Jak navštívit most Golden Gate

Golden Gate Bridge je oblíbenou turistickou atrakcí v kalifornské oblasti San Francisco. Návštěva mostu je zábavná, snadná a levná. Můžete mít výhled na most z celé oblasti zálivu, nebo se můžete rozhodnout most prozkoumat zblízka!

Metoda 1 ze 3: Získání nejlepších zobrazení

 1. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge Krok 1

  1 Projděte se po mostě a podívejte se na záliv a architekturu mostu. Most je dlouhý 2,7 km a má chodníky otevřené pro chodce 7 dní v týdnu mezi východem a západem slunce. Chůze přes most trvá 45–60 minut, ale můžete si udělat čas a zastavit se u různých přehlídek.
  • Za nepříznivého počasí mohou být chodníky zavřené, takže sledujte předpověď na den, který plánujete navštívit.


 2. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge Krok 2

  2 Půjčte si kolo, abyste mohli přejít most rychleji než pěšky. Přestože návštěvnické centrum nepůjčuje kola, na obou stranách mostu je spousta míst, kde si můžete za poplatek půjčit kolo. The Parks Conservancy doporučuje Sports Basement at Crissy Field k pronájmu. Chcete -li přejít na kole, musíte jet po silnici, takže si nezapomeňte půjčit správné bezpečnostní vybavení.
  • Přes most můžete jet na kole kdykoli během dne.
  • Přejezd mostu na kole trvá přibližně 25–40 minut, v závislosti na provozu.
  • Na Strauss Plaza jsou stanice pro parkování kol, kde můžete nechat své kolo a prozkoumávat různé exponáty.
 3. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge Krok 3

  3 Vydejte se na prohlídku autobusu, který překračuje most, abyste si usnadnili cestu. Existuje spousta autobusových zájezdů odjíždějících ze San Franciska a Marin County řadou různých cestovních společností po celém Bay Area, které zahrnují výlet přes most. Zarezervujte si prohlídku online nebo telefonicky s vámi vybranou společností, abyste se dozvěděli více o mostě poté, co se dozvíte více o městě!
  • Autobusové zájezdy mohou být dražší než jiné zájezdy, zejména pro velké skupiny. Zeptejte se na poplatky při rezervaci zájezdu, abyste se ujistili, že se vejde do vašeho rozpočtu.
  • Park Conservancy neposkytuje žádné autobusové zájezdy, takže budete muset prohlídku zahájit v jedné z mnoha společností se sídlem v San Francisku nebo Marin County.
 4. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge Krok 4

  4 Pokud máte v této oblasti auto, jeďte přes most. Golden Gate Bridge je přístupný automobilům 24/7, ale vyžaduje elektronické mýtné. Poplatek je 7,75 USD za jednorázové jednosměrné mýtné a můžete zaplatit mýtné online na http://goldengate.org/tolls/ zadáním registrační značky.
 5. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge Krok 5

  5 Přejděte na vyhlídku na Marin Headlands, kde najdete skvělé možnosti fotografování. Stezky na souvrati se nacházejí na straně mostu v okrese Marin a nabízejí úžasný výhled na most ze všech různých úhlů! Navštivte vyhlídku hned u parkoviště, abyste si mohli prohlédnout most z okresu Marin, nebo se vydat po jedné ze stezek a získat tak jedinečný výhled.
  • Jakmile se dostanete na stranu Marin County, dostanete se na souvrati doleva na konci mostu. Je to kousek od parkoviště k vyhlídce.
 6. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge Krok 6

  6 Navštivte Pier 39 za jasného dne, abyste získali vzdálený výhled na most. Pier 39 se nachází ve čtvrti North Beach, na východ od mostu Golden Gate. San Francisco Bay The Pier má spoustu skvělých potravin a obchodů, a proto stojí za to ji začít. Za jasných dnů, kdy není mnoho mlhy, můžete vidět most v dálce.
  • V mlhavých dnech nebudete moc vidět do zátoky.
  • Molo je snadno přístupné.
  reklama

