Jak se dívat na dokumentární film Eazy-E WE TV online zdarma (2021)MY TV

Poslední investigativní dokumentární seriál přicházející do televize je Tajemná smrt Eazy-E, která má premiéru ve čtvrtek 12. srpna ve 22 hodin. ET/PT na WE TV.

Pokud nemáte kabel, zde je několik různých způsobů, jak můžete streamování filmu Tajemná smrt Eazy-E sledovat online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

TV Philo

Můžete sledovat živý přenos WE TV a Více než 60 dalších televizních kanálů v televizi Philo , který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Bezplatná zkušební verze Philo

sledujte, tohle byl xfl

Jakmile se zaregistrujete do Philo, Tajemnou smrt Eazy-E můžete sledovat živě v aplikaci Philo , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast (kompatibilní s mobilními zařízeními Android), na jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefonu Android, iPad nebo tabletu Android. Můžete také sledovat na počítači na webu Philo .

Pokud nemůžete sledovat živě, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.


FuboTV

Můžete sledovat živý přenos WE TV a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Tajemnou smrt Eazy-E můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (jako je Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.


Sling TV

Živý přenos WE TV a dalších 40 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím doplňku Sling TV Lifestyle Extra, který lze přidat do balíčku základních kanálů Sling Orange nebo Sling Blue. Tato možnost nezahrnuje bezplatnou zkušební verzi, ale je to nejlevnější služba dlouhodobého streamování s WE TV a svůj první měsíc můžete získat za pouhých 16 $ (Sling Orange + Lifestyle Extra nebo Sling Blue + Lifestyle Extra):

Získejte Sling TV

jak hrát tenis v gta 5

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, Tajemnou smrt Eazy-E můžete sledovat živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, Xbox One nebo Series X/S, Samsung TV, LG TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.


AT&T TV

AT&T TV má čtyři různé balíčky kanálů : Entertainment, Choice, Ultimate a Premier. WE TV je součástí každého, ale můžete si vybrat jakýkoli balíček a jakýkoli doplněk, který chcete, s bezplatnou 14denní zkušební verzí.

Bezplatná zkušební verze jako taková není inzerována, ale vaše splatná částka dnes při registraci bude 0 $. Pokud sledujete na počítači, telefonu nebo tabletu, nebude vám účtováno 14 dní. Pokud sledujete na streamovacím zařízení na svém televizoru (Roku, Fire Stick, Apple TV atd.), Bude vám účtován poplatek první měsíc, ale v případě zrušení do 14 dnů můžete stále získat plnou náhradu:

Zkušební verze AT&T TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do televize AT&T, Tajemnou smrt Eazy-E můžete sledovat živě v aplikaci AT&T TV , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecastu, Samsung TV, jakémkoli zařízení s Android TV (například Sony TV nebo Nvidia Shield), iPhonu, telefonu Android, iPadu nebo Androidu tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek AT&T TV .

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV je dodávána také s 20 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin).


Náhled „Tajemná smrt Eazy-E“Hrát si

Podívejte se na ukázku filmu „Tajemná smrt Eazy-E“ 👀 Více než dvě desetiletí je odchod rapové legendy Erica Wrighta, známého jako 'Eazy-E', pro svět záhadou! Mohlo by existovat jiné vysvětlení? Následujte dceru Eazy-E, Ebie a její matku a Eazyho ex, Tracy, jak se hloubí, aby zjistili pravdu o předčasné smrti ikony hip-hopu. Tajemný… 2021-07-15T22: 00: 05Z

Tato čtyřdílná investigativní dokumentární série obsahuje dosud neviděné záběry a rozhovory, které zkoumají mimořádný dopad Erica Wrighta, známého jako 'Eazy-E', na hudební průmysl a hledání jeho dcery na odpovědi na matoucí okolnosti kolem smrti v roce 1995. ikony gangsta rapu, podle tiskové zprávy WE TV.

profesionální hráč badmintonu

Pokračuje:

výuka stolního tenisu

Opravdu Eazy-E zemřel na AIDS? Pokud ano, jak to uzavřel? Existují lidé, kteří chtěli, aby tento průkopník a otec zemřeli? Vyšetřovací série odhaluje tyto a další otázky. Tajemná smrt Eazy-E sleduje rapovou legendu Eazy-Eovu dceru Ebie na osobní cestě, aby prozkoumala nevysvětlitelné okolnosti kolem smrti jejího otce před 26 lety.

Ebie se spojí se svou matkou, Eazyovou bývalou Tracy a hip-hopovou novinářkou Jasmine Simpkinsovou, aby hledali pravdu. Odhalení tohoto spletitého příběhu prostřednictvím sledování očitých svědků v posledních dnech Eazy-E, odhalení neviditelných záběrů a testování zažitých teorií o jeho předčasné smrti. Vyšetřování se snaží dát rodině a jeho fanouškům jasnost a uzavření, po kterém všichni touží ... co se vlastně stalo s Eazy-E?

Podle WE TV je Eazy-E zodpovědná za rozpoutání revoluce ve světě populární hudby. Jeho společnost Ruthless Records a jeho ikonická skupina NWA poskytly světu zcela nový druh hip hopu a vydláždily cestu velkému množství toho, čím je dnešní žánr. Eazy-E a jeho „gang“ z „CPT“ od začátku vyvolávali kontroverze a libovali si v posouvání všech hranic. Od výslovných, často násilných textů, které jim odepřely rozhlasovou hru, až po písně jako „Straight Outta Compton“ a „F *** the Police“, které vyvolaly hněv FBI a naplnily jejich živá vystoupení citelným napětím. NWA byla z nějakého důvodu nazývána „nejnebezpečnější skupinou světa“.

Premiérová epizoda dokumentů má název Smrt mého vlastního otce a její popis zní, dcera Eazy-E Ebie hledá odpovědi; vyslýchá svědky, odkrývá nové důkazy a zkoumá každou teorii; počínaje zjištěním, zda měl AIDS.

Poté 19. srpna přichází druhá epizoda s názvem Bitter Rivals. Jeho popis dráždí, Eazy-E dcera, Ebie a její matka, Tracy Jernagin, pokračují ve zkoumání jeho smrti bližším pohledem na Eazyovu notoricky známou rivalitu se Suge Knightem; zkoumají také teorii, že mu mohl být injekčně podán HIV.

Tajemná smrt Eazy-E se koná ve čtvrtek ve 22 hodin. ET/PT na WE TV.


Populární Problémy

Seahawks a Cardinals se sejdou na obrovském zápase NFC West v Sunday Night Football v 7. týdnu. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online zdarma.

Jak udržet jídlo horké. Ať už chcete, aby vaše jídlo bylo teplé, když ho podáváte, nebo se obáváte o bezpečnost potravin, udržování jídla v teple je důležitá věc. Naštěstí existuje mnoho jednoduchých způsobů, jak to udělat správně ve svém ...

Analýza šancí Rogera Federera, který míří na akci First Masters 1000 v Indian Wells.

Juan Martin del Potro nezvládl slzy v Dubaji, protože ho může čekat další dlouhý post na postranní čáře kvůli opakujícímu se zranění zápěstí.

Soupeř Jo-Wilfried Tsonga vyhrál ve třech setech a postupuje do semifinále antukového turnaje.

Rozhovor: Indický tenis má spoustu nevyužitého potenciálu - bývalý národní tenisový šampion Nirupama Vaidyanathan