Parma 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů | Emilia-Romagna Otevřeno

Lorenzo Musetti

Lorenzo Musetti

ATP tour tento týden putuje do italské Parmy na jednu ze závěrečných akcí před Roland Garros. V roce 2021 Emilia-Romagna Open, které začíná 24. května, budou hlavní hvězdou rtuťový Francouz Benoit Paire a elektrický Ital Lorenzo Sonego.

Nejlepší semínka doplní talentovaní hráči NextGen Lorenzo Musetti, Sebastian Korda, Emil Ruusuvuori a Frances Tiafoe.

Emilia-Romagna Open je antukový turnaj ATP 250 s 28 hráči a celkovou odměnou 541 800 eur. Událost byla představena v kalendáři poté, co situace ve Francii ohledně COVID-19 donutila letošní Roland Garros o jeden týden od plánovaného začátku.

Vzhledem k tomu, že hlavní losovací akce bude zahájena v pondělí, zde je pohled na to, jak by tato událost mohla probíhat:

Horní polovina: Sonego, Musetti na kolizním kurzu

Lorenzo Sonego

Lorenzo Sonego

Naočkovaní hráči: [1] Lorenzo Sonego, [4] Jan-Lennard Struff, [6] Tommy Paul, [8] Yoshihito Nishioka

Předpokládané semifinále: Lorenzo Sonego vs Jan-Lennard Struff

Tmavý kůň: Tommy Paul

Analýza : V této době loni byl Lorenzo Sonego ve funku, když před French Open prohrál 17 ze svých 20 zápasů.

Svůj majetek však otočil, když se objevil ve čtvrtém kole na Roland Garros a navázal na něj ohromujícím rozčilením světové jedničky Novaka Djokoviče na Vienna Open.

Sonego od té doby šel od úspěchu k úspěchu a užívá si jednu z nejlepších sezón své kariéry. Ital získal titul v Cagliari a poslední čtyři dosáhl v Římě minulý týden.

Světová jednička 28 dorazí do Parmy ve špičkové formě a bude hráčem, kterého je třeba porazit. Poté, co se Sonego v prvním kole rozloučil, se v ošemetném úvodním zápase utká buď se Sebastianem Kordou, nebo s bývalým světovým hráčem č. 18 Andreasem Seppim.

Věci se pak zkomplikují u špičkového nasazeného, ​​který by ve čtvrtfinále mohl narazit na krajana Lorenza Musettiho.

Musetti v současné době soutěží na Lyon Open, kde porazil Felixe Augera Aliassimeho, Sebastiana Kordu a Aljaze Bedeneho, aby si zajistili semifinálový střet se Stefanosem Tsitsipasem. Musetti otevírá svou kampaň v Parmě proti Gianluce Magerovi.

Jan-Lennard Struff je na titulní straně opačné strany Sonegovy poloviny. Tvrdě zasažený Němec, který dosáhl svého prvního finále ATP před několika týdny v Mnichově, má přímý otvírák buď proti zástupnému hráči Flavio Cobolli, nebo proti americkému Marcosu Gironovi.

voděodolné tenisky

Když šel Struff, mohl se v posledních osmi utkat s Tommym Paulem.

Dolní polovina: Může Benoit Paire ukončit propad v Parmě?

Benoit Pair

Benoit Pair

Naočkovaní hráči: [2] Benoit Paire, [3] Albert Ramos Vinolas, [5] Richard Gasquet, [7] Aljaz Bedene

Předpokládané semifinále: Benoit Paire vs. Albert Ramos Vinolas

Tmavý kůň: Frances Tiafoe

Analýza: Benoit Paire prožívá bouřlivé časy od začátku pandemie COVID-19. Těkavý Francouz, který byl loni pozitivně testován na virus, dosud nashromáždil rekord 2: 12 a prohrál a jen obtížně se vyrovnával s „bublinovým životem“ na turné.

Benoit Paire však může své jmění v Parmě ještě obrátit před Roland Garros, kde druhý týden absolvoval dvakrát v kariéře. Paire zahájí kampaň proti kvalifikantovi nebo finalistovi Marbelly Jaume Munarovi.

Pokud tento zápas projde, mohl by Benoit Paire čelit Gilles Simonovi nebo Richardu Gasquetovi o místo v semifinále. Přestože nejlepší léta Simona i Gasqueta jsou za nimi, oba Francouzi mohou svému krajanovi stále zkomplikovat život.

Vítěz 2021 Estoril Open Albert Ramos Vinolas, který vede na opačné straně Pairiny poloviny, může mít před sebou těžký úkol. Španěl se ve druhém kole utká buď s kvalifikací, nebo s talentovaným Emilem Ruusuvuorim, před potenciálním střetnutím proti sedmému nasazenému Aljazovi Bedeneovi, zástupnému Marcu Cecchinatovi nebo Frances Tiafoe.

Bedene, kterému patří 55. místo na světě, má za sebou úctyhodnou sezónu se čtyřmi čtvrtfinálovými účastmi. Zahajuje svou kampaň v Parmě proti Salvatorovi Carusovi, než se postaví Cecchinato nebo Tiafoe, oba jsou nebezpečnými zákazníky na antuce.

Semifinální předpovědi

Lorenzo Sonego vs Tommy Paul

Frances Tiafoe vs Benoit Paire

Předpokládané finále

Lorenzo Sonego vs Frances Tiafoe

Předpokládaný šampion

Lorenzo Sonego

Populární Problémy

Výběr správného druhu [https://skates.guru/products/ice-skates/ ice skates] může být matoucí. Brusle si vybírejte podle úrovně svých schopností a bruslení, kterému byste se chtěli věnovat. Mezi typy bruslí patří dětské brusle, rekreační ...

Prvním krokem k vychutnání elegantní sklenky vína je otevření lahve a existuje mnoho způsobů, jak odstranit korek neporušený. Ať už máte vývrtku na křídle nebo sommelierský nůž (vývrtka pro číšníka), nebo používáte alternativu pro kutily, je to ...

Dominic Thiem bude údajně hrát USO i Generali Open v Kitzbuhelu, což bude nabitý program. Účast Rakušana na obou akcích by však mohla být fyzicky nemožná, pokud půjde hluboko do New Yorku.

Jak si vybrat správnou obuv pro step aerobik. Step aerobic je kardiovaskulární cvičení s vysokou intenzitou a nízkým dopadem. Během aerobního cvičení je nezbytné nosit správnou obuv, která poskytne podporu a zabrání zranění. Ne vše...

Díky třem bojům o titul má UFC 245 jednu z nejvíce naskládaných hlavních karet v historii. Zde je návod, jak koupit UFC 245 PPV prostřednictvím ESPN Plus.

Jak se připravit na Marine Boot Camp. Bootovací tábor US Marine Corps je náročný i ve srovnání s bootovacími tábory ostatních poboček americké armády. Aspirující mariňáci (nebo 'poolees' při čekání na hlášení do boot tábora, ...