Metoda 2 ze 3: Objevování mostu a okolí

 1. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge Krok 7

  1 Navštivte Strauss Plaza Welcome Center a navštivte venkovní exponáty. Nové uvítací centrum a vstupní náměstí má spoustu různých oblastí k prozkoumání se zaměřením na historii a stavbu mostu. Od faktů o architektuře, strojírenství a konzervaci až po proces stavby je na náměstí něco pro každého.
  • Pokud máte hlad, můžete si také dát něco k jídlu v Round House Cafe nebo Bridge Cafe od 9 do 18 hodin.
  • V uvítacím centru je spousta různých aktivit, takže si naplánujte strávit alespoň 1 hodinu prohlídkou oblasti.
  • Mějte na paměti, že parkování v blízkosti Welcome Center je extrémně omezené, takže pokud plánujete jet tam, možná budete muset počkat, než najdete místo.
 2. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge Krok 8

  2 Vydejte se na bezplatnou prohlídku s průvodcem po historickém pozadí. San Francisco City Guides na Golden Gate Bridge nabízí prohlídky japonské čajové zahrady, East Endu nebo West Endu s průvodcem. Prohlídky se setkávají na různých místech v okolí parku Golden Gate Bridge a trvají 1,5–2 hodiny.
  • Další dostupnou prohlídku, místa setkání a další požadavky můžete zkontrolovat na http://www.sfcityguides.org/current_schedule.html .
  • Prohlídky vedou dobrovolníci, buďte proto vždy ohleduplní a pozorní k průvodci.
  • Zatímco prohlídky jsou nabízeny zdarma, organizace SF City Guides přijímá dary.
 3. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge, krok 9

  3 Projeďte se jedním z různých trajektů a podívejte se z vody. Trajekt poskytuje nádherný výhled na most a některé lodě mají exponáty o historii mostu na palubě. Trajekt z Larkspuru je nejoblíbenější možností a nabízí úžasný výhled z vody. Ujistěte se, že jste si zakoupili lístek v jednom z automatů na lístky.
  • Vstupenky pro dospělé na trajekt Larkspur, které jedou na most Golden Gate Bridge, stojí 11,50 USD a mládežnické jízdenky jsou ve věku 5–18 let levnější za 5,75 USD. Děti do 4 let mohou jet trajektem zdarma.
  • Jízda trajektem trvá přibližně 30–50 minut, v závislosti na typu plavidla.
 4. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge Krok 10

  4 Projděte se historickým Crissy Fieldem a získejte z dálky výhled na most. V sousedství Presidio můžete navštívit staré letiště u vody, které má velkou rovnou plochu pro procházky vedle vody. Můžete se podívat na most Golden Gate z jižní strany a dozvědět se více o historii oblasti v době občanské války.
  • Je to skvělá volba pro začínající turisty a rodiny, protože cesta je většinou plochá a snadno se v ní dá navigovat.
 5. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge, krok 11

  5 Navštivte rodinné muzeum Walta Disneyho a užijte si zábavný výlet. Několik minut od mostu Golden Gate Bridge se můžete dozvědět o členech rodiny Disney, Waltově budoucnosti parků a podnikatelském duchu celé rodiny. Nachází se v historické budově a nabízí interaktivní hry, videa a model parku Disneyland!
  • Muzeum se nachází v sousedství Presidio a je otevřeno pro veřejnost od středy do pondělí od 10 do 18 hodin.
  • Návštěva muzea jako dospělého stojí 23 $ a pro děti 13 $. Pro studenty a seniory jsou k dispozici slevy.
  reklama

Metoda 3 ze 3: Maximálně využijte svou cestu

 1. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge Krok 12

  1 Pokud je to žádoucí, jeďte veřejnou dopravou, abyste se dostali zpět přes most. Mnoho lidí kráčí jedním směrem přes most a poté jede autobusem zpět. Na straně mostu Marin County v místě Vista Point se nachází autobusová zastávka městské dopravy, která jezdí zpět do uvítacího centra Strauss Plaza.
  • Je to skvělá volba pro lidi, kteří chtějí prozkoumat souostroví a další zajímavosti okresu Marin, ale chtějí se vyhnout chůzi až přes most.
 2. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge Krok 13

