Jak streamovat „Limonádovou tlamu“: Průvodce prohlížením rodiny

proud limonádových úst

Disney

Streamujte limonádovou tlamu

S jeho Snídaňový klub schází School of Rock tón, původní film Disney Channel, Limonádová ústa , vypráví příběh pěti středoškoláků, kteří našli smysl a přátelství poté, co se setkali ve vazbě a založili kapelu. Film se točí kolem přátel Olivie White (Bridgit Mendler), Mohini Mo Banjaree (Naomi Scott), Charles Charlie Delgado (Blake Michael), Stella Yamada (Hayley Kiyoko) a Wendell Wen Gifford (Adam Hicks). Je zde také podpůrná učitelka hudby slečny Reznick (Tisha Campbell-Martin) a jejich zaujatost a rozladěný ředitel Stanley Brenigan (Christopher McDonald).

Film, který napsal April Blair a režírovala Patricia Riggen, byl odvysílán na Disney Channel v roce 2011 a během své premiéry dosáhl přes 5 milionů diváků. Od té doby film zmizel se stal jedním z nejoblíbenějších hudebních filmů v katalogu původních filmů Disney Channel.

Pokud doufáte, že se budete dívat Limonádová ústa online si můžete zakoupit digitální stahování prostřednictvím Amazon Prime Video, iTunes a Google Play. A naštěstí se spuštěním vlastní předplacené služby Disney můžete také najít Limonádová ústa streamování.

Zde je návod, jak streamovat Limonádová ústa právě teď:

Jak streamovat „Limonádovou pusu“ - exkluzivně na Disney+

Limonádová ústa je jedním z klasických filmů Disney z 90. let, které budou streamovány výhradně prostřednictvím nové streamovací služby Disney, Disney + .

jak pomoci uzdravení tenisového lokte

Můžeš zaregistrujte se na 7denní bezplatnou zkušební verzi Disney+ ZDE , což vám umožní streamovat Limonádová ústa a stovky dalších filmů a pořadů na vašem počítači, telefonu, tabletu, chytré televizi nebo streamovacím zařízení. Pokud prodloužíte bezplatnou zkušební verzi, služba stojí 6,99 $/měsíc. Můžete se také rozhodnout pro tento slevový balíček společností Disney+, Hulu a ESPN+ za 12,99 $/měsíc.

  1. 1. Zaregistrujte se na Disney+ zde
  2. 2. Přejděte na Disneyplus.com nebo si stáhněte aplikaci Disney+ do svého zařízení
  3. 3. Přihlaste se pomocí svých údajů
  4. 4. Vyhledejte Lemonade Mouth
  5. 5. Klepněte na Lemonade Mouth
  6. 6. Klepněte na tlačítko Přehrát
  7. 7. Užijte si to!

Disney+ se také může pochlubit rozsáhlou knihovnou filmů a seriálů vlastněných Disney-plus několik nových originálních sérií již brzy. Tato služba zahrnuje neomezené stahování, takže je můžete sledovat offline kdykoli a kdekoli chcete. Seznam kompatibilních zařízení a chytrých televizorů zahrnuje iPady, Apple TV, zařízení Amazon, Amazon Fire TV, Android, Chromecast, Roku, PS4 a Xbox One.

Začít bezplatnou zkušební verzi


„Limonádová ústa“: Přehled

Datum vydání: 15. dubna 2011
Tvůrci: April Blair, Mark Peter Hughes
Ředitel:
Patricia riggen
V hlavních rolích:
Bridgit Mendler, Adam Hicks, Hayley Kiyoko, Naomi Scott, Blake Michael
Hodnocení:
TV-PG
Synopse:
Skupina středoškoláků po setkání během vazby vytvoří skupinu. Prostřednictvím své hudby objevují opravdové přátelství a jsou schopni překonat své individuální výzvy.


Jak dlouhá je „Limonádová tlama“?

Doba běhu pro Limonádová ústa je 1 hodina a 43 minut.


Děj „Limonádová ústa“

Když pět středoškoláků - Olivia, Mohini, Charlie, Wendell a Stella - skončí společně ve vazbě, objeví svoji společnou lásku k hudbě a rozhodnou se založit kapelu s názvem Limonádová pusa. Zatímco kamarádi uvíznou v hudební místnosti alias detenčním sále, jejich učitel hudby, slečna Reznicková je slyší a povzbuzuje je, aby se přihlásili do hudební soutěže s názvem Vycházející hvězda, která by jim mohla zajistit nahrávací smlouvu. Do soutěže je také přihlášena oblíbená školní skupina Mudslide Crush, která se skládá ze školních radovánek a šikanujících, což způsobuje napětí mezi oběma skupinami studentů.

