Jak zjistit, zda jsou Yeezys falešní

Díky tomu, že Kanye West a Adidas pravidelně každý rok vydávají nové Yeezys, se lidé pokoušejí vydělat na výrobě padělaných tenisek. Abyste zajistili, že dostanete skutečnou nabídku, a neplýtvali penězi na nějaký podvodný pár, sledujte návrhy, materiály a ceny každého páru. Díky tomu bude odhalení falešných párů Yeezys hračkou!

Část 1 ze 3: Kontrola log a štítků

 1. Obrázek s názvem Tell If Yeezys are Fake Krok 1

  1 Podívejte se na velké logo Adidas. Falešní Yeezys mají něco společného: ve svých návrzích nepoužívají správné velikosti. Pokud jste fanouškem Adidas nebo Kanye, všimnete si, že logo zabírá více místa na padělaných Yeezys.
  • Totéž platí pro logo „YZY“ vytištěné na botě.
  • Podívejte se na boční stranu boty na slavný design trojlístku Adidas!


 2. Obrázek s názvem Tell If Yeezys are Fake Step 2

  2 Na štítku velikosti vyhledejte frázi „Vzorek vyrobený v Číně“. Pokud to štítek obsahuje, spolu s dalšími informacemi, včetně názvu obuvi, nejedná se o skutečný pár Yeezys.
  • Pokud je bota skutečná, bude mít jednoduše „Made in China“ spolu s čárovým kódem a obvyklými specifikacemi velikosti a pohlaví a sériovým kódem.
 3. Obrázek s názvem Tell If Yeezys are Fake Step 3

  3 Zkontrolujte, zda na vložkách není bílý text. Pokud je pár falešný, text na obou vložkách bude bílý a slova nebudou navzájem zrcadlovými obrazy.
  • Text by měl znít „Adidas YEEZY“ a mezi nimi trojlístek Adidas.
  • Text stélky by neměl být čistě bílý, ale tmavě šedý, který téměř splývá s barvou pozadí.
  • Vložky by měly být navzájem zrcadlenými obrazy.
 4. Obrázek s názvem Tell If Yeezys are Fake Step 4

  4 Zkontrolujte, zda je nápis „SPLV-350“ a zda není správně seřazen. Tento text je nesprávný a je znakem falešné dvojice Yeezys.
  • U padělaných párů používají místo správného „W“ písmeno „V“.
  • Písmena na padělcích se zakřivují, zatímco skuteční Yeezys jdou přímo naproti.
  reklama

Část 2 ze 3: Při pohledu na šití a vzory

 1. Obrázek s názvem Tell If Yeezys are Fake Step 5

  1 Podívejte se na chaotický steh. Na falešném páru Yeezys je šití špinavý kříž. Skutečné mají úhledné prošití, které na obou stranách vytváří „X“ a odděluje je čtverec.
 2. Obrázek s názvem Tell If Yeezys are Fake Step 6

  2 Počítejte červené tečky na záložce paty. Falešné Yeezys mohou mít libovolný počet bodů, ale skutečné Yeezys mají ve středovém poli přesně 9.
  • Tečky mimo obdélník se nepočítají.
 3. Obrázek s názvem Tell If Yeezys are Fake Step 7

  3 Podívejte se, jak se prolínají pruhy na vnitřní straně paty. Na falešných Yeezys vypadají pruhy, jako by byly vytištěny.
 4. Obrázek s názvem Tell If Yeezys are Fake Step 8

  4 Zkontrolujte kvalitu materiálu. Rychlý způsob, jak ověřit pravost obuvi, je posouzení materiálu. Falešný pár Yeezys má měkčí tkaninu, což usnadňuje jeho identifikaci jako padělku.
  • Jazyk boty je dalším mrtvým dárkem, pokud jde o jeho skutečnost. Falešný pár měkkého materiálu Yeezy dělá jazyk slouchier, zatímco skutečný pár stojí vzpřímeně.
  reklama

Část 3 ze 3: S ohledem na cenu a balení

 1. Obrázek s názvem Tell If Yeezys are Fake Step 9

  1 Ignorujte nové Yeezys, které stojí méně než 200 $. Yeezys jsou určitě luxusní zboží a jejich cena tomu odpovídá. Pokud se vám náklady zdají příliš dobré na to, aby byly pravdivé, buďte ostražití: pravděpodobně jsou padělané.
  • Yeezy 500s budou vydány 7. července 2018 a jsou uvedeny za 200 $.
  • Autentické, dvouleté Yeezys jsou dále prodávány za 1 500 $.
  • Pokud zjistíte, že pár stojí 100 USD a není ve výprodeji nebo výprodeji, nekupujte!
 2. Obrázek s názvem Tell If Yeezys are Fake Step 10

  2 Nakupujte na renomovaných místech. Yeezys jsou vyráběny ve spolupráci s Adidasem, takže abyste měli jistotu, že dostanete to pravé, nakupujte z míst, o kterých víte, že nosí Adidas, a sledujte novinky společnosti.
  • Adidas nabízí návštěvníkům svých stránek možnost přihlásit se k odběru novinek týkajících se Yeezys.
 3. Obrázek s názvem Tell If Yeezys are Fake Step 11

  3 Zkontrolujte podrobnosti o rámečku. Když dostanete objednávku, nepředpokládejte, že máte to pravé - její obal říká hodně! Falešné Yeezys přicházejí v drsněji vypadajícím boxu, zatímco skutečné Yeezys přicházejí v hladkém obalu bez viditelných hran.
  • Falešný pár Yeezys nebude mít na krabici správné sériové číslo. Ověřte číslo obuvi tím, co je na krabici, abyste se ujistili, že máte skutečnou nabídku.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Jannik Sinner vypadl z Truist Atlanta Open hned na první překážce a podlehl porážce Australanů Christophera O'Connella.

Váš průvodce streamováním 'Jungle 2 Jungle' online a na Disney+. Nebyl to zrovna kasovní trhák, ale Tim Allen pomohl to dát na mapu.

Jak nosit ortézu na tenisový loket. Tenisový loket je bolestivý stav, ke kterému dochází, když jsou šlachy v lokti namáhány opakujícími se pohyby, jako je hraní tenisu nebo malování. Ortéza pomáhá podporovat vaše přepracované šlachy ...

Tak blízko, přesto zatím pro nenasazený australský pár dvojic

Chcete tančit jako CeCe a Rocky ze seriálu Hit TV na Disney Channel, Shake it Up? Kdo by ne? Mají talent a úžasný styl! Postupujte podle těchto kroků a budete pracovat jako Rocky a Cece. Sledujte show! Buď si jist...

Zde je návod, jak sledovat každou hru Chicago Bears online bez kabelu v roce 2019.