Jak se přípravek Hydroxycut užívá

Produkty Hydroxycut tvrdí, že vám pomohou zhubnout tím, že podpoří váš metabolismus. K tomu se spoléhá hlavně na kofein, který vám pomůže zhubnout jen krátkodobě. Neexistuje žádný důkaz, že by vám Hydroxycut pomohl zhubnout a udržet se. Pokud zvažujete užívání přípravku Hydroxycut, buďte opatrní. Promluvte si se svým lékařem, než začnete režim. Začněte nižší dávkou a postupem času dávku zvyšujte. Pokud pocítíte příznaky poškození jater nebo předávkování kofeinem, okamžitě přestaňte používat. Pro vaši bezpečnost zvažte jiné metody hubnutí s menším počtem vedlejších účinků.

Část 1 ze 4: Užívání přípravku Hydroxycut Pro Clinical

 1. Obrázek s názvem Cure Diarrhea Krok 8

  1 Začněte s 1 tabletou dvakrát denně. Užívejte 1 tabletu najednou. S tabletem vypijte sklenici vody. Užívejte každou tabletu 30-60 minut před jídlem. Neužívejte pilulku do 5 hodin před spaním.
  • Zkuste si vzít prášky před hlavním jídlem dne. Pokud jíte plnou snídani a oběd, toto jsou vaše nejlepší možnosti.
  • Pilulku si můžete vzít před večeří, pokud tak učiníte více než 5 hodin před spaním.


 2. Obrázek s názvem Projít testem na drogy z vlasových folikulů Krok 3

  2 Po 3 dnech zvyšte dávku. Pokud jste užili 2 pilulky dvakrát denně a nezažili jste žádné nepříjemné příznaky, pokračujte a zvyšte dávku na 2 kapsle dvakrát denně.
  • Neužívejte více než 2 kapsle během 4 hodin.
  • Neužívejte více než 4 kapsle během 24 hodin.
 3. Obrázek s názvem Vyhněte se Listerii Krok 12

  3 Pijte 8–10 sklenic vody denně. Výrobci Hydroxycut žádají všechny klienty, aby vypili alespoň 8 sklenic vody denně. I když neříkají proč, pravděpodobně to má působit proti vysokému obsahu kofeinu v Hydroxycut. reklama

Část 2 ze 4: Vyzkoušejte Hydroxycut Hardcore

 1. Obrázek s názvem Rozpoznat příznaky nemoci poškrábání koček Krok 6

  1 Vyzkoušejte to tak, že užijete 1 tabletu jednou denně. Užívejte 1 tabletu 30-60 minut před jídlem. Mezi jídly nesnídejte.
  • Hydroxycut Hardcore obsahuje ještě více kofeinu než Hydroxycut Pro Clinical a další produkty Hydroxycut. Neužívejte více než doporučené množství tohoto produktu.
 2. Obrázek s názvem Použijte stabilizátory nálady během těhotenství Krok 4

  2 Zvyšte dávku po 3 dnech. Po 3 dnech užívání 1 pilulky denně si 4. den vezměte 2 pilulky. Udělejte to pouze tehdy, pokud jste neměli žádné nežádoucí účinky z užívání 1 pilulky.
 3. Obrázek s názvem Staňte se lepším cyklistou Krok 17

  3 Užívejte alespoň 2 měsíce s dietou a tréninkem. Hydroxycut Hardcore je určen k použití jako doplněk ke cvičení. Užívejte jej alespoň 60 dní v kombinaci s cvičením a zdravou stravou.
  • Pokud se cítíte divně nebo si všimnete jakýchkoli vedlejších účinků, okamžitě přestaňte používat.
  reklama

Část 3 ze 4: Monitorování nežádoucích účinků

 1. Obrázek s názvem Rozpoznat příznaky Lyme choroby Krok 4

  1 Všimněte si známek poškození jater. Hydroxycut byl spojen s potenciálně smrtelným poškozením jater. Přestože v posledních letech bylo hlášeno méně úmrtí, případy poškození jater jsou nadále spojeny s používáním přípravku Hydroxycut. Okamžitě přerušte používání a vyhledejte lékařskou pomoc, pokud se u vás objeví některý z těchto příznaků, z nichž většina se objeví 2–12 týdnů po zahájení užívání pilulek:
  • Únava
  • Nevolnost
  • Bolest břicha
  • Tmavá moč
  • Žloutenka
 2. Obrázek s názvem Work Night Shift Krok 4

  2 Dávejte pozor na příznaky předávkování kofeinem. Produkty Hydroxycut obsahují seznam přísad, ale neobsahují poměry použitých přísad. Na základě zpráv o toxicitě a varování společnosti pít s produktem hodně vody je však pravděpodobné, že Hydroxycut obsahuje vysoké množství kofeinu. Příliš mnoho kofeinu může být smrtelné, proto navštivte lékaře, pokud se u vás při užívání přípravku Hydroxycut vyskytnou následující příznaky:
  • Obtížné spaní
  • Agitovanost, úzkost nebo zmatenost
  • Časté močení
  • Nepravidelný nebo závodní srdeční tep
  • Svalové záškuby
  • Zvonění v uších
  • Bolest břicha
  • Záchvaty
 3. Obrázek s názvem Vyhněte se utrácení spree s bipolární poruchou Krok 7