S Olivií jako hlavní zpěvačkou, Mohinim jako basistou, Wendellem jako pianistou a rapperem, Stellou jako hlavní kytaristkou a Charliem jako jejich bubeníkem se Lemonade Mouth vydává vystoupit na školní Halloween Bash. Ředitel, který věří, že by se škola měla zaměřit hlavně na sport, je zcela proti Limonádové tlamě a dělá vše pro to, aby je zdiskreditoval.

vyléčit tenisový loket

Poté, co předvedou Determinate na Halloween Bash, vyhrají nad svými vrstevníky a píseň si získá popularitu a nakonec se dostane do rádia. Ale právě když si začínají užívat svého úspěchu, většina kapely onemocní nebo se zraní a oni stále musí předvést svou píseň pro soutěž. Když se jim nedaří zpívat pořádně, publikum začne zpívat, což kapele dodá morálku.

Během své cesty každý z členů kapely prochází svými osobními zápasy, včetně vztahů a rodinných problémů, ale díky hudbě a sobě navzájem jsou schopni překonat své výzvy a stát se lepšími lidmi a lepšími přáteli.


Obsazení „Limonádová ústa“

Limonádová ústa může obsahovat několik tváří, které poznáte, takže zde je rozpis herců a kde jinde jste je mohli vidět:

Bridgit Mendler jako Olivia White

Mendler hraje Olivii, vedoucí zpěvačku kapely. Herečka, zpěvačka a skladatelka byla v průběhu let v mnoha filmech a seriálech, včetně Alvina a Chipmunků: The Squeakquel, Otec roku, House a Jessie. Od roku 2105 do roku 2016 měla periodickou roli Candace v sitcomu NBC, Nedatovatelné .

Naomi Scottová jako Mohini Mo Banjaree

Jako baskytarista kapely Scott vstupuje do role Mohini aka Mo. Anglická herečka měla periodickou roli Maddy Shannon v seriálu sci -fi 2011 Nová země, a nedávno byla uvedena jako princezna Jasmine v celovečerním filmu společnosti Disney, Aladin.

Adam Hicks jako Wendell Wen Gifford

Hicks převezme roli Wendella Wena Gifforda, rappera a pianisty kapely. Byl uveden v populárních filmech, včetně Chlapec od vedle a Jak jíst smažené červy, a měl opakující se role v podobných show Zeke & Luther , Dvojice králů , Texas Rising , a Náladový .

Hayley Kiyoko jako Stella Yamada

Jako hlavní kytarista kapely se Kiyoko ujímá role Stelly. Herečka byla v průběhu let v řadě televizních seriálů a filmů, přičemž její poslední rolí byla role Lexi Himitsu v dramatu na Facebooku, Pět bodů .

Blake Michael jako Charles Charlie Delgado

Michael, který byl objeveno v otevřeném castingovém hovoru pro Limonádová ústa , hraje Charlie, bubeník kapely. Tento herec je nejvíce známý pro jeho roli jako Tyler James v seriálu Disney Channel, Pes s blogem .


Písně a soundtrack „Limonádová ústa“

Písně od Limonádová ústa byly tak populární, že se umístily na prvních příčkách žebříčku Billboard. V roce 2011 se filmový soundtrack dostal na číslo 4 na americkém Billboard 200, na číslo 3 do nejlepších digitálních alb v USA a dobře se umístil na dalších různých globálních hudebních žebříčcích. Singl Determinate zasáhl americký Billboard Hot 100 na číslo 51, zatímco singly Breakthrough a Somebody dosáhly vrcholu na čísle 88, respektive 89. Jak uvádí Plakátovací tabule , do roku 2012, soundtracku se prodalo 402 000 kopií .

Soundtrack představoval celkem 10 skladeb, včetně:

Turn Up the Music - Účinkují Adam Hicks, Bridgit Mendler, Naomi Scott, Hayley Kiyoko a Blake Michael Somebody - Účinkují Bridgit Mendler
And the Crowd Goes - Účinkuje Chris Brochu
Determinate - Účinkují Adam Hicks, Bridgit Mendler, Naomi Scott a Hayley Kiyoko
Here We Go - Účinkují Bridgit Mendler, Hayley Kiyoko a Adam Hicks
More Than a Band - hrají Bridgit Mendler, Naomi Scott, Hayley Kiyoko, Blake Michael a Adam Hicks
Nepřejete si, abychom byli my? - Účinkuje Chris Brochu
Průlom - Účinkují Adam Hicks, Bridgit Mendler, Naomi Scott a Hayley Kiyoko
Livin ‘On a High Wire - Účinkují Adam Hicks, Bridgit Mendler a Naomi Scott
She’s So Gone - Účinkuje Naomi Scott


„Limonádová tlama“ u pokladny

Jak uvádí TV podle čísel , když Limonádová ústa měla premiéru na Disney Channel 15. dubna 2011, to bylo sledovalo 5,7 milionu diváků , což z něj činí kabelový originální film číslo 1 roku 2011 mezi tehdejším celkovým počtem diváků televizní hodnocení mezi dětmi ve věku 7–11 let (2,3 milionu/9,4 hodnocení) a mladistvými (2,1 milionu/8,5 hodnocení). Když vezmeme v úvahu čísla DVR, celková sledovanost filmu pro premiéru byla 7,1 milionu.


