Jak nosit čelenku s krátkými vlasy

Mít krátké vlasy může být skvělé, ale někdy možná budete muset být trochu kreativní, abyste změnili svůj vzhled. Pokud chcete své krátké vlasy doplnit roztomilou čelenkou, můžete ji nosit mnoha různými způsoby. Ať už se chystáte na něco klasického a jednoduchého, nebo se chcete odvážně vyjádřit, vždy existuje čelenka, která je pro vás ideální.

rozdíl mezi tenisky a teniskami

Část 1 ze 3: Výběr čelenky

 1. Obrázek s názvem Noste čelenku s krátkými vlasy Krok 1

  1 Neformální vzhled doplní čelenka, která odpovídá barvě vašich vlasů. Vyberte si čelenku, která má buď stejnou barvu jako vaše vlasy, nebo bude vypadat dobře vedle barvy vašich vlasů. Vaše čelenka se tak stane všestranným doplňkem, který můžete nosit s jakýmkoli oblečením.
  • Pokud jste brunetka, zkuste nosit čelenku z malých opálení nebo hnědých krystalů pro dotek jemné jiskry.
  • Pokud si nejste jisti, jaké barvy budou vypadat nejlépe, držte se neutrálních barev. Neonově zelené nebo levandulové se nedají tak snadno sladit jako černé nebo bílé.


 2. Obrázek s názvem Noste čelenku s krátkými vlasy Krok 3

  2 Pro každodenní všestrannost noste jednoduchou tenkou čelenku. Vyzkoušejte tenkou, jemnou čelenku, která vám bude ležet na hlavě, pokud ji plánujete nosit na většinu míst, kam jdete. Vyberte si čelenku vyrobenou z kovu, látky, plastu nebo kombinace. Tenké čelenky jsou klasické a lze je nosit do práce, na večeři nebo dokonce do posilovny.
  • Snažte se, aby ozdoby a vzory byly jednoduché. Vyberte si tenkou splétanou jednobarevnou čelenku nebo čelenku, která má v horní části tenký pruh perel nebo kamínků.
 3. Obrázek s názvem Noste čelenku s krátkými vlasy Krok 4

  3 Vyberte si jedinečnou a výraznou čelenku, kterou si vezmete na večer. Pokud hledáte doplněk pro zvláštní příležitosti, čelenky, které jsou vyrobeny z jedinečných materiálů nebo mají jedinečné struktury, vypadají skvěle s krátkými vlasy.
  • Zkuste tenčí čelenku, na které je větší ozdoba, například peří nebo květina.
  • Pokud se chystáte na ostrý vzhled, noste silnější čelenku vyrobenou z kůže.
 4. Obrázek s názvem Noste čelenku s krátkými vlasy Krok 2

  4 Noste čelenku, která má šířku 1 palec (2,5 cm) nebo méně. Silné i tenké čelenky mohou s krátkými vlasy vypadat skvěle, ale snažte se, aby nebyly příliš široké než 2,5 cm. Čím širší budete mít čelenku, tím více budou zakryté vlasy a hlava, což nemusí být tak lichotivé, pokud jsou vaše vlasy dlouhé jen několik centimetrů. reklama

Část 2 ze 3: Upravte si vlasy předem

 1. Obrázek s názvem Noste čelenku s krátkými vlasy Krok 5

  1 Vytvořit svazek podle curling a škádlení tvoje krátké vlasy. Vytvořte tělo pomocí curlingové hůlky. Rozdělte vlasy na malé, funkční části a poté jednu část obtočte kolem hůlky. Držte ho několik sekund a poté nechte pramen jít a přejděte na další. Po natočení všech částí oddělte své kadeře a drážděte je česáním vlasů směrem ke kořínku. Tím získáte ještě větší hlasitost.
  • Pokud chcete vlnité vlasy, omotejte kolem hůlky pouze horní polovinu pramene.
 2. Obrázek s názvem Noste čelenku s krátkými vlasy, krok 6

