Jak uvázat kotník

Ať už máte jakýkoli druh kotníku, jeho uvazování je rychlý a snadný proces. Pokud chcete uzel, který lze snadno upravit, rozhodněte se pro posuvný uzel. To je obzvláště dobrá volba, pokud chcete, aby bylo možné snadno odstranit kotník. Pokud chcete nechat svůj kotník delší dobu, použijte jednoduchý uzel, abyste jej udrželi na místě. Pokud má váš kotník poutko a 2 nitě, rozhodněte se pro techniku ​​smyčky. Každá z těchto metod udrží váš kotník bezpečně na místě tak dlouho, jak jej budete chtít nosit.Metoda 1 ze 3: Vytvoření posuvného uzlu

 1. 1 Omotejte konce kotníku kolem kotníku. Umístěte střed kotníku na přední část kotníku. Poté si vezměte každý konec kotníku a omotejte je po celém kotníku tak, aby se obě zkřížily v zadní části chodidla a setkaly se v přední části chodidla.
  • Tento uzel funguje nejlépe na kotnících s alespoň 3 palce (7,6 cm) extra šňůrou na každém konci.
  • Tento uzel bude fungovat s jakýmkoli typem struny nebo šňůry.
 2. 2 Vytvořte malou smyčku 1,5 palce (3,8 cm) od konce kotníku. Vezměte do ruky 1 konec kotníku a vytvořte smyčku o průměru přibližně 0,5 palce (1,3 cm). Pokud je lano silné, smyčku trochu zvětšete, aby uprostřed byl viditelný otvor.
  • Pokud je váš kabel krátký, vytvořte smyčku 1 palec (2,5 cm) od konce kabelu.
 3. 3 Konec šňůry dvakrát omotejte kolem základny smyčky. Držte smyčku pevně proti řemínku kotníku, který je omotán kolem vašeho úhlu. Poté vezměte konec šňůry a omotejte ji přes základ smyčky a kolem šňůrky kotníku. Opakováním tohoto postupu vytvoříte pevnou smyčku.
  • Pomocí konce šňůry, ve kterém je smyčka, vytvořte obal.
 4. 4 Protáhněte konec šňůry smyčkou a pevně ji zatáhněte. Zatlačte konec nahoru přímo nahoru a smyčkou. Pevně ​​jej zatáhněte a zatlačte smyčku dolů směrem ke kotníku. To zajišťuje uzel a drží 1 stranu kotníku na místě.
  • V případě potřeby odstřihněte konec kabelu, abyste o něj nezakopli.
 5. 5 Stejný postup opakujte na druhé straně kotníku. Vezměte druhý konec šňůry a vytvořte smyčku. Poté omotejte konec šňůry kolem smyčky a protáhněte ji smyčkou, abyste zajistili uzel na místě. Tyto uzly jsou opravdu robustní a nedají se snadno vrátit zpět.
  • Opět ostrými nůžkami odstřihněte veškerý další kabel.
 6. 6 Posunutím uzlů dopředu a dozadu upravte velikost kotníku. Aby byl kotník menší, jednoduše přitáhněte uzly k sobě. Pokud chcete, aby byl kotník větší, nebo jej chcete odstranit, stáhněte uzly od sebe.
  • Tento uzel na kotník je skvělý, pokud ho dáváte jako dárek, protože přijímač může náramek snadno upravit na správnou velikost.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Vytvoření jednoduchého uzlu

