Jak zkrátit popruhy batohu

Batohy mají dva popruhy, které poskytují batůžkářům volnost při úpravě jejich stylu nebo úrovně pohodlí. V průběhu času mohou opotřebované popruhy proklouznout mechanismem a zvládnout odhodit váhu z jednoho ramene na druhé. Někteří seriózní turisté mohou také zvážit zhubnutí několika kilogramů odříznutím přebytečných popruhů. Zde je několik způsobů, jak upravit, zastřihnout nebo zastrčit popruhy do jiné školy, na turistiku nebo na cestování.Metoda 1 ze 3: Použití zkracovacího mechanismu na batohu

 1. 1 Nasaďte si batoh a upravte popruhy. Polštář v horní části popruhu by měl rovnoměrně a pohodlně spočívat na vašich ramenech. Batoh by se neměl prohýbat pod zády. Místo toho by měl při chůzi běžet paralelně s vašimi zády.
  • Pokud si všimnete, že se batoh prohýbá pod zády, může být v batohu příliš velká hmotnost nebo budete muset pořídit batoh, který má zesílené dno, aby se neprohýbal.
 2. 2 Změřte každou stranu popruhů, abyste zajistili rovnoměrné rozložení. Každý popruh můžete změřit sundáním batohu a držením každého popruhu posazeného vedle sebe. Ujistěte se, že oba popruhy mají stejnou délku, protože nerovnoměrné popruhy mohou namáhat vaše tělo, zejména krk a ramena. Rovnoměrné popruhy také zajistí rovnoměrné rozložení hmotnosti při nošení batohu.
 3. 3 Složte zbývající materiál. Možná budete muset udělat jeden až dva záhyby, abyste popruhy zastrčili pod stahovací mechanismus. Pokud jsou popruhy příliš dlouhé a nemáte pro ně budoucí využití, můžete také odstřihnout zbývající materiál. Nechte 2-4 palce, aby se prostor upravil.
  • Pokud řezáte materiál, roztavte skládanou oblast zapalovačem.
 4. 4 Zastrčte materiál pod mechanismus. Nebojte se zpevnit přehyb pomocí motouzu nebo gumiček, aby popruhy zůstaly na svém místě. Motouz můžete uvázat kolem záhybu a zajistit uzlem nebo omotat kolem záhybu gumičky, abyste jej zajistili na místě. reklama

Metoda 2 ze 3: Oříznutí popruhů

 1. 1 Upravte si popruhy tašky na pohodlnou délku. Horní část popruhů by měla pohodlně spočívat na vašich ramenou. Batoh byste si měli nasadit a upravit popruhy, dokud taška dobře nesedí, aniž byste se prohýbali pod zády.
 2. 2 Odřízněte nylonové popruhy. Budete je muset ustřihnout, aby za plastovým seřizovacím mechanismem trčel 1 palec (2,5 cm) extra nylonu. Pomocí nůžek na textil nebo kuchyňských nůžek získáte čistý střih na obou popruzích.
 3. 3 Přeložte nadbytečný palec na půlpalcový čtverec. Poté asi třikrát sešijte přes záhyb. Buďte opatrní, protože to v budoucnu nezanechá prostor pro úpravy! Možná budete chtít nechat 3-4 palce popruhu pro budoucí seriózní výlety s batohem.
 4. 4 Skládanou oblast pomalu roztavte pomocí zapalovače cigaret. Udělejte to venku, protože to bude mít za následek páchnoucí výpary, které nemusí být ideální uvnitř nebo v uzavřeném prostoru. Držte zapalovač pod popruhy a pomalu jím několikrát pohybujte dopředu a dozadu přes popruhy.
  • Trhliny popruhu se roztaví do jediné, silnější vrstvy, která je příliš velká na to, aby se vešla přes plastový nastavovací mechanismus. To zabrání tomu, aby zbytek popruhu protáhl seřizovací mechanismus.
 5. 5 Poté, co nylon vychladne, vyjměte sponky. Použijte odstraňovač sponek, abyste zabránili píchání prstů nebo nehodám. Poté sponky určitě vyhoďte. reklama

Metoda 3 ze 3: Skládání popruhů

 1. 1 Nasaďte si batoh a upravte popruhy na pohodlnou délku. Zajistěte, aby byl batoh v jedné rovině s vašimi zády a aby se neprohýbal za zády.
  • Pokud si všimnete, že jsou na vašem batohu další popruhy, které jsou zbytečně dlouhé, můžete tuto metodu použít k přeložení popruhů.
 2. 2 Na jeden konec popruhu položte suchý zip nebo upevňovací pásku. Na jeden popruh budete potřebovat 5-6 palců upevňovací pásky, abyste se ujistili, že se může omotat kolem složeného popruhu. Upevňovací páska je pro tuto metodu nejlepší, ale můžete také použít gumičky, zipy nebo motouzy.
 3. 3 Přeložte a zajistěte popruhy. Začněte na konci popruhů a naviňte je tak, aby ležely naplocho a dokonce ve svazku. Jakmile jsou popruhy složeny, zajistěte je upevňovací páskou omotáním pásky kolem popruhů. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak nastavím batoh se stahovací šňůrkou? Skutečné psaní Můžete tahat za šňůry na každé straně, jednu po druhé, dokud nedosáhnete správných délek.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Nůžky
 • Sešívačka
 • Lehčí
 • Gumička, motouz nebo upevňovací páska

Tipy

 • Batoh noste vždy s oběma popruhy. Nadměrné používání na jedné straně může způsobit poškození krku a ramen.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nesepínejte a neroztavujte popruhy, pokud již nejsou provlečeny plastovým seřizovacím mechanismem. Pokud tak neučiníte, budete mít dva zbytečné popruhy, které mají shodou okolností perfektní délku.
 • Dávejte pozor, abyste si při roztavení popruhů nespálili prsty.
reklama

Populární Problémy

Originální French Open Trophies předvedené v butiku Longines na Connaught Place.

Trenér Darren Cahill říká, že Simonu Halepovou podpoří z postranní čáry poté, co se v roce 2019 rozhodl přestat s jeho rolí.Zde je souhrn všech různých způsobů, jak můžete zdarma sledovat živý přenos epizod 19. série (2021) „American Idol“ online.

Je čas na pátý major golfu, protože nejlepší hráči světa se scházejí na mistrovství hráčů v roce 2019. Zde je návod, jak sledovat turnaj živě online.

Zde je návod, jak sledovat Argentinu vs Katar (Copa America 2019) ve Spojených státech.Video: Djokovič a Nadal jsou tak unavení, že nemohou vydržet ani vítězný ceremoniál