Jak hodit dřez

Dřez je baseballové hřiště, které odhodí míč směrem k zemi, právě když se blíží k těstu. Ke konci hodu to bude jen mírný pohyb, ale to může snadno odhodit těsto z jejich hry a dát vašemu týmu snadný míč. Znalostí správného úchopu, postoje a způsobu vypouštění míče můžete zdokonalit své ponorné tělísko a nechat těsta šlehat znovu a znovu.

Část 1 ze 3: Nalezení správné rukojeti

 1. Obrázek s názvem Vyhoďte žlab Krok 1

  1 Umístěte míč do své dominantní ruky. Drtič se hodně spoléhá na to, že má pevný úchop, takže míč umístěte pohodlně do své dominantní ruky. Udržujte část míče, kde se šev zužuje, směrem ven, protože to bude použito k držení míče. Obě sady švů by měly být viditelné.
 2. Obrázek s názvem Vyhoďte žlab Krok 2

  2 Zahákněte ukazováček za nejbližší šev. Šev podél baseballu vám poskytne trochu větší trakci při držení míče, což pomůže vytvořit správný typ otáčení, když jej hodíte. Omotejte ukazováček podél švu, který je k němu nejblíže.
  • Pokud jste pravák, zahákněte ukazováček za pravý šev. Pokud jste levák, mělo by to být podél levého švu.


 3. Obrázek s názvem Vyhoďte žlab Krok 3

  3 Umístěte prostředníček vedle ukazováčku. Váš prostředníček bude hlavním bodem tlaku při nadhazování, takže by měl sedět blízko středu míče. Stiskněte prostředníček vedle ukazováčku a zavěste ho kolem míče.
  • Váš prostředníček by měl být vždy držen podél horní části míče, abyste získali co nejlepší páku.
 4. Obrázek s názvem Vyhoďte žlab Krok 4

  4 Zahákněte spodní část míče palcem. Omotejte palec kolem spodní části míče, abyste získali pevný úchop. Palec by se měl svisle srovnat s ukazováčkem, což pomůže udržet míč v ruce v rovnováze.
  • Nebojte se upravit svůj vlastní úchop, jak se s ním lépe seznámíte. I když je to teoreticky nejlepší přilnavost, nejlepší přilnavost pro vás bude taková, která se bude cítit pohodlně. Pohybujte prsty, dokud nenajdete umístění, které vám vyhovuje.
  reklama

Část 2 ze 3: Dostat se do pozice

 1. Obrázek s názvem Throw a Sinker Krok 5

  1 Postavte se v normálním nadhazovacím postoji. Drtič je v podstatě rychlý míč s lehkým otočením na konci, takže byste měli stát v normálním nadhazovacím postoji. Postavte se s nohama na šířku ramen, kolena ohněte a horní část těla uvolněte. Srovnejte své tělo s těstem tak, aby vaše neházející se paže směřovala k odpalovacímu plechu.
  • Ujistěte se, že je míč a váš úchop skrytý, dokud ho nezavrhnete a nehodíte. Vidět svou přilnavost může těsto vyklopit a odnést překvapení potřebné pro efektivní potápěč.
 2. Obrázek s názvem Throw a Sinker Krok 6

  2 Zaměřte se na pás těsta. Ponorka by měla vypadat, že bude snadnější zasáhnout míč do poslední sekundy, kdy začne rychle klesat k zemi. Při házení míče mířte na oblast pasu nebo pásu odpalovače, aby měl dostatek prostoru k potopení, aniž by dopadl na zem.
  • Jako u všech hřišť se snažte, aby nebylo zřejmé, kam míříte. To může způsobit, že těsto budete snadno krmit.
 3. Obrázek s názvem Throw a Sinker Krok 7

  3 Začněte navíjet. Udělejte malý krok do strany a přesuňte váhu na zadní nohu a zvedněte přední koleno do rovnováhy. Rychle se předkloňte a přenášejte váhu ze zadní nohy na přední nohu, když se posunete směrem k těstu.
 4. Obrázek s názvem Throw a Sinker Step 8

  4 Otočte trup směrem k těstu. Otočení trupu a následování hrudníkem dodá vašemu hřišti mnohem větší sílu. Když jdete házet míč, otočte se tak, aby váš trup směřoval k těstíčku. Při vypouštění míče mějte oči upřené na svůj cíl a sledujte ho. reklama

Část 3 ze 3: Zdokonalení hodu

 1. Obrázek s názvem Throw a Sinker Step 9

  1 Přehoďte hřiště přes vrchol. Když natáhnete ruku dopředu a hodíte míč, otočte paži vysoko a snižte ji, dokud ji neuvolníte. To pomůže umístit vaši paži, aby se zvýšilo otáčení míče poté, co ho hodíte.
  • Při házení míče buďte opatrní, protože přílišná rotace v rameni nebo paži může způsobit zranění. Pokud cítíte bolest kdekoli podél vrhací paže, dejte si na pár dní volno při vrhání platiny.
 2. Obrázek s názvem Vyhoďte žlab Krok 10

