Jak navštívit Busch Gardens v Tampě

Pokud jste nikdy nebyli, ale chtěli jste jít do Busch Gardens Tampa, tento článek vás může nalákat. V tomto článku se dozvíte, jak jej můžete navštívit.

Část 1 z 12: Příprava na výlet

 1. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 1

  1 Kupte si lístky na Busch Gardens Tampa online (nebo telefonicky) před návštěvou parku, zvláště pokud jste na návštěvě mimo USA. To vám ušetří čas, když dorazíte do parku - nebudete muset čekat ve frontách u pokladen!
 2. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 2

  2 Před návštěvou si prohlédněte zajímavosti v parku. Zkuste si prohlédnout náhled jednotlivých atrakcí (jízda nebo show) na YouTube nebo se na jízdu podívat prostřednictvím fotografií od ostatních. Učte se z toho, co vidí ostatní. To vám může pomoci rozhodnout, které jízdy a atrakce budou mít při vaší návštěvě přednost, nebo které atrakce budete cítit vy nebo vaše rodina, které si budete chtít nechat ujít.
  • Busch Gardens nepovoluje nahrávání videa při jakékoli jízdě bez předchozího souhlasu zaměstnanců parku. Požádejte je o povolení, potenciálně to udělají. U většiny jízd na YouTube budete muset uvést pravdivé prohlášení, které říká, že jste před jízdou dostali povolení - jako cokoli, co ne, bude odstraněno, pokud ho najde pracovník Busch Gardens. Toto má odvrátit ty, kteří zveřejňují svou cestu pro ostatní, aby ostatní nemuseli jezdit, pokud nechtějí; chtějí, aby tato videa byla pouze ukázkou atrakcí parku a nic víc.


 3. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 3

  3 Zabalte si vodu, občerstvení, peníze a hlavně lístky do parku, než ten den vyrazíte do parku! reklama

Část 2 z 12: Vstup do parku

 1. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 4

  1 Rozhodněte se, zda opravdu chcete navštívit Busch Gardens v Tampě . Ačkoli Tampa je převážně o jarním tréninku MLB, v oblasti jsou další parky menší ligy, které se zdvojnásobují jako jiné hodnoty zábavy a další menší oblasti v bezprostřední blízkosti. Podívejte se na Tampa Bay Rays, abyste mohli hrát své prvoligové zápasy na hřišti Tropicana Field v Tampě-Petrohradu, FL (duben až začátek, začátek října). Pokud chcete, můžete rozšířit vyhledávání na severovýchod směrem k městům Lake Buena Vista a Orlando, FL, kde je z čeho vybírat, včetně metropolitního komplexu parků a letovisek Walt Disney World, systému Universal a dokonce i SeaWorld . Nebo, pokud chcete, můžete se vydat do Petrohradu a ponořit se do křišťálově čistých pláží a břehů Mexického zálivu.
 2. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 5

  2 Jeďte a zaparkujte u Busch Gardens v Tampě . Adresa na Busch Gardens v Tampě je 1165 N McKinley Drive, Tampa, FL 33612. Náklady na parkování na parkovišti tohoto parku jsou $ 18 za den, ale pro bližší místa budete muset utratit trochu víc za $ 24.
 3. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 6

  3 Jeďte tramvají, kyvadlovou dopravou nebo autobusem nahoru ke vstupní bráně. Vzhledem k tomu, že problém s dopravou a situace na vozovce je velmi náročná na to, aby se pokusila přejít a byla matoucí pro většinu lidí, kteří nepocházejí z oblasti Tampy, chce Busch Gardens všechny své návštěvníky vzít tramvají nebo vozidlem s rychlým přístupem, aby je místo toho odvezli k bráně .
 4. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 7