  3 Pokud užíváte jiné léky, poraďte se s lékařem. Bylo prokázáno, že většina přípravků Hydroxycut interaguje se širokou škálou léků. Poraďte se svým lékařem, než si začnete podávat Hydroxycut.
  • Mezi léky, které jsou ovlivněny přípravkem Hydroxycut, mohou patřit antidepresiva, antibiotika a stimulanty.
 4. Obrázek s názvem Vyhněte se aspartamu Krok 9

  4 Nahlaste jakékoli problémy s pilulkami. Aby vám lékaři mohli diagnostikovat, vezměte na vědomí přesnou verzi Hydroxycutu, kterou jste užili, a také všechny další doplňky, které můžete užívat. Přineste láhev, pokud můžete. To také pomůže lékařům nahlásit váš případ FDA, pokud zjistí, že Hydroxycut způsobil vaše příznaky. reklama

Část 4 ze 4: Bezpečné hubnutí

 1. Obrázek s názvem Přidat fyzickou aktivitu do volného času Krok 5

  1 Najděte si čas na pravidelné aerobní cvičení . Každý týden si naplánujte 150 minut mírného aerobního cvičení nebo 75 minut intenzivního aerobního cvičení. Spíše než cvičit najednou, zkuste cvičit několikrát týdně. Najděte si formy cvičení, které vás baví, a zavažte se, že je budete pravidelně cvičit.
  • Zkuste mírné aerobní cvičení, jako je chůze, jízda na kole po rovném terénu nebo tanec. Mírná aerobní aktivita je taková, kterou si můžete promluvit.
  • Experimentujte s různými formami dynamické aerobní aktivity, jako je plavání, rychlá jízda na kole nebo běh. Aerobní aktivita je považována za dynamickou, pokud ztěžuje mluvení.
 2. Obrázek s názvem Buďte zdravým oříškem Krok 3

  2 Jezte dobře . Snažte se o konzistenci jídla, ale o rozmanitost potravin. Jezte ovoce a zeleninu každý den a ujistěte se, že nevynecháte sacharidy ani bílkoviny. Ke cvičení potřebujete sacharidy a bílkoviny, které pomohou vašim svalům růst a opravovat se.
  • Pokud svačíte, jezte zeleninu a ovoce.
  • Pokud chcete pamlsek, jděte na přírodní s vysokým obsahem tuku před vysokým obsahem cukru. Malé porce ořechů, jogurtu a hummusu uspokojí vaši touhu, aniž by vás překonaly.
 3. Obrázek s názvem Jednejte okamžitě a snižte poškození mozku při mrtvici Krok 11

  3 Pijte vodu, ne sodu. Správná hydratace je nezbytná pro vaše zdraví a energii. Pijte, kdykoli máte žízeň, a zkuste asi 8 sklenic denně. Zatímco byste měli primárně pít vodu, k vaší hydrataci mohou přispět i jiné nápoje jako džus, mléko, ořechové mléko, káva, čaj a dokonce i pivo nebo víno. Více však zhubnete, pokud se vyhnete nápojům s vysokým obsahem cukru, jako je soda a alkohol.
  • Pijte vodu před a po cvičení.
  • Pijte více vody ve dnech, kdy se potíte, zvracíte nebo máte průjem.
  • Až bude moč čistá, budete vědět, že jste hydratovaní.
 4. Obrázek s názvem Zbavte se rychle ucpaného nosu Krok 7

  4 Získejte 7-8 hodin spánku za noc . Spánek reguluje vaše hormony a pomáhá vám správně zpracovat kalorie. Pokud jste dospělí a spíte více nebo méně než 7-8 hodin v noci, hrozí vám přibývání na váze. Teenageři by se měli zaměřit na 8-10 hodin. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Varování

 • Nikdy neužívejte Hydroxycut bez předchozí konzultace s lékařem.
 • Hydroxycut interferuje s mnoha druhy léků.
 • Hydroxycut je spojen s jaterní toxicitou.
reklama

Populární Problémy

Jelena Djokovic nedávno dlouze hovořila o svém manželovi Novakovi Djokovicovi a poskytla několik vzácných pohledů na jeho osobní život. Jelena ocenila světovou jedničku

Zjistěte, kdy investovat do antukových tenisových bot, proč je to dobré rozhodnutí a jaké možnosti nabízejí nejlepší výkon pro muže a ženy.

Dnes večer je premiéra 2. série seriálu The Rookie. Získejte přehled o tom, jak sledovat všechny nové epizody online prostřednictvím živého přenosu, s kabelem nebo bez něj.

Roger Federer schvaluje myšlenku, že se US Open 2020 rozhodne pokračovat bez diváků. To se však teprve uvidí, zda se Djokovič a Nadal na turnaji objeví, nebo se rozhodnou ho vynechat.

Falešná show o fiktivním seriálu „Co se právě stalo ??! S Fredem Savageem je na rozdíl od čehokoli jiného v televizi. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.