Jak přežít noc ve vězení

Někdy se díky svým vlastním rozhodnutím, chybám nebo smůle ocitneme před nešťastnými následky - jako noc ve vězení. Pro mnoho z nás, kteří nikdy nebyli zatčeni nebo strávili čas ve vězení, je to velmi děsivá a úzkostná myšlenka. Pokud z nějakého důvodu čelíte možnosti strávit noc ve vězení, nepropadejte panice. Zůstaňte v klidu, zachovejte chladnou hlavu a řekněte si, že je to s největší pravděpodobností jen jedna noc. Jakmile přijmete, že prožijete noc ve vězení, můžete racionálně přemýšlet o tom, co musíte udělat, abyste se s tak děsivou nabídkou lépe vyrovnali.

Část 1 ze 2: Být připraven a dodržovat pravidla

 1. Obrázek s názvem Přežít noc ve vězení Krok 1

  1 Zůstaňte pozitivní, i když jsou okolnosti obtížné. Snažte se zůstat tak pozitivní, jak můžete jít do a přes své vězení zkušenosti. Faktem je, že pobyt ve vězení je nešťastná doba, ale bude ještě nešťastnější, pokud se dostanete do špatného rozpoložení.
  • Řekněte si, že budete v pořádku.
  • Neustále si připomínejte svůj očekávaný čas vydání.
  • Zamyslete se nad tím, jak to bude skvělý příběh, který můžete vyprávět dětem, velkým dětem a přátelům.


 2. Obrázek s názvem Přežít noc ve vězení Krok 2

  2 Pokud je to možné, obraťte se na svého právníka dříve, než půjdete dovnitř. Bez ohledu na to, zda v noci zůstanete ve vězení v důsledku předem rozhodnutého soudního rozhodnutí, nebo pokud jste ve vězení, protože jste byli zataženi za řízení opilého uprostřed noci, musíte být v kontaktu se svým právníkem nebo advokátem, než vstoupíte do vězení. Pokud za vás bude obhajovat právník nebo někdo jiný, pomůže vám to zajistit, aby vaše propuštění ráno (nebo kdykoli) proběhlo co nejplynuleji. Advokát nebo obhájce, který pracuje vaším jménem, ​​se také postará o to, abyste nebyli nějak zapomenuti, a strávíte více času v slammeru, než potřebujete.
 3. Obrázek s názvem Přežít noc ve vězení Krok 3

  3 Řiďte se opravnými úředníky v rozsahu zákona. Udělejte vše, co vám nápravní důstojníci řeknou, pokud vás nežádají o něco, co by vám ublížilo nebo narušilo vaši bezpečnost. Pokud to uděláte, dodržujte to rychle, zdvořile a nedávejte najevo svůj postoj. Pokud se vás snaží přimět vyhovět, a jsou na vás hrubí, vypořádejte se s tím a vysajte to.
  • Pokud to nedodržíte, použijí fyzickou sílu a můžete se zranit.
  • Nestojí za to stavět se k něčemu triviálnímu nebo z principu.
  • Jediné, co byste neměli dodržovat, je, když jsou vaše práva přímo porušována, jako v případě znásilnění nebo zneužití.
  • Pokud nedodržíte zákonný příkaz nebo požadavek, mohou vám být účtovány další poplatky.
 4. Obrázek s názvem Přežít noc ve vězení Krok 4

  4 Použijte telefon co nejdříve. Pokud se chystáte do vězení neočekávaně, budete chtít kontaktovat někoho, kdo vám může dát kauci. To je trochu složitější, než byste si mohli myslet. Mobilní telefony často nemohou přijímat hromadné hovory. Pravděpodobně si nebudete pamatovat domácí čísla většiny lidí. Shromažďování hovorů v některých oblastech nyní vyžaduje, aby si lidé za účelem přijetí hovoru založili účet s předplacenou částkou. Proto musíte být sami záludní.
  • Zapamatujte si domácí číslo spolehlivého člověka pro tyto typy situací.
  • Použijte proti sobě sběrný hovorový systém. Často máte několik sekund na zaznamenání svého jména, aby je bylo možné přehrát pro osobu, které voláte. Zkuste vytřískat „John jail Nashville help me“ nebo něco podobného, ​​aby dotyčný věděl, co má dělat, aniž by s vámi mluvil.
  • Často máte povoleno uskutečnit více než jeden hovor.
 5. Obrázek s názvem Přežít noc ve vězení Krok 5

  5 Požádejte o jednu buňku. Pokud se pokusíte získat prázdnou buňku, bude váš pobyt mnohem snazší a příjemnější, protože eliminujete kontakt s osobami, které způsobují problémy nebo tyrany. Požádejte o jednu předem na procházku do uzamčení. Pokud si při vstupu všimnete prázdného, ​​požádejte o jeho vložení. Nemluvte o nějakém zvláštním důvodu, protože by vás to stejně mohlo strčit do skupinové buňky. reklama