  4 Vstupte branami parku pomocí zakoupeného lístku do parku. Busch Gardens Tampa má pouze jednu bránu na rohu tří oblastí zvaných Maroko, Nairobi a Egypt.
 5. 5 Podívejte se na nastavení Busch Gardens v Tampě . Tento park je rozdělen do asi deseti různých zemí. Mezi tyto země patří Maroko , Ptačí zahrady , Sesame Street Safari of Fun . Stanleyville “„ Jungala , Kongo , Pantopie , Nairobi , Egypt , a Lov gepardů . Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 9

  reklama

Část 3 z 12: Maroko

 1. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 10

  1 Pokud v den vaší návštěvy proběhne show, mějte na paměti marocké palácové divadlo. Je úhledné se zde podívat na všechny marocké motivy. Ačkoli když půjdete do velkého vchodu do parku, divadlo bude přímo před vámi, budete umístěni tak, aby jeho zadní konec směřoval ke vchodu. Budete muset jít na druhou stranu budovy, po cestě se dostanete k jejímu vchodu.
 2. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 11

  2 Rezervujte si Gwazi Games na později, nebo pokud máte opravdu rádi střílení arkád nebo podobných paláců.
 3. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 12

  3 Jezděte na Gwazi Glidi s kluzáky. Ačkoli je zaměřena na paragliding a letadla, je tato jízda hub-and-speak poměrně nevýrazná, ale dostatečně důležitá, aby se některé děti rozhodly na ní jezdit.
 4. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 13

  4 Podívejte se na show v parku Gwazi. Přestože se většina představení koná v noci, můžete se do této oblasti vrátit později ten den a zúčastnit se show. Většinu nocí, kdy je park otevřený, zde budete moci vidět představení. reklama

Část 4 z 12: Ptačí zahrady

 1. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 14

  1 Uvědomte si, že neexistuje žádný způsob, jak tuto ptačí zemi úplně obejít. Můžete se však kolem nich pohybovat, aniž byste se jich dotýkali nebo s nimi interagovali. Pokud jste silně alergičtí na ptáky a peří, můžete se projít po tomto parku, který začíná v egyptské zemi, a vydat se směrem k Nairobi a vrátit se později, jako poslední se vypořádat s Marokem, ale pokud nemáte alergii na peří, projděte si tuto výstavu.
  • Promluvte si se zaměstnancem parku, pokud máte silnou alergii na peří nebo ptáky, protože by pro vás mohl mít další návrhy, kterými byste se měli s tímto problémem vypořádat, nebo se vydat alternativní cestou, o které málokdo skutečně ví.
 2. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 15

  2 Projděte se po ptačích zahradách, která zde existují. Tyto dvě oblasti jsou věnovány druhům ptáků.
 3. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 16

  3 Vstupte a sledujte představení v pavilonu Gwazi, pokud jste pozváni. Tato oblast je určena pro speciální akce, ale pokud jste pozvaným hostem nebo tam pořádáte akci, můžete se porozhlédnout. Podle mapy Busch Gardens, přestože je spárován s pozemkem Bird Gardens, je ve skutečnosti v oblasti držené pro Maroko.
 4. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 17

  4 Projděte se po oblasti „Walkabout Way“. Mnoho ptáků, kteří zde žijí, používá jako hlavní způsob dopravy pohyb, i když mají peří.
 5. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 18

  5 Vstupte do Lory Landing. (Tuto oblast můžete dokonce nazvat Lorikeet Landing a zaměstnanci by pochopili, co pro tuto atrakci myslíte). Pokud mají, nakrmte ptáky, můžete tak učinit s jejich dodaným krmivem. Pokud jste prošli po můstku pro pěší v blízkosti Sesame Street Safari of Fun (který překrývá koleje), zašli jste příliš daleko. reklama