  2 Vyhoďte vlasy do hladka s fénem. Na konec fénu nasaďte nástavec na trysku a vlasy vyfénujte kartáčem z kančích štětin. Díky tomu budou vaše vlasy rovné a hladké.
 3. Obrázek s názvem Noste čelenku s krátkými vlasy Krok 7

  3 Připněte si části vlasů, které jsou blízko vaší tváře. Vezměte malou část vlasů poblíž vlasové linie, natočte je a sepněte zpět uzamčením 2 bobby pinů ve tvaru „x“. Pokračujte v tom pro většinu vlasů podél vlasové linie. Čelenku tak můžete nosit pouze na ozdobu a nespoléhat se na to, že vám vlasy udrží.
  • Vyberte bobby piny, které odpovídají barvě vašich vlasů, aby nevyčnívaly.
  reklama

Část 3 ze 3: Umístění čelenky

 1. Obrázek s názvem Noste čelenku s krátkými vlasy, krok 8

  1 Nasaďte si čelenku asi 2,5 cm za vlasovou linii. Nechcete, aby vaše čelenka byla příliš dopředu nebo příliš dozadu, nebo bude vypadat na místě. Vraťte jej asi o 2,5 cm zpět a vytvořte atraktivní a stylový vzhled.
 2. Obrázek s názvem Noste čelenku s krátkými vlasy Krok 9

  2 Přidejte jemnost tím, že si necháte kolem obličeje viset nějaké vlasy. I když můžete čelenkou stáhnout všechny vlasy na vlasové linii, může to vypadat lépe, pokud některé kousky necháte venku. Vytáhněte všechny vlasy před čelenkou a nechte si je orámovat obličej. Pokud máte ofinu, stáhněte vše zpět, kromě ofiny.
  • Zkuste to několika různými způsoby, abyste zjistili, co vám připadá nejlepší.
 3. Obrázek s názvem Noste čelenku s krátkými vlasy, krok 10

  3 Pro boho vzhled noste čelenku přes čelo. Pokud máte čelenku, která je zcela spojeným kruhem, můžete ji umístit kolem přední a zadní části hlavy. Toto umístění není vždy skvělé pro zajištění vlasů na místě, ale může dodat bohémský nádech téměř jakémukoli oblečení.
 4. Obrázek s názvem Noste čelenku s krátkými vlasy, krok 11

  4 Vytvořte si s čelenkou faux-bang. Pomocí hřebenu vytvořte hlubokou boční část a poté si vlasy přetáhněte přes čelo. Zajistěte vlasy za jednu stranu čelenky bobby pins a vytvořte iluzi roztomilých sidebangů. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Jak jej správně umístím? Konce čelenky dejte za uši a poté zbytek čelenky zatlačte zpět na délku, o které si myslíte, že sedí a vypadá roztomile.
Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Věci, které budete potřebovat

 • Čelenky
 • Hřeben
 • Kartáč se štětinami
 • Bobby kolíky
 • Fén
 • Nástavec trysky
 • Curlingová hůlka

Populární Problémy

Manipulace a jízda na koni může být jednou z největších radostí života. To znamená, že jsou to silná, často skličující zvířata, se kterými je třeba zacházet správně. Chraňte sebe i koně před zraněním po celou dobu dodržováním bezpečných ...

Losování mužů na US Open 2015 je venku; Federer se v semifinále pravděpodobně utká s Murrayem.

Jak hrát s mazlíčkem. Fretky jsou neuvěřitelně chytří a společenští mazlíčci, kteří si rádi hrají víc než o čemkoli. Chcete-li si hrát se svou fretkou, můžete používat hračky jako předměty na schovávanou, hrát si přetahovanou nebo jim něco dát ...

Roger Federer vyhrál Cincinnati Masters poté, co porazil Davida Ferrera ve třech setech.

Zjistěte, jak sledovat 3. sérii seriálu Love & Hip Hop Miami, pokud nemáte kabel nebo přístup k televizi.

Najít něco lichotivého a přiměřeného věku může být někdy boj. Pokud jste se snažili najít oblečení, ve kterém se cítíte dobře, začněte tím, že se zamyslíte nad tím, co rádi nosíte. Poté vyberte barvy, střihy, ...