Přímý přenos Bedlam 2020: Jak se dívat na OK State vs Oklahoma Online

Oklahoma State vs Oklahoma

Getty Quarterback Spencer Rattler z Oklahoma Sooners

Znovu je čas na Bedlam, když č. 14 Oklahoma State Cowboys (5-1) zamíří na Memorial Stadium, kde se v tomto 20 nejlepších utkáních postaví č. 18 Oklahoma Sooners (5-2).

Utkání začíná v 19:30. ET a bude vysílán na ABC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Oklahoma State vs OU online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

plná paže

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Oklahoma State vs OU živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem zdarma sledovat, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale pokud jej nemáte, můžete se také přihlásit a sledovat pomocí svých pověření FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, přichází FuboTV také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenejte to.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, můžete sledovat Oklahoma State vs OU naživo v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem zdarma sledovat, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale pokud jej nemáte, můžete se také přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Oklahoma State vs OU naživo v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem zdarma sledovat, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale pokud jej nemáte, můžete se také přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled na Bedlam 2020

Do této hry vstupují Sooners obsadil šesté místo v národě při bodování dává dohromady 46,1 bodu na zápas. Budou čelit lakomé obraně Cowboys, která drží protichůdné přestupky na 17,8 bodu na soutěž, což je na 15. místě v zemi. V tomhle bude něco muset dát, a je to obrovská hra pro oba týmy, protože na hře Big 12 Championship Game jsou důsledky.

Obránce Oklahomy Spencer Rattler si letos přišel na své, svou první celou sezónu jako předkrm. Rattler dokončil 67,8 procenta svých přihrávek na 2018 yardů, 18 přistání a šest zachycení v sedmi hrách. Trenér OSU Mike Gundy to řekl o Rattlerovi, který míří do zápasu:

Nyní je mnohem lepším hráčem, než byl před šesti týdny. Má za sebou nějaké hry, trochu se přizpůsobuje a hraje. Očividně má silnou paži a má důvtip, dokáže se pohybovat a hrát si s nohama. Takže za čtyři nebo pět týdnů přišel docela dobře.

sledujte 90denního snoubence opačným směrem online zdarma

Gundy ví, jaká výzva pro jeho obranu bude Rattler a jeho společnost, ale stejně se zajímá o to, jak čelit obraně Sooners, která vzdává 24,4 bodů za hru. Ofenzivně musíme mít opravdu dobrou strategii, řekl Gundy. Musíme být trpěliví ve způsobu, jakým chceme útočit, snižovat obraty a hrát co nejdůsledněji s našimi blokovacími schématy.

Quarterback Spencer Sanders, široký přijímač Tylan Wallace a běží zpět Chuba Hubbard vedli Cowboys v útoku a navzdory tomu, že se počet Hubbardů oproti minulé sezóně snížil (má 581 yardů na 125 přenosů (to je 4,6 yardů na přenos) a pět přistání, stále je schopen zničit obranu a Oklahoma trenér Lincoln Riley to ví.

Můžete ho zastavit pětkrát za sebou, a pak s jeho kombinací rychlosti a síly dokáže jednu vypustit a nechat na těch pět nebo šest zastávek docela rychle zapomenout, Řekla Riley o Hubbardovi tento týden. Je to úžasný hráč, má skvělý cit pro běžeckou hru, velkou trpělivost a pak prostě ví, kdy jít, a má skutečný dar odloučit se od lidí a je neuvěřitelně důsledný.

Sooners vedou sérii mezi těmito dvěma týmy, 89-18-7. Oklahoma vyhrála pětkrát za sebou.


Populární Problémy

Po týdnech vzrušujícího tenisu Down Under se turné WTA nyní přesouvá do katarské Dauhá.

Stefanos Tsitsipas si rezervoval své místo ve čtvrtfinále National Bank Open 2021 tím, že v 16. kole přesvědčivě porazil Rusku Karen Chačanovovou.

I když je snadné během svého volného času upadnout do usedlých návyků, jako je sledování televize, zdřímnutí nebo svačina, volný čas je také skvělou příležitostí ke zvýšení fyzické aktivity. Nemusíte se účastnit ...

Jak nosit spodní část zvonu. Zvonky se vracejí, a to z dobrých důvodů: lichotí mnoha typům těla a prodlužují vaše nohy. Chcete -li nosit dna zvonu, vyzkoušejte vzhled inspirovaný 70. lety nebo se rozhodněte pro mírně ...

Jak zůstat fit a krásně zdravý. Udržování fyzické kondice má mnoho výhod. Budete mít více energie, budete vypadat skvěle a všimnete si zlepšení celkového zdraví. [V161179_b01]. 31. října 2019 ....

Pokud máte romantické city k někomu, kdo se necítí stejně, většina lidí by navrhla vystřihnout tuto osobu z vašeho života. Někdy to ale není tak jednoduché. Možná pracujete společně, nebo chodíte do stejných tříd, nebo jste součástí ...