  2 Držte míč pevně. Je důležité udržovat kontrolu nad míčem až do okamžiku, kdy ho hodíte. Udržení pevného úchopu vám poskytne spoustu kontroly a také více roztočí míč, když jej pustíte.
  • Zatímco byste měli držet míč pevně v ruce, dělejte to pouze prsty a palcem. Pokud příliš přitlačíte míč na dlaň, riskujete zvýšení tření o míč a snížení množství roztočení, které můžete získat.
 3. Obrázek s názvem Vyhoďte žlab Krok 11

  3 Zatlačte prostředním prstem. Na rozdíl od rychlého míče, kde tlak pochází z vašeho ukazováčku, by měl potápěč získat konečný směr od vašeho prostředního prstu. Při házení míčku mějte prostřední prst na horní části míče a ujistěte se, že míč nechává vaši ruku podél prostředníčku, nikoli palce nebo ukazováčku.
 4. Obrázek s názvem Throw a Sinker Step 12

  4 Při uvolňování míče mírně zatočte rukou. Chcete -li získat nejlepší topspin na platině, mírně při otáčení rukou otáčejte. Tomu se říká pronace a mělo by to vypadat, jako kdybyste něco sypali z koule mezi ukazováček a palec.
  • Když se budete snažit držet prostředníček přímo na vrcholu míče, měli byste získat pronaci přirozeným otáčením ruky. Nechte tyto dva tahy spolupracovat, abyste získali nejlepší hod.
  reklama

Házení nápovědyCharakteristika žlabů

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Kdy je nejlepší hodit to? Když to pálkař nejméně čeká, nebo jestli se těstovi míč líbí vysoko. Měli byste hodit platinu, abyste oklamali těsto.
 • Otázka Jak získám horizontální pohyb? Trevor Gentry Více sidespin. Můžete také chtít zapracovat na svém bodě vydání. Zkuste vést hřiště s palcem dopředu jako změna kruhu.
 • Otázka Jaké hřiště nejlépe nastavuje platinu? Rychlý míč.
 • Otázka Jak to bude vypadat, když to hodím? Ponorka bude vypadat jako rychlá koule, pak ji jen pusťte.
 • Otázka Kolik by mi mělo být, abych hodil toto hřiště? Bude to mít nějaké negativní vedlejší účinky? Neexistuje věk, kdy byste měli hodit platinu. Ruku a zápěstí velmi zatěžuje, protože veškerý pohyb probíhá ve vašem zápěstí a vaše rychlost je v nadloktí. Je dobré se naučit házet pokročilejší hřiště, abyste si na ně mohli zvyknout; větší rozmanitost hřiště je lepší.
 • Otázka Mohu se naučit hodit platinu, i když jsem dosud nikdy nehrál baseball? (Je mi 15.) Ano, nikdy jsem nehrál den baseballu, dokud jsem nezačal střední školu a nebyl jsem druhým ročníkem esa. Chce to jen cvik, čím více budete házet, tím bude vaše potápěč lepší.
 • Otázka Mohu být zbraní a hodit potápěč? Ano, tímto způsobem je to vlastně lepší, protože pronace zápěstí je přirozenější pro otvor na paži.
 • Otázka Mohu to nechat spadnout bez topspin? Ano, s kloubovým míčkem. Držte to jako fastball a zasuňte konečky prstů na tkaničky. Nevyhazujte míč, chcete jej odstrčit.
 • Otázka Jaký věk je vhodný pro vyzkoušení tohoto hřiště? V každém věku, i když možná budete chtít počkat, až budete se základními hody zkušenější.
 • Otázka Je dobré, aby moje ruka hodila platinou? Dokud budete házet platinou tak, jak se má házet (jako fastball), budete v pořádku.

Populární Problémy

French Open říká „Ne!“ k Sereninmu černému obleku.

Patriots se setkají s Steelers v obrovském zápase 1. týdne AFC. Zde je návod, jak sledovat Sunday Night Football online bez kabelu.

Balení na dovolenou se může cítit jako jeho vlastní práce a může se zdát nevyhnutelné, že skončíte přílišným balením nebo zapomenutím zásadní položky. Ale tím, že si uděláte trochu času na vytvoření promyšleného plánu a naučíte se pár tipů na balení, jako ...

Zde je návod, jak sledovat 60minutový rozhovor kongresmanky Alexandrie Ocasio-Cortez online bez kabelu.

Jak zlepšit rutinu studia cvičením. Studium a absolvování vašich hodin může být obtížné a najít efektivní způsoby studia se může zdát nemožné. Nedávné studie nalezly silné vazby mezi kognitivními funkcemi, vybavováním paměti, ...

Osamělý zbývající neporažený tým San Diego St absolvuje v sobotu test proti Nevadě. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online.