Část 5 z 12: Sesame Street Safari of Fun

 1. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 19

  1 Podívejte se na show v Sunny Day Theatre - pokud se tam ten den promítá. Většinu dní se konají přehlídky, ale přesný čas představení budete muset zjistit u brány. Není potřeba rezervace, ale přijďte trochu dříve před show, abyste měli zajištěno dobré místo, kde vaše děti mohou sledovat váš oblíbený Sesame Street Muppet v akci. Někteří z Muppetů větších než život jsou tu, aby předváděli před vašimi dětmi.
 2. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 20

  2 Zvládněte rodinnou horskou dráhu Air Grover. Chcete -li zjistit, zda vaše děti budou v pozdějším věku snášet větší, odpornější horské dráhy, vyzkoušejte je na tomto. Přestože je jízda krátká, připraví je i vás na vše, co je čeká, s napětím i s nimi.
 3. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 21

  3 Rozpoznejte zajímavosti, které Busch Gardens v Tampě považovaly za nedůležité v této oblasti, a pokuste se je projet (pokud chcete). Tato oblast také zahrnuje další tři atrakce s názvem Telly's Jungle Jam, což je interaktivní hrací plocha a také houpačka s názvem Rosita Djembe's Fly-Away a vodní hrací plocha s názvem Bert & Ernie's Watering Hole. reklama

Část 6 z 12: Stanleyville

 1. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 22

  1 Jeďte vlakem Stanleyville z vlakového nádraží směrem na nádraží Nairobi těsně poté, co přejdete po mostě ze Sesame Street Safari of Fun, nebo pokračujte ve smyčce kolem zbytku parku. Uvidíte několik široce otevřených plání, kde se zvířata volně potulují při jízdě ze Stanleyville. Má tři zastávky v Nairobi a Kongu, spolu s touto zde ve Stanleyville. (Dávejte pozor, pokud vystupujete v Kongu; nástupiště je na mírném stoupání.)
 2. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 23

  2 Jděte směrem k vchodu pro jízdu pro SheiKra.
 3. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 24

  3 Roll s horskou dráhou SheiKra. Ačkoli je tato horská dráha oblíbená a téměř nová, vyplatí se také počkat ve frontě, protože dráha a délka jízdy jsou dostatečně dlouhé, aby se staly více než snesitelnými.
  • Toto není dětská horská dráha. Tato horská dráha je „skutečnou dohodou“.
  • Pokud se rozhodnete vlak přeskočit, otočte se v této zemi proti směru hodinových ručiček doprava, abyste se dostali k této atrakci.
 4. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 25

  4 Zaplňte si cestu na Stanley Falls Flume což je jediná kulatina v tomto parku.
 5. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 26

  5 Podívejte se na představení v divadle Stanleyville.
 6. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 27

  6 Projeďte se po Skyride, který vás zavede do cíle vedle Kumby, otočí se a krouží zpět na toto místo. Stejně jako bratr Williamsburg, i zde jsou vozy Skyride uzavřenými kbelíky. Vchod této atrakce najdete velmi blízko vstupu do parku Jungala. V Cheetah Hunt se nachází další místo Skyride později, ale toto je otevřené, pokud byste ho chtěli navštívit a nechat zvířata dobře na pokoji.
  • Když tyto dvě jízdy vběhnou do budovy, aby se otočily, občas se potkají vedle sebe, ale vy jste vždy nahoře a nikdy se navzájem nedotknete ruka v ruce.
  reklama

Část 7 z 12: Jungala

 1. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 28

  1 Navštivte s orangutany a tygry právě při procházce touto zemí. Atrakce bude po vstupu vpravo.
 2. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 29

  2 Volný pád na volném pádu Wild Surge, který je vhodný pro děti (velmi krotký). Ačkoli tato jízda zní mocně, není! Několikrát zvedne vaše jízdní vozidlo na tyč a poté do 90 sekund vás vrátí zpět.
 3. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 30

  3 Navštivte a nechte své děti načerpat energii na výstavě Stezky korunami stromů. Díky této prolézačce ztratí vaše děti během dne část své energie. Interagujte se svými dětmi uvnitř, pokud chcete, otvor a vchod jsou robustní a dostatečně velké, aby se do nich vešly i dospělí. reklama