 1. 1 Přitiskněte konce kotníku tam, kde chcete mít uzel. Omotejte si kotník kolem kotníku a poté držte konce u sebe. Díky tomu se můžete rozhodnout, jak těsný chcete mít náramek. Ujistěte se, že se vám pod kotník vejde alespoň 1 prst, protože to dává prostor vašemu kotníku v teplém počasí mírně nabobtnat.
  • Konce držte v přední části úhlu, aby se snadno zauzlovaly.
 2. 2 Zastrčte konce volně za kotník. Jednou rukou držte kotník na místě a druhou rukou protáhněte konce kotníku pod koncovými šňůrkami, které vytahujete dopředu z kotníku, čímž vytvoříte smyčku, která vypadá jako „4“.
  • Nejsnazší je použít dominantní ruku ke smyčce konců.
 3. 3 Vytáhněte konce kotníku nahoru smyčkou, kterou jste vytvořili. Protáhněte oba konce šňůry smyčkou a pevně je zatáhněte, aby se uzel zajistil. Uvolněte špetku na kotníku, protože uzel ho nyní drží na místě.
  • V případě potřeby ořízněte konce kotníku na požadovanou délku.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Vázání náramku s existující smyčkou

 1. 1 Provlékněte oba kusy nitě smyčkou. Omotejte si kotník kolem kotníku a zatlačte obě nitě dolů do smyčky. Natáhněte naučené nitě tak, aby se kotník přitahoval k vašemu kotníku. Spodní nit nechte viset dolů pod kotníkem a horní nit přidržte nad kotníkovou kostí.
  • Tato technika funguje u kotníků s přezkou hlavy skřivana nebo spony na poloviční závěs, přičemž obě jsou smyčkovými tkanými smyčkami na jednom konci vašeho kotníku. Druhý konec by měl mít dva copánky nebo nitě na přivázání kolem smyčky.
 2. 2 Zatlačte horní nit smyčkou a vytáhněte ji dolů. Vezměte nit, která je nad kotníkem, a provlékněte ji dolů do smyčky. Poté jej navlékněte dolů tak, aby ležel vedle druhého vlákna. Pevně ​​zatáhněte za nit, abyste zajistili uzel.
  • Držte toto vlákno na pravé straně kotníku, abyste zjistili, které vlákno je které.
 3. 3 Propíchněte druhé vlákno zpět smyčkou. Vezměte levý kousek nitě a zatlačte jej dolů do smyčky a vytáhněte jej druhou stranou. Držte ho nad kotníkem, abyste snadno rozeznali nitě.
  • Pokud se kotník cítí uvolněný, pevně zatáhněte za nit.
 4. 4 Vytáhněte horní nit dolů smyčkou. Vezměte stejný kousek nitě a prostrčte jej smyčkou. Poté zatáhněte za konec provázku dolů ke spodní části vašeho místa. Pevně ​​zatáhněte za strunu a zajistěte ji na místě.
  • Pokud chcete, aby se kotník cítil mimořádně bezpečně,dvojitý uzel2 vlákna.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

Odeslání tipu Všechny příspěvky tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolovány Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Akupunktura může léčit celou řadu různých stavů, od bolestí krku a ranní nevolnosti až po bolesti loktů a zad tenisu. Https://medschool.ucsd.edu/som/fmph/research/cim/clinicalcare/Pages/About-Acupuncture aspx Pokud jste ...

Jak zamrznout vodu. Když teploty klesnou a všechno začne mrznout, zima může způsobit mnohem více problémů, než jen potřebovat v noci další přikrývku. Zmrazené potrubí může způsobit problémy uvnitř vašeho domova a domácích zvířat a ...Jak rozpoznat příznaky spánkové apnoe. Výzkum naznačuje, že spánková apnoe obvykle způsobuje chrápání a zanechává pocit únavy i po celonočním spánku. Https://www.mayoclinic.org/disease-conditions/sleep-apnea/symptoms-causes/s ...

Hydrokéla je tekutinou naplněný vak v šourku muže-v podstatě záloha tekutiny kolem jednoho nebo obou varlat. Https://emedicine.medscape.com/article/438724-overview Tento stav je relativně běžný, odhaduje se % z ...

Většina vzpěračů se při práci paží zaměřuje na bicepsy; při budování paží však existují další důležité svaly. Brachialis a brachioradialis spolupracují s vašimi bicepsy a ohýbají váš loket. Kladívkové kadeře ...Pokud žijete v USA, podívejte se, jak sledovat živý přenos druhé etapy Ligy mistrů Liverpool vs Porto.