Část 2 ze 2: Jednání s dalšími vězni

 1. Obrázek s názvem Přežít noc ve vězení, krok 6

  1 Nikdy nedávejte najevo strach ostatním „hostům“. 'Pro mnoho lidí, kteří často chodí do vězení, je strach spojen se slabostí.' Pokud vycítí váš strach, budou vědět, že jste slabí, a pokusí se vám dát pořádně zabrat. Zvážit:
  • Snažte se působit klidně, sečtěle a chladně.
  • Nepůsobte jako někdo, kdo je příliš tvrdý, protože se vás ostatní vězni pokusí vyzvat.
  • Nezapomeňte ovládat své emoce. I když můžete být nervózní troska, pláč nebo třes vám obvykle nepomohou. Takové chování vás označí jako někoho, s kým by si ostatní mohli chtít pohrávat.
 2. Obrázek s názvem Přežít noc ve vězení Krok 7

  2 Vyhněte se spaní ve sdílené cele. I když jste možná vyčerpaní, snažte se vyhnout spaní v cele, kterou sdílíte s někým jiným. Pokud usnete, budete zranitelní, a pokud dojde k potížím nebo šikaně, mohou si s vámi pohrát nebo vám ublížit. Zvážit:
  • Pokud se snažíte odpočívat, sedněte si na podlahu zády ke zdi, nejlépe v rohu.
  • Nelehejte, protože se stanete zranitelnými.
  • Zůstaňte mentálně aktivní tím, že budete přemýšlet o dalších problémech, které musíte vyřešit, jako je oprava přenosu nebo koupání psa.
 3. Obrázek s názvem Přežít noc ve vězení, krok 8

  3 Nikdy si nesvlékněte oblečení nebo boty, pokud si nepřejete riskovat, aby je odvezli ostatní vězni. Jelikož budete chvíli v cele, pravděpodobně si budete chtít udělat pohodlí tím, že si sundáte boty, ponožky nebo dokonce opasek. Nedělej to. Sundání čehokoli způsobí, že budete zranitelnější vůči potenciálním problémům. Někdo vám je může vzít, nebo vám dá obecně zabrat.
 4. Obrázek s názvem Přežít noc ve vězení, krok 9

  4 Držte se pro sebe, pokud můžete. Pokud je to jen trochu možné, nezačínejte konverzovat s nikým jiným. Zahájení konverzace může otevřít dveře někomu, kdo vás obtěžuje nebo vám dělá potíže. Také na vás upozorní, protože ostatní vězni v uzamčení si všimnou, že hovoříte s někým jiným.
  • Zpravidla se snažte, aby si vás nikdo nevšiml.
  • Snažte se co nejvíc nebýt v žádném případě hrubý.
  • Odpovídejte na otázky krátkými odpověďmi, které o vás neodhalí žádné osobní údaje.
  • Nebuďte příliš zdvořilí, protože zdvořilost může být také chápána jako slabost.
 5. Obrázek s názvem Přežít noc ve vězení Krok 10

  5 Zdvořile odmítněte jakékoli laskavosti. Přijetí nebo žádost o laskavost lze považovat za pozvání k obtěžování nebo šikaně. Odolejte pokušení požádat o pomoc spoluvězně. Odmítněte jakékoli nabídky laskavostí, protože mohou signalizovat vaši zranitelnost.
  • Nikdy nepožadujte místo. To by mohlo vyvolat boj někoho, kdo hledá boj.
  • Nežádejte o povolení. Pokud je na lavičce k dispozici dostatek místa a vy se nedostanete do osobního prostoru nikoho, posaďte se. Pokud ne, nikoho se neptejte, jestli tam smíte sedět. Požádání o svolení signalizuje tvůrcům potíží strach nebo podřízenost.
  • Pokud vám někdo nabídne, že pro vás něco udělá, zdvořile odmítněte. Ale neříkejte „ne, děkuji“. Zkuste něco jako „Jsem v pořádku“ nebo „To je skvělé“.
 6. Obrázek s názvem Přežít noc ve vězení Krok 11

  6 Dávejte si pozor na ostatní vězně a na jejich zapojení. Pokud dojde k očnímu kontaktu, okamžitě se odvraťte nebo se podívejte dolů, ale nikdy nespouštějte oči úplně z ostatních vězňů. Mějte vždy přehled o tom, kde jsou. Čím méně toho uděláte, abyste zapojili ostatní vězně, a čím méně jste nápadní, tím lépe. Nechcete nikomu dávat záminku, aby vám to bylo těžké.
 7. Obrázek s názvem Přežít noc ve vězení Krok 12

