Přímý přenos MSU vs Duke 2020: Jak sledovat online zdarma

Hodinky Michigan State vs Duke

Getty Hlavní trenér vévody Mike Krzyzewski

Č. 8 Michigan State Spartans (2-0) zamíří na krytý stadion Cameron, kde se v úterý Champions Classic Tuesday utká s č. 6 Duke Blue Devils (1-0).

Utkání začíná v 19:30. ET a budou vysílány na ESPN. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos Michigan State vs Duke:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ESPN a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Michigan State vs Duke živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Americký gladiátorský míč na prodej

Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Michigan State vs Duke živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Vidgo.


Hulu s živou televizí

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos ESPN a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

tenisová rukavice pro zpocené ruce

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Michigan State vs Duke naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své přihlašovací údaje Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Sling TV

Živý přenos ESPN a dalších 30 televizních kanálů můžete sledovat prostřednictvím balíčku Sling Orange od Sling TV. Dodává se s třídenní zkušební verzí zdarma, ale pokud ji obejdete, můžete ji získat za první měsíc za 20 $ (obvykle 30 $) a zdarma získáte Showtime, Starz a Epix:

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Michigan State vs Duke živě v aplikaci Sling TV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Chcete -li sledovat tento způsob, budete se muset přihlásit k poskytovateli televize, ale můžete k tomu použít své pověření Sling.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled Michigan State vs Duke

Sparťané vyhrávají 80-70 nad Notre Dame. Joey Hauser vedl Michigan State, zaznamenal double-double, chytil 16 doskoků a získal 10 bodů. Aaron Henry byl nejlepším střelcem Sparťanů, zaznamenal 14 bodů a osm doskoků. Tým pokračoval v rozehrávce 26: 0, která trvala od první poloviny do druhé, a Izzovi se líbilo, co viděl.

Na konci první poloviny a na začátku druhé poloviny bylo sledování pohybu míče opravdu zábavné ... Přesouváme míč a jsem na své kluky hrdý; víš, že to nebyl lehký běh ... Jak skvělý způsob, jak se pohnout kupředu, jít do Duke.

Michigan State také držel Notre Dame na pouhých 35 procent střelby z podlahy a po celou dobu hrál silnou obranu. Bude zábavné růst s nimi, Izzo řekl o své skupině .

Pokud jde o vévodu, modří ďáblové vystupují z Výhra 81-71 nad Coppin State . Nováček DJ Steward měl 24 bodů a byl jedním ze čtyř hráčů Duke, kteří dosáhli dvouciferných hodnot. Prvotní útočník Jalen Johnson byl také výjimečný a zářezný jeden z nejlepších debutů v historii programu, zaznamenal 19 bodů a zároveň zachytil 19 doskoků.

Hlavní trenér Mike Krzyzewski měl k oběma hráčům skvělé věci. Chcete-li ve své první vysokoškolské hře, nátlakové hře, získat 24 bodů, je to velký výkon od toho dítěte, Řekl trenér K. o Stewardovi. O Johnsonovi také velmi mluvil.

jak koupit ufc 249 ppv

Devatenáct (body) a 19 (doskoky). Bez něj bychom nevyhráli, řekl Krzyzewski. Je to tak dobrý kolemjdoucí. Je to jeho první vysokoškolská hra a pokud neobrátíme míč jako dnes, skáčeme nahoru a dolů a říkáme si.

Obraty, které Krzyzewski (Duke na vítězství 22krát vykašlal), v něm udržel Coppin State a legendární trenér řekl, že doufá, že se jeho mladý tým může v budoucnu uklidnit a hrát kontrolovanější míč. Pokud máte 22 obratů a jdete 4 z 10 z řady, je to recept na katastrofu, řekl trenér K. Opravdu jsme se dostali do pozice, kde byl obrovský herní tlak.

Sparťané mají v posledních 10 zápasech proti Blue Devils 1: 9, včetně loňské prohry 84: 79.


Populární Problémy

Jak najít bohaté muže. Setkání s bohatým mužem je snem mnoha žen, takže abyste se odlišily od ostatních a zvýšily své šance na úspěch, musíte nejprve pochopit bohatého muže. Odtamtud musíte být ochotni udělat ...

Výlet do paměti, vzpomínka na Federerovy nejlepší okamžiky na US Open.

Camila Giorgi předvedla v neděli zajištěný výkon, aby získala svůj největší titul v kariéře na National Bank Open 2021 v Montrealu.

Pět nejpamátnějších událostí v životě Marie Šarapovové, které definovaly její kariéru.

Bylo to v roce 2005, kdy byla zahájena zlatá éra tenisu, když se 19letý Rafael Nadal setkal s Rogerem Federerem v semifinále French Open.

Zde jsou časy, kdy to, co měl sportovec na sobě, dělalo více titulků než jejich výkon na kurtu. .