Přímý přenos Kansas vs Auburn: Jak sledovat online zdarmaSALT LAKE CITY, UTAH - 21. BŘEZNA: Dedric Lawson #1 z Kansas Jayhawks dribluje proti Tomasu Murphymu #33 severovýchodních huskies během druhého poločasu v prvním kole basketbalového turnaje mužů NCAA 2019 ve Vivint Smart Home Arena 21. března , 2019 v Salt Lake City, Utah. (Foto Patrick Smith/Getty Images)

certifikovaný tenisový trenér

Semeno č. 4 Kansas Jayhawks (26-9; Velká 12 konference na velkém) se ve Vivint Smart Home utká s osivem Auburn Tigers č. 5 (27-9; SEC at-large) v kole Středozápadní oblasti, 32 zápasů Arena v Salt Lake City v Utahu jako turnaj NCAA 2018-19 pokračuje v sobotu odpoledne.

Začátek hry je naplánován na 21:40. ET (po uzavření K-State vs UC Irvine) a bude vysílán na TBS. Pokud však nemáte kabel, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu, které vám umožní sledovat TBS na počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení:

FuboTV

Sledujte March Madness online

Hulu

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, včetně TBS. Zahrnuty jsou také TNT, TruTV a CBS (živé na vybraných trzích), což znamená, že můžete sledovat každou další turnajovou hru NCAA.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

Náhled Kansas vs Auburn

Kansas to měl od čtvrtka nejsnazší ze všech týmů v nebezpečí, protože si zajistil 13. po sobě jdoucí vítězství v úvodní hře na turnaji NCAA. Jayhawks pravděpodobně nasadili své nejdominantnější úsilí v sezóně s 87bodovým výkonem, když vyhráli celkem o 44 bodů. Northeastern byl populární rozruch 4-13 proti hlavnímu trenérovi Billovi Selfovi a společnosti, ale to se sotva uskutečnilo, protože hra nikdy nebyla blízko.

Juniorský útočník Dedric Lawson se ukázal jako hvězda Kansasu proti Northeastern a zaznamenal double-double (25 bodů a 11 doskoků). Sám ví jaký typ přítomnosti může mít Lawson na kurtu, když se Jayhawks snaží zopakovat loňský běh Final Four.

Dedric je pro lidi tvrdý zápas. Pokud hrajete malé hry (Severovýchodní), máte stráž, která ho hlídá. A pokud hrajete ve velkém, může hrát mimo koš.

Přenos Memphisu přináší titulky toho, co by měla být úžasná bitva jeden na jednoho mezi ním a Chumou Okeke. Lawson a Okeke jsou bývalí spoluhráči AAU:

Před deseti lety byli Chuma Okeke a Dedric Lawson spoluhráči z AAU na College Park Rim Rockers.

V sobotu se jejich cesty opět zkříží, když se Auburn a Kansas setkají ve druhém kole.

'Ano, nemyslím si, že je Dedric připraven na Chumu.' https://t.co/1lcSNTPkNU pic.twitter.com/tged5KHurQ

- Tom Green (@Tomas_Verde) 22. března 2019

velikost tenisového kurtu ve stopách

Strážce prváku Devon Dotson bude také klíčovým střelcem Kansasu směrem vpřed. Dotson skončil s 18 body proti Northeastern a v posledních pěti soutěžích, které se datují do základní části, má průměr 16 PPG.

Auburn se těsně vyhnul katastrofě, když ve čtvrtek lemoval stát Nové Mexiko 78-77. Tygři v posledních dvou minutách téměř vyfoukli osmibodový náskok, ale hlavní trenér Bruce Pearl a zbytek šampionů turnaje SEC se vzpamatovali, aby se vyhnuli porážce. Tygři vyhráli osm zápasů v řadě, včetně pěti za posledních osm dní.

Starší strážce Bryce Brown (15,7 PPG v této sezóně) a junior Guard Jared Harper (15,3 PPG v této sezóně) představují pro Jayhawks problémy na perimetru. Kansas v této sezóně bojoval v defenzivě, přičemž v každé ze svých devíti ztrát připustil v průměru 70+ bodů. Tygři jsou také programem, který nedávno přijal dlouhý míč; Ve čtvrtek Auburn ve škole proti Aggies dosáhl rekordních 12 tříbodových branek ze školy.

Vítěz Kansas vs Auburn se utká s vítězem Severní Karolína vs Washington v Sweet 16. Že semifinále Midwest Regional se odehraje příští týden ve Sprint Center v Kansas City, Missouri, a bude vysíláno na CBS/TBS/TNT.


Populární Problémy

Nové boty, zejména ty s plastovou nebo koženou podrážkou, mohou mít frustrující kluzkou podrážku, stejně jako starší boty, které se nosí hladce po letech opotřebení. Jakkoli to může znít, mít kluzké boty není jen ...

Jak zůstat fit bez cvičení. Dospělí potřebují alespoň 150 minut fyzické aktivity týdně, aby zůstali zdraví. Https://www.cdc.gov/physicalactivity/basics/adults/index.htm Pokud chcete být zdraví a vyhýbat se cvičení, nejlepší ...

Zde je návod, jak sledovat živé přenosy Greg Hardy vs. Volkov, Zabit vs. Kattar a všechny zápasy UFC Fight Night Moskva online v USA.

Na povrchu kouření cigarety vypadá neuvěřitelně jednoduše. Správný odpor však zahrnuje řadu jemných pohybů, které pomáhají hladkému průběhu celého procesu. Před kouřením si uvědomte, že užívání tabáku vede k mnoha zdravotním problémům ...

Pravděpodobně jste slyšeli, že 8-12 opakování je dobrým cílem pro vaše cvičení. Zvýšení počtu opakování však zvýší vaši svalovou sílu a tonizaci. Https://www.mensjournal.com/health-fitness/if-you-want-build-muscle-and-gain-strength-l ...

Jak léčit poškrábanou rohovku. Odborníci se shodují, že cizí tělesa, jako jsou kontaktní čočky, nehty, prach, špína, písek, částice dřeva a kovové kousky, mohou poškrábat vaši rohovku. Https://www.mayoclinic.org/first-aid/first-aid-corneal-abras ...