Jak stylovat muly

Mules jsou neuvěřitelně populární díky své pohodlné kvalitě a nazouvacímu stylu. Můžete je nosit při pochůzkách, práci v kanceláři nebo na rande. Když se rozhodnete, jaký styl hledáte, a spojíte je se správnými outfity, stanou se vaše muly tím nejlepším doplňkem vašeho šatníku.

Část 1 ze 2: Výběr dvojice mezků

 1. Obrázek s názvem Style Mules Krok 1

  1 Vyberte si muly, které vám pohodlně padnou na nohy. Nechcete chodit v botách, které vás bolí na nohou, takže si je před nákupem vyzkoušejte a projděte se v nich. Aby vaše noha dobře seděla, měla by zcela pokrýt podšívku boty, aniž by se přelévala přes okraje boty.
  • Pokud se vám při chůzi noha v botě klouže, je bota příliš velká.


 2. Obrázek s názvem Style Mules Krok 2

  2 Vyberte si ploché muly pro pohodlnou podrážku. Ploché muly jsou jedním z nejpohodlnějších stylů, protože nemají patu. Mají tvar a pocit pantofle a jsou ideální pro ležérní oblečení.
  • Ploché muly jsou skvělé pro den běhání a nakupování.
  • Pro teplejší dny vybírejte sandály ve stylu sandálů.
 3. Obrázek s názvem Style Mules Krok 3

  3 Pro podepřenou patu noste klínové muly. Klínové muly mají vzhled klínové botičky bez zadní části boty. Jsou velmi pohodlné a méně tlačí na chodidla. Klínové muly jsou skvělé, když usilujete o neformální oděv, ale přesto chcete nosit botu, která vyniká.
  • Noste klínové mezky na večeři s přáteli nebo na příležitostné rande.
  • Pro chladnější počasí vyberte klínové muly s uzavřenou špičkou a pro jarní a letní měsíce rozeznejte mezky s otevřenou špičkou.
 4. Obrázek s názvem Style Mules Krok 4

  4 Pro sofistikovaný vzhled noste muly na nízkém podpatku. Mezky na nízkém podpatku jsou ideální, když chcete svému vzhledu trochu zvýšit a přitom vypadat profesionálně. Přestože jsou tyto muly kratší než celý podpatek, dodají vám elegantní a propracovaný vzhled.
  • Mezky na nízkém podpatku jsou perfektním párem pracovní obuvi - noste je do kanceláře nebo na pracovní oběd.
  • Mezky na nízkém podpatku jsou také dobrou volbou pro konzervativnější akce, jako jsou bohoslužby, obědy nebo divadelní představení.
 5. Obrázek s názvem Style Mules Krok 5

  5 Pro elegantnější vzhled vyberte muly na podpatku. Pokud jdete na večeři, na rande nebo na speciální událost, noste muly, které mají patu. Bloková pata dělá botu pohodlnou a poskytuje extra podporu a zároveň vypadá skvěle. Vyberte si pár černých mulic, které se budou hodit téměř ke každému oblečení, nebo si vyberte svou oblíbenou výraznou barvu.
 6. Obrázek s názvem Style Mules, krok 6

  6 Rozhodněte se pro tenisky mula pro atletický vzhled. Mezek tenisky jsou stejné jako běžné tenisky, ovšem bez zad. Díky tomu se velmi snadno nazouvají a vyzouvají a zároveň vypadají jako sportovní boty. Pokud provozujete pochůzky, procházíte se nebo jen chcete, aby vaše nohy byly pohodlné, vyberte si pár mezek tenisek.
  • I když tyto muly vypadají jako atletické boty, nemají správnou oporu zad, takže se ujistěte, že v nich nebudete cvičit.
 7. Obrázek s názvem Style Mules Krok 7

  7 Vyberte si výrazové muly a vytvořte odvážný outfit. Pokud chcete, aby vaše mulice vynikly a reprezentovaly vaši osobnost, zvolte muly pro prohlášení. Mohou to být mulice se speciálními ozdobami, texturami, zvířecími potisky - pojmenujete to. Noste mulice na koncert, večírek nebo na rande.
  • Mezi další ozdoby mohou patřit výšivky, peří, třásně, mašle nebo metalická tkanina.
 8. Obrázek s názvem Style Mules Krok 8

  8 Vyberte si barvu obuvi vhodnou pro sezónu nebo událost. Jasně zbarvené muly se nejlépe nosí v letních a jarních měsících, zatímco tmavší nebo neutrální tóny jsou nejlepší pro chladnější měsíce. Typ akce, které se účastníte, by měl také ovlivnit barvu vašich mezků. Jasně zbarvené muly jsou dobré na večer ve městě nebo na večírek, zatímco na pracovní schůzky nebo formální funkce je lepší nosit barvy jako slonovinová, námořnická nebo šedá.
  • Pokud vybíráte mezky na nošení v zimě, zaměřte se na tmavší odstíny, jako je černá, hnědá, šedá, lesní zelená nebo námořnická.
  • Jasné růžové, žluté, fialové a další živé barvy a vzory jsou nejvhodnější pro teplejší měsíce.
  reklama