Část 8 z 12: Kongo

 1. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 31

  1 Vydejte se na jízdu Congo River Rapids, rychlou rafting na Busch Gardens Tampa. Pracujte s touto zemí ve směru hodinových ručiček od místa vstupu a tato jízda se bude blížit k zadní části země.
 2. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 32

  2 Pokud jste milovali SheiKru, jeďte na Kumbě. Kumba je další slavná horská dráha Busch Gardens Tampa se všemi kovovými šroubovicemi, které vás několikrát převrátí vzhůru nohama.
 3. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 33

  3 Najděte konžské vlakové nádraží - hned vedle Kumby. Pokud jste v tomto vlaku ještě nevyjeli zpáteční cestu, projděte se na něm alespoň jednou plnou smyčkou. Ujistěte se, že jste alespoň jednou prošli plání Serengeti. Má tři zastávky skládající se z dalších zastávek ve Stanleyville, Nairobi a této.
 4. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 34

  4 Narazte na jízdu „Ubanga Banga Bumper Cars“. Při této jízdě můžete bezpečně narazit na svá auta. Tato přitažlivost je však postavena opačně ve srovnání se směrem, do kterého jste původně měli namířeno, a pokud se na ní chystáte jet, musíte se za ní zdvojnásobit. reklama

Část 9 z 12: Pantopie

 1. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 35

  1 Vydejte se po stezce proti směru hodinových ručiček, aby se věci ve středu mohly stát poslední položkou v jezdeckém resortu. Zastavte se v procházení kolem podloubí Painted Camel Bazaar, které protíná pěší stezku, dokud se nevyjedete na každé jízdě, která v této zemi vyvolá vaši fantazii.
 2. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 36

  2 Projeďte se Scorpionem, další horskou dráhou, která je o něco méně známá a má o něco menší aktivitu.
 3. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 37

  3 Volný pád při projížďce s názvem Falcon's Fury.
 4. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 38

  4 Předejte „Velký karavanový kolotoč“. '
 5. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 39

  5 Jezděte na Písku. Dříve známá jako Cheetah Chase, tato horská dráha Wild Mouse vás vezme na cestu, na kterou nikdo nikdy nezapomene.
 6. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Step 40

  6 Projeďte se na pirátské lodi, které Busch Gardens říká Fénix.
 7. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 41

  7 Neobtěžujte se využívat ani oblast Kiddie Rides, ani oblast Games v této zemi, pokud vaše děti a/nebo vás dříve v parku přitahovaly stezky korunami stromů a hry Gwazi. Tyto hry hlavně opakují dřívější atrakce na jiném místě v parku, se stejným obecným důvodem existence. reklama

Část 10 z 12: Nairobi

 1. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 42

  1 Uvědomte si, že ačkoli se oblast Nairobi nachází naproti části pláně Serengeti, nenachází se na pláň.
  • Rovinu lze legálně vidět pouze z jízdy vlakem nebo na okraji, kam vás Skyride zavede, pokud se podíváte daleko do dálky, než se otočí a zamíří zpět na svou „domovskou základnu“ těsně předtím, než zamíří zpět do Stanleyville hned vedle Jungaly. Skyride z oblasti Cheetah Hunt vás také na 100%přenese nad pláně.
 2. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 43

  2 Projděte se pod podloubím Painted Camel Bazaar a navštivte se slony v Elephant Interaction Wall.
 3. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 44

  3 Odbočte směrem k Centru péče o zvířata, ale dávejte pozor na všechna vystupující auta z pěší stezky poblíž pláně, která je veřejnosti nepřístupná.
 4. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 45

  4 Naplánujte si rezervaci na prohlídku na základně Serengeti. Tato budova je místem, kde se můžete ptát na pláně nebo jak si rezervovat místo na jednom z mála výletů, které se konají poblíž.
 5. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 46