  7 Vlastněte svůj zločin. Neformulujte skutečnost, že jste nevinní nebo že si nezasloužíte být ve vězení. Je docela pravděpodobné, že ostatní, kteří s vámi sdílejí buňku, nebo jiní v uzamčení, mají stejný pocit. Ostatní lidé tam ale nemusí mít stejný pocit. Mohou být hrdí na svůj zločin nebo si mohou myslet, že jste slabí.
  • Pokud se vás někdo zeptá, co jste udělali, buďte upřímní.
  • Nedávejte nikomu více informací, než potřebujete.
  • Neodsuzujte slovně zločin někoho jiného.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když máte pouta? V poutech budete pravděpodobně jen tehdy, pokud si policisté budou myslet, že jste hrozbou sobě, ostatním vězňům nebo sobě. Pouta se obvykle používají pouze po omezenou dobu - aby vás uklidnila, dokud nebudete racionální a už nebudete potenciálně násilní. Pokud jste naprosto klidní a racionální a nejste obviněni z násilného zločinu, slušně požádejte důstojníka, aby vám sundal pouta.
 • Otázka Existuje oprávnění k telefonování? Meow Shroud Ano. Většina policejních stanic může omezit hovory na jeden. Můžete přijmout více než jeden hovor. Pokud neposloucháte a voláte více, než je povoleno, může se vaše kauce zvýšit nebo se vaše vězení může prodloužit.
 • Otázka Mohu se připojit k gangu, abych přežil noc ve vězení? Ne. Vstup do gangu jen dává soupeřícím gangům důvod, aby si s vámi pohrávali. Nejlepší je pokusit se zůstat neviditelný a bez skupin, zvláště pokud tam budete jen na noc.
 • Otázka Pokud budu muset strávit noc ve vězení, budu prohledán? Pokud ano, jaký druh vyhledávání provádějí? Ano budeš. Provedou pásové vyhledávání. Prohledávání proužků je, když vám zkontrolují vlasy, uši, ústa, žaludek, nohy, zadek a chodidla, zda v nich není něco pašovaného. Budete se muset nahý nahlédnout, ale vyhledávání provede někdo vašeho pohlaví.
 • Otázka Mohu mít telefon ve vězení? Ne. Pokud je váš telefon zabaven policií a chcete někomu zavolat na kauci, můžete jej k tomuto účelu použít.
 • Otázka Mám někomu říct, jestli jsem ve vězení šikanován? Pokud vás fyzicky nenapadne strážný nebo spoluvězeň, ne. Pokud vám někdo vadí, zkuste ho ignorovat.
 • Otázka Jak mám jít na záchod, když jsem ve vězení s dalšími lidmi? S největší pravděpodobností budete umístěni do místnosti s lidmi vašeho pohlaví (pokud budou v místnosti vůbec s ostatními) a budete ji muset vysát a používat koupelnu, zatímco ostatní budou sledovat.
 • Otázka Co by se stalo, kdybych ve vězení bojoval? Riskujete zranění a pravděpodobně svůj trest zhoršíte; můžete být dokonce posláni do administrativní segregace (samovazba). Možná vám budou odebrána některá oprávnění nebo budete muset trávit více času ve vězení. Pokuste se vyhnout jakýmkoli potyčkám nebo konfrontacím.
 • Otázka Pokud by bylo vězení přeplněné, musel bych zůstat ve vězení nebo z vězení odejít? Záleží na tom - můžete být stále ve vězení nebo vás převezou do jiného vězení. Nebo můžete být propuštěni, ale ve zkušební době nebo budete muset vykonávat veřejně prospěšné práce, abyste si mohli odpykat trest.
 • Otázka Jakou situaci vytvořím, když půjdu do vězení a ukážu jim strach? Kosmická loď Pokud projevíte strach, dá to vašim spoluvězňům důvod vás obtěžovat. Váš čas za mřížemi bude snazší, pokud neukážete strach.

Populární Problémy

UFC 244 s titulky Masvidal vs Diaz je jednou z nejočekávanějších bojových nocí roku. Zde je návod, jak se dívat na televizi, telefon nebo streamovací zařízení.

Váš průvodce streamováním Robina Hooda online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a toho, jak byl přijat.

Jak udělat jeskyni pro muže. Mužská jeskyně je zvláštní částí domu věnovanou mužovým vlastním aktivitám, včetně trávení času o samotě nebo se svými kamarády. Mužská jeskyně by měla být naplněna esencí věcí, které vás baví, od fotbalu ...

Radio City Rockettes Christmas Spectacular se koná ve středu večer na stanici NBC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos pořadu.

Jak opravit vykloubené rameno. Vykloubené klouby, zejména rameno, jsou bolestivá poranění, která způsobují okamžité krátkodobé postižení-pohyb kloubu je v podstatě nemožný, dokud není přemístěn nebo resetován. ...