Část 2 ze 2: Vytvoření outfitu

 1. Obrázek s názvem Style Mules, krok 9

  1 Pro všestranný vzhled noste své muly se sukní střední nebo plné délky. Sukně je skvělou volbou pro každou příležitost, ať už jde o večeři, pracovní schůzku nebo malé setkání. Střední nebo úplná sukně vypadá nejlépe s mezky. Vyberte si ploché muly nebo muly na podpatku, které doplní vaši sukni.
  • Pokud chcete nosit kratší sukni, rozhodněte se pro ploché mezky - poskytnou větší oporu a vyváží váš outfit.
  ODBORNÁ TIP

  Stephanie fajardo

  Profesionální stylistka Stephanie Fajardo je osobní stylistka se sídlem v Portlandu ve státě Oregon. Stephanie má více než 17 let zkušeností v oblasti stylingu v oblasti osobního poradenství, televize, fotografie a natáčení filmů. Její práce byla uvedena v časopisech Esquire a Portland Fashion Week. Stephanie fajardo
  Profesionální stylista

  Muly můžete nosit s čímkoli. Osobní stylistka Stephanie Fajardo říká: „Nejprve si vyberte pevnou mezek a poté, až budete mít stylovější styl, můžete přejít na něco jako zvířecí potisk nebo na mezek, který je ozdoben nášivkou.“

 2. Obrázek s názvem Style Mules, krok 10

  2 Spárujte své muly s kalhotami pro obchodní vzhled. Pokud jdete do kanceláře nebo chcete jen vypadat profesionálně, vytvořte si skvělý outfit s kalhotami nebo oblekem. Nízké podpatky jsou skvělou volbou při nošení kalhot - vypadají profesionálně a zároveň dodají vašemu outfitu trochu vzplanutí.
  • Pro doplnění vzhledu přidejte halenku nebo sako.
 3. Obrázek s názvem Style Mules Krok 11

  3 Noste zkrácené džíny, abyste předvedli svůj oblíbený typ mezků. Džíny se hodí téměř k jakémukoli druhu mezků, od mezků s podpatkem až po tenisky. Ujistěte se, že jsou džíny oříznuté - muly mají tendenci zakrývat většinu vašich nohou, takže to vyvažte ukázáním nohy. Nošení zkrácených kalhot také usnadní předvádění se mulám, které si vyberete.
  • Ujistěte se, že vaše džíny nejsou příliš hubené. Mules jsou robustnější boty a budou vypadat trochu off, pokud nemáte na sobě volné kalhoty.
  • Pokud nosíte kalhoty se širokými nohavicemi, zvolte muly s větším podpatkem.
 4. Obrázek s názvem Style Mules, krok 12

  4 Vyberte si áčkové nebo posunuté šaty pro upravený nebo upravený vzhled. Áčkové nebo přehozové šaty budou skvěle vypadat s plochými, nízkými podpatky nebo běžnými podpatky. Tyto šaty se snadno oblékají nahoru nebo dolů v závislosti na příležitosti. Pro příležitostný den si vyberte muly na plochém nebo nízkém podpatku. Pokud chcete mít k šatům upravenější vzhled, noste klínové muly nebo mezky s větším podpatkem.
  • Pokud plánujete k šatům nosit prošívané muly, vyberte si šaty, které jsou jednobarevné a doplňují vzor nebo barvu vašich bot.
  • Při nošení mezků se snažte vyhýbat přiléhavým šatům, protože se navzájem doplňují.
 5. Obrázek s názvem Style Mules, krok 13

  5 Rozhodněte se nosit kombinézu pro pohodlné a snadné oblečení. Mules a kombinéza jsou jednou z nejjednodušších možností stylu - jednoduše si oblékněte kombinézu a navlékněte si mezky a můžete vyrazit. Ploché a nízké podpatky vytvoří neformálnější vzhled, zatímco nošení výrazných nebo pravidelných podpatků posune váš outfit na další úroveň. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Mezky bývají těžší než jiné boty, takže si dejte pozor na jejich nošení v super horkém dni.
 • Když přemýšlíte o počasí, mulice s otevřenou špičkou budou v jarních a letních měsících pohodlnější, zatímco mezky s uzavřenou špičkou jsou lepší pro chladnější měsíce.

reklama

Populární Problémy

Maria Šarapovová měla nedávno pozitivní test na meldonium a setkala se s hněvem ze sportovní komunity.

Bunion je kostěná hrudka, která se tvoří na základním kloubu na palci u nohy. Bunions se tvoří, když těsné boty nebo boty na podpatku, zranění nebo zděděná kostní struktura člověka způsobí, že se palec na noze tlačí směrem k ostatním prstům na noze ....

Podívejte se na celé odhalení Tesla Model 3, předání 30 automobilů, právě zde. Akce se konala 28. července.

Jak mít dobrou dietu. Bez ohledu na to, kdo jste, je ve vašem nejlepším zájmu udržovat zdravou výživu a zdravou váhu. V dnešní společnosti to může být těžší, než se zdá. Pomocí následujících tipů můžete dnes začít zdravější cestou ....

Jak vyrobit Jacobův žebřík ze struny. Jacob's Ladder je klasická strunná figurka podobná Cat's Cradle. Pokud jste se jako dítě nikdy nenaučili vyrábět smyčcovou figurku Jacob's Ladder, není ještě pozdě! Vše, co potřebujete, je velký kus provázku ...

Pozvat dívku na ples nebo návrat domů je jednou z nejvíce stresujících věcí, které na střední škole děláte. Očekávání velkého návrhu může být více stresující než samotný tanec. Naštěstí existuje celá řada ...