  5 Jeďte vlakem z vlakového nádraží Nairobi do země Kongo. Vlak na nádraží v Nairobi vás provede plání Serengeti kolem několika zvířat vzdálených asi 10–15 minut. Vlak na nádraží Nairobi je vaším nejlepším výhledem na pláň Serengeti, protože vás vezme z místa na místo, když sledujete a komunikujete s volně pobíhajícími divokými zvířaty, jako jsou ptáci, žirafy, lvi atd., Které, pokud budou v pokušení, mohou dokonce přijít nahoru do svého vagónu a pozdravte vás.
 6. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 47

  6 Sledujte show a/nebo komunikujte se zvířaty na výstavách zvířat Jambo Junction nebo Curiosity Caverns. Pokud komunikujete s jedním, nebudete mít dostatek času na interakci s druhým. Jednu z těchto dvou budete muset z časových důvodů přeskočit.
 7. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 48

  7 Interakce s tučňáky v show Penguin Paint. 'Nejsou tučňáci roztomilí s triky, které hrají?' reklama

Část jedenáct z 12: Lov gepardů

 1. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 49

  1 Uvědomte si, že tato oblast je trochu trek na ven, kolem a zpět ven a skrz později na konci vašeho dne, ale pokud chcete navštívit atrakci v Egyptě, je to vaše jediná volba.
 2. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 50

  2 Vstupte do země. Přestože pozemek pochází z hlavního vstupního prostoru, jeho hlavní hala je malý pruh země naproti oblasti parku na okraji Afriky na opačné straně kolejí.
 3. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 51

  3 Interakce s gepardy na stanovišti zvířat Cheetah Run.
 4. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 52

  4 Projeďte se po Skyride, který vás zavede do cíle vedle Kumby, otočí se a krouží zpět na toto místo. Stejně jako bratr Williamsburg, i zde jsou vozy Skyride uzavřenými kbelíky. Vchod této atrakce najdete velmi blízko vstupu do parku Jungala. Pokud nechcete vidět žádná zvířata, kterými je tento park proslulý, později se v oblasti Stanleyville/Jungala nachází další místo Skyride.
 5. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa, krok 53

  5 Projeďte se na horské dráze Cheetah Hunt. Jedna ze dvou posledních horských drah dokončí váš den, ale když bolest v pokušení vyjadřuje vzrušení, rozjeďte se s nimi. Na této jízdě budete mít pocit, že opravdu pronásledujete gepardy, i když žádné neuvidíte. reklama

Část 12 z 12: Egypt

 1. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Krok 54

  1 Vydejte se na poslední horskou dráhu zvanou Montu v zadní části parku v oblasti Egypta.
 2. Obrázek s názvem Navštivte Busch Gardens Tampa Step 55

