k zemi poblíž vaší přední nohy.
  • Po výstřelu posuňte horní ruku zpět nahoru ke středu nebo horní části hole, abyste se připravili na další hru.
  • Úplný oblouk vašeho výstřelu by měl kapsu přesunout v diagonální linii od horní části vaší dominantní strany ke spodní části vaší nedominantní strany.

Část 3 ze 3: Vylepšení fotografování

 1. Obrázek s názvem Shoot a Lacrosse Ball Step 9

  1 Vrtání provádějte ze sedu. Existuje mnoho skvělých způsobů, jak cvičit úder, které izolují různé části techniky. Vsedě se vaše noha umístí mimo rovnici a soustředí veškerou vaši pozornost na použití horní části těla k švihu střelou.
  • Toto cvičení se nejlépe provádí v poměrně těsné blízkosti cíle, protože z této pozice budete moci dosáhnout menšího výkonu.
  • Zaměřte se na zkroucení trupu a protažení paží v celém rozsahu pohybu.
 2. Obrázek s názvem Shoot a Lacrosse Ball Step 10

  2 Nacvičte si střelu bez míče. Jedná se o skvělý nácvik pro začátečníky a umožňuje vám dostat pohyb dolů, aniž byste se museli starat o umístění míče a dokonalé míření. Procvičte několik desítek opakování bez míče, abyste získali svalovou paměť pro výstřel.
  • Skvělá věc na tomto cvičení je, že se dá provést kdekoli, protože nepotřebujete míč a branku. Cvičit můžete ve své ložnici, garáži nebo venku na dvoře.
  • Hlavní nevýhodou tohoto cvičení je, že nemůžete cvičit míření nebo měřit svou sílu stejně dobře jako s míčem.
  • Tomuto cvičení se říká stínování.
 3. Obrázek s názvem Shoot a Lacrosse Ball Step 11

  3 Střílejte z různých úhlů. I když je dobré střílet přímo před branku, abyste dostali techniku ​​dolů, většina vašich střel během her nebude tak jednoduchá. Je důležité trénovat střelbu zleva a zprava od branky, stejně jako dolů a vysoko nad hlavu.
  • Během tréninku provádějte konkrétní cvičení, která vás přinutí střílet těmito způsoby. Udělejte sadu výstřelů, které jsou pouze postranní zbraní.
  • Proveďte vrtačku, ve které míříte konkrétně do horních nebo dolních rohů.
 4. Obrázek s názvem Shoot a Lacrosse Ball Step 12

  4 Trénujte své tělo na síle. Lacrosse je vysoce fyzická hra, takže být ve skvělé kondici a udržet si sílu je vždy důležité. Měli byste běhat denně, jak vytrvale, tak sprintovat. Důrazně doporučujeme provádět kliky, přítahy a spoustu základních tréninků na budování svalů.
  • Pokud jste v lakrosovém týmu nebo uvažujete o jeho připojení, promluvte si s trenérem, abyste zjistili, jaká cvičení vám doporučují provádět mimo praxi.

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit

Populární Problémy

Lymfatické uzliny jsou malé, kulaté shluky tkáně, které jsou součástí lymfatického systému. Lymfatické uzliny jsou kritické pro imunitní odpověď těla, a tak se obvykle zvětšují v reakci na infekci a jiné příčiny. Lymfatické uzliny mohou dokonce zůstat ...

Zde je návod, jak sledovat poslední čtyři epizody Steven Universe Future online, ať už máte nebo nemáte kabel.

Jedná se o jedny z největších hráčů, kteří sportovali.

Jak omotat psovi rameno. Pokud má váš pes řez nebo kousnutí na rameni, zabalte ho, než vezmete psa k veterináři. Zhodnoťte situaci, abyste zjistili, zda máte čas ránu obléknout. Pokud ano, zkuste zastavit krvácení z otevřené rány ...

Jak hrát šarády. Charades je hra vhodná pro všechny věkové kategorie. Zahrnuje to předvádění slov nebo frází napsaných na kousek papíru. Cílem je přimět váš tým, aby hádal odpověď pouze pomocí gest. To je pravda, když je hráč ...

Pití bílého vína je bohatý a chutný zážitek. Různé druhy bílých vín mají velmi rozdílné chuťové profily, které jsou vynikající samy o sobě nebo v kombinaci s různými potravinami. To vše může znít trochu zastrašující v ...