Recenze „Limonádová ústa“ - Co řekli kritici

Pro film Disney Channel, Limonádová ústa září hlavně pozitivními kritickými recenzemi. Kromě sociálních témat existuje spousta dalších, které se týkají rodinného života, a filmová zpráva o upřímné komunikaci mezi rodiči a dětmi nelze přehlédnout, Common Sense Media Napsala Emily Ashbyová.

bodování stolního tenisu

Kde se „Limonádová tlama“ hodí do Pantheonu ve filmu Disney

Spolu s filmy jako Muzikál ze střední školy a Camp Rock , Limonádová ústa našel místo mezi milovanými hudebními filmy Disney Channel. Sedmnáct zařadil film na číslo 19 na jeho seznamu 20 nejlepších originálních filmů všech dob na Disney Channel , a nedávné hodnocení DCOM z Člověk zevnitř dej to na číslo 4.


Trailer „Limonádová ústa“Hrát si

Ústa limonády - upoutávka Být slyšet. Být silný. Být hrdý. Je čas pustit si hudbu a užít si zábavu se zbrusu novým originálním filmem Disney, v němž hrají Bridgit Mendler a Adam Hicks a představte deset úžasných nových písní! Když se pět ragtagových prvňáčků poprvé setká ve vazbě, zdá se, že nemají nic společného. Ale prostřednictvím hudby tvoří… 2012-07-11T16: 50: 42 000Z

Streamujte limonádovou tlamu


Drobnosti „Lemonade Mouth“: 5 rychlých faktů

Zde je několik zábavných postřehů k filmu:

1. Obsazení provedlo filmové písně živě v televizi

Obsazení Limonádová ústa předvedl písně z filmu na několika živé televizní pořady, včetně Good Morning America , Tak náhodný! , a Pohled.

2. Jeden člen obsazení byl v celovečerním filmu Disney

Naomi Scott, která ve filmu hraje Mohini Mo Banjaree, byla uvedena v živém akčním filmu společnosti Disney pro rok 2019, Aladin . V tom ztvárnila hlavní roli Jasmine , divoká princezna Agrabah.

3. Je založen na knize

Film je založen na autorovi Román Marka Petera Hughese z roku 2007, Limonádová ústa . Pro film bylo změněno několik scén a názvy postav, ale celkové téma a příběh byly stejné. Hughes ve filmu ve skutečnosti vytvořil malé cameo jako muž ve včelím kostýmu, který stál za ředitelem Breniganem během školních halloweenských slavností.

4. Byly zvěsti o pokračování

V roce 2011 to Disney odhalilo na Limonádová ústa na pokračování se pracovalo . Ale o rok později, v rozhovoru pro rok 2012 s BSCKids , potvrdila to hlavní herečka Bridgit Mendler projekt byl sešrotován .

5. Dva členové obsazení spolupracovali na dalším projektu Disney

Herečky Bridgit Mendler (Olivia) a Hayley Kiyoko (Stella) měly oba opakující se role v seriálu Disney Channel, Kouzelníci z Waverly .

Streamujte limonádovou tlamu


Populární Problémy

Tým NFL 100 All-Time bude odhalen v šesti epizodách v síti NFL. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Pokud máte obavy, jak zapnout svoji přítelkyni, nebo hledáte nové nápady, existuje spousta věcí, které můžete vyzkoušet! I když vás předehra znervózňuje - nebojte se! Dokud máte základnu vzájemné přitažlivosti, vše, co potřebujete ...

Jak vypadat atraktivní (dívky). Vypadat atraktivně začíná zevnitř - pokud se budete cítit přitažliví, ostatní si všimnou vaší sebedůvěry a přijdou také atraktivní. Existuje několik základních věcí, které můžete udělat pro zlepšení svého vzhledu ...

Nový dokumentární seriál „Shangri-La“ společnosti Showtime poskytuje rozsáhlý pohled na legendárního hudebního producenta Ricka Rubina. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Jak chodit s nevidomým. Lidé, kteří jsou slepí, dokážou dokonale chodit sami. Existují však případy, kdy je vyžadován vidící průvodce. Pokud potřebujete někam vést nevidomého, existují některé základní ...

Jak otevřít obtížnou sklenici. Není nic horšího, než mít hlad a sklenici jídla, kterou nemůžete otevřít. Ať už je víčko přilepené na kyselých okurkách, nebo se nemůžete dostat do arašídového másla, nestresujte se. Nepotřebujete fantastickou sklenici ...