  2 Projděte si výstavu Edge of Africa.


 3. 3 Projděte kolem tesáka kobry v Cobrově kletbě. reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Podívejte se na různé weby se vstupenkami a zjistěte, kdo nabízí nejlepší nabídku vstupenek na Busch Gardens.
 • Ujistěte se, že kupované lístky jsou fyzické a ne elektronické.
 • Důležité je také to, jaké roční období plánujete navštívit. Letní měsíce, jako je červen až září, budou mnohem rušnější než většina ostatních měsíců.
  • Mnoho webových stránek má také davové předpovědi pro každý den v roce. To rozhodně stojí za to zkontrolovat, než se rozhodnete, jaký den jít!
 • Pokud jste si na den udělali dobrý plán, zbytek by měl být snadný. Některé změny mohou být nutné, pokud jsou jízdy z různých důvodů uzavřené nebo se porouchají, ale nemělo by to způsobit příliš mnoho problémů. Nezbývá než si užít den!
 • Tento park byl otevřen pro veřejnost 31. března 1959.
 • Když se 4 až 8leté děti v parku začnou motat a zdá se, že váš den zaostává, dejte těmto dětem několik možností. Pokud se pohybujete kolem dvoumístného kočárku a varování nefungují, věnujte jim čas v kočárku. Pokud tomu tak není, budete muset najít jiný způsob, jak čerpat jejich energii. Poděkují vám za to, že jste jim pomohli ‚sundat si břemeno z nohou‘. Tito mladí lidé mají tendenci rychleji čerpat energii a rychleji se zbláznit.
 • V celém parku jsou k dispozici možnosti jídla a pití. Kolem parku najdete sporadicky otevřené koncesní stojany.
 • Toalety nemusí být snadno dostupné, ale nacházejí se na sporadických místech a tam, kde je nejméně očekáváte. A pokud máte děti nebo kojence, můžete jim tam dokonce přebalovat (pokud je nosí).
 • Mějte děti (do 5 let) neustále na „vodítkách“ (ramenních popruzích). Nedovolte, aby je vaše děti kdykoli odstranily. Je těžké vidět vaše děti připoutané jako domácí zvíře, ale s 30 000 a více hosty v parku kdykoli je bezpečnost nanejvýš důležitá a jejich vodítka nesmírně pomohou. Nevyjímejte je ani, když jsou vaše děti v kočárku, protože může trvat jen několik sekund, než se dítě dostane ven a zmizí (pouze vodítka by dítěti umožnila jít tak daleko, jak byste mu dovolili) jít).
 • Nebojte se, pokud uslyšíte, že lidé tomuto parku říkají Busch Gardens v Africe namísto Busch Gardens v Tampě . Tato dvě jména jsou zaměnitelná. Většina lidí používá místo Tampy termín Afrika, protože všechny země jsou pojmenovány podle míst v Africe.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Při vstupu do parku s lístkem je někdy nutná identifikace. Přineste nějakou formu identifikace pro každého člena strany.
 • Každý má jiný vkus. Některé jízdy můžete přeskočit, pokud nemáte čas nebo pokud děti jednají. Přeskočte ty jízdy, které nejsou vhodné pro vkus vás nebo vašich dětí.
 • Buďte připraveni, pokud oblast zasáhne náhlá bouřka. Utíkejte nebo jděte do nejbližší atrakce a hledejte úkryt. Déšť by měl krátce poté skončit (ve většině případů).
 • Buďte velmi opatrní, když a když začnete slyšet rachot hromu.
 • U těch atrakcí, které jsou jízdními vozidly, jeďte vždy s ohledem na bezpečnost. Dbejte na všechny rady, o kterých vás instruktor jízdy poučí, včetně nošení bezpečnostního pásu/bezpečnostního pásu a nejedení, fotografování atd.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku instruktážního obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Zjistěte vše, co potřebujete vědět o tom, jak často a kdy vyměňovat raketu za účelem dosažení optimálního výkonu, pohodlí a pocitu.

Coldplay vydávají v pátek své poslední studiové album. Zde se dozvíte, jak streamovat a stahovat.

Jak se připravit na opuštění Cessny 172 v případě nouzového přistání. Pokud plánujete používat letadlo jako dopravní prostředek, je důležité znát a dodržovat všechny bezpečnostní pokyny a pokyny, zejména v ...

Zde je kompletní přehled toho, jak sledovat bezplatný přímý přenos hry Michigan State vs Bradley, pokud nemáte kabel.

Jak nechat tip v Paříži. Ačkoli je spropitné ve Francii ve srovnání s některými jinými zeměmi méně běžné, v Paříži je běžnější než v jiných částech země. Přestože jsou v restauracích často zahrnuty poplatky za služby, můžete ...

Zde je několik způsobů, jak můžete dnes večer sledovat přímý přenos preseasonové hry Bills vs Lions s různými možnostmi podle toho, kde žijete.