  2 Vezměte si fotoaparát nebo telefon a pořizujte snímky. Most Golden Gate je nádherný a vytváří skvělou fotografii, ale parky a divoká zvěř kolem mostu jsou také skvělé pro obrázky. Než se vydáte na můstek, ujistěte se, že je váš telefon nebo fotoaparát nabitý, a klidně si pořiďte tolik obrázků, kolik byste chtěli!
  • Některé vnitřní prostory, jako jsou muzea a místa s informativními videi, odrazují návštěvníky od fotografování. Respektujte všechna pravidla muzeí a fotografujte pouze tam, kde je to povoleno.
  • Může být užitečné pořídit si poutko k zavěšení na krk, protože v parku budete hodně chodit. Zabráníte tak nechtěnému pádu fotoaparátu.
 3. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge Krok 14

  3 Noste pohodlné a sezónní oblečení a obuv. Počasí v San Francisku může být občas nevyzpytatelné, takže předpověď počasí určitě sledujte. Obecně platí, že na návštěvu mostu si vezměte lehký, pohodlný top, šortky nebo cvičné kalhoty a sbalte si pláštěnku. Pokud jde o boty, rozhodněte se pro pohodlnou tenisovou obuv nebo turistickou obuv, která je rozbitá.
  • V den návštěvy mostu se vyhněte nošení zbrusu nových bot, protože mohou správně puchýře a bolest.
  • Most může být větrný, takže se vyhněte nošení klobouku, pokud se po něm plánujete projít nebo jet na kole.
 4. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge Krok 15

  4 Balení vody a občerstvení na cestu. Většina lidí tráví celý den zkoumáním různých parků a výhledů na most, takže přijďte připraveni s jídlem a pitím. V Welcome Center se nacházejí vodní fontány na doplňování lahví s vodou a po celý den si můžete jako občerstvení zabalit pytle müsli nebo trail mixu.
  • Přestože v Welcome Center existují místa, kde si můžete dát něco k jídlu, mohou být drahé. Možná by bylo lepší počkat na jídlo někde jinde ve městě nebo v Marin County.
 5. Obrázek s názvem Navštivte most Golden Gate Bridge, krok 16

  5 Pokud plánujete procházku po mostě, nechte své domácí mazlíčky doma. Psi nesmí po mostě chodit z bezpečnostních důvodů. Pokud neplánujete procházku po mostě, můžete svého psa přivést do některého z mnoha parků a turistických stezek poblíž parku Golden Gate Bridge.
  • Nezapomeňte si přinést pytle na úklid veškerého odpadu z vašeho domácího mazlíčka.
  • Neplánujte nechat svého mazlíčka v autě chodit po mostě, protože se v autě může velmi zahřát a zranit vašeho psa.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Pokud cestujete s dětmi, navštivte nejprve uvítací centrum Strauss Plaza, které je prostřednictvím her a zábavných aktivit nadchne pro most.
 • Návštěva mostu je normálně celodenní aktivita, proto podle toho naplánujte. Během dne je spousta míst, kde si můžete dát něco k jídlu nebo si trochu odpočinout!
 • Na obou koncích mostních chodníků jsou nouzové telefony pro lidi, kteří možná uvažují o sebevraždě, aby se obrátili o pomoc. Tyto oblasti vždy respektujte, protože jsou důležitou součástí historie mostu.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Populární Problémy

Živé aktualizace z finále Italian Open v Římě na BNL Internazional d'Italia 2016.Dartmouth se snaží zajistit si alespoň část titulu Ivy League, když se v sobotu utkají s Brownem. Zde je návod, jak sledovat hru naživo online.Novak Djokovic na začátku své antukové sezóny utrpěl překvapivé porážky, když prohrál s Danem Evansem v Monte Carlu a Aslanem Karatsevem v Bělehradě.

Zrušení Wimbledonu škodí nadějným grandslamovým rekordům Sereny Williamsové, ale je bez ohledu na to nejlepší hráčkou všech dob?V zápase mezi bývalými světovými jedničkami a držiteli několika Slamů se může stát, že v zásadních okamžicích bude nervózní.Poté, co se zdálo, že Nick Kyrgios přijal povzbuzující řeč od rozhodčího Mohameda Lahyaniho, Pierre-Hugues Herbert na US Open udělal menší dojem.