Jak sledovat premiéru série „Pandora“ online bez kabelu

Sledujte Pandora online bez kabelu

CW Priscilla Quintana hraje Jaxe ve zcela nové sérii The PW, Pandora.

Zcela nová řada CW, Pandora , premiéra dnes večer ve 20 hodin ET/PT, o týden později, než se původně plánovalo. Přehlídka je akční sci-fi série odehrávající se v roce 2199, která se točí kolem mladé ženy, která ztratila všechno, ale najde obnovený účel, když se se svými přáteli připojí k výcvikové akademii, aby se naučily bránit vesmír před mimozemskými a lidskými hrozbami.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CW na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

FuboTV

CW (živé na vybraných trzích) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů součástí hlavního balíčku FuboTV.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos z Pandora na vašem počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází s 30 hodinami Cloud DVR (s možností upgradu na 500 hodin) a také funkcí 72hodinového zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů až tři dny poté, co vysílat, i když jste je zapomněli zaznamenat.

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny streamování na vyžádání typu Netflix nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje CW (na většině trhů živě).

14 palcové tenisové sukně

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Pandora na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

kolik zápasů v tenise

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po odvysílání k dispozici nové epizody většiny pořadů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

DirecTV nyní

DirecTV Now nabízí několik různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují CW (dostupné živě na vybraných trzích). Můžeš spusťte bezplatnou zkušební verzi právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Pandora na vašem počítači prostřednictvím webové stránky DirecTV Now nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DirecTV Now.

Pokud se nemůžete dívat naživo, DirecTV Now obsahuje cloudové DVR.


Premiérový náhled série „Pandora“

Zasazeno do daleké budoucnosti, Pandora sleduje vynalézavou mladou ženu, která začíná trénovat na Akademii vesmírného výcviku Země, kde se se svými přáteli učí bránit Galaxii před nebezpečnými hrozbami pro lidi i mimozemšťany. Je to super chytrá žena s rychlým a suchým vtipem. I když smrt jejích rodičů zlomila celý její svět, její život se obrátí vzhůru nohama ještě více, když zjistí, že celý život je lež. Když tajemství o povaze její vlastní identity začnou vyplouvat na povrch, musí zjistit, zda bude zachráncem lidstva nebo nástrojem jeho zničení (proto slogan pořadu: Odkud pochází?).

Priscilla Quintana ( Polaroid , provoz ) vstupuje do hlavní role Jaxe, jehož identita bude určitě mnohem komplikovanější, než se zdá. Doprovázet ji na akademii je Xander Duvall, tajný agent, který se zamiluje do Jaxe; Atria Nine, emancipovaný klon vytvořený sektou Adari; Greg Li, nadaný student medicíny; Ralen, syn mimozemského velvyslance; Delaney Pilar, Jaxův kyberneticky vylepšený spolubydlící; Thomas James Ross, ctižádostivý pilot a syn geneticky upraveného telepata; a profesor Donovan Osborn, Jaxův strýc, který je dalším tajným agentem, a také nejděsivější učitel Akademie.

Některé z dalších kreditů Quintany zahrnují hlavní role hostů Smrtící zbraň , Tréninkový den , a Mistři sexu . Kromě Quintany Pandora také hvězdy, Oliver Dench ( Technologie ), Raechelle Banno ( Doma i venku ), John Harlan Kim ( Knihovníci ), Ben Radcliffe ( Náhodný ), Banita Sandhu ( říjen ), Martin Bobb-Semple ( Zdarma Rein ) a Noah Huntley ( The Royals o 28 dní později ). Je to výkonný producent Mark A. Altman ( hrad , Knihovníci ), Steve Kriozere ( NCIS , Nezbytná drsnost ), Thomas P. Vitale, Karine Martin a Chris Philip. Seriál byl natočen v Bulharsku.

Největší výzvou obsazení nového dramatu je vytvořit vzrušující a různorodou rodinu herců, řekl Altman . A nedokážu si představit dynamičtější nebo talentovanější skupinu herců, než je obsazení Pandora . Nemůžu se dočkat, až se publikum po celém světě setká s tímto neuvěřitelným souborem letos v létě.


Populární Problémy

Vanderbilt a Louisville se v neděli setkají v College World Series. Zde je návod, jak sledovat živý přenos hry online bez kabelu.

Po třech relativně snadných výhrách proti třem Australanům může Rafaela Nadala čeká jeho nejpřísnější test v příštím kole proti Tomáši Berdychovi.

Postoupí Dominic Thiem z Prince of Clay, aby se přihlásil na French Open 2019?

Jak držet dietu. Vytvořit dietní plán je dost těžké, ale dodržovat ho je ještě těžší. Možná držíte dietu několik měsíců nebo jen několik týdnů a je pro vás těžké zůstat soustředěný a motivovaný. Pokud opravdu chcete ...

Zde je návod, jak sledovat Jeopardy! Turnaj Greatest of All Time online, který začíná v úterý 7. ledna ve 20 hodin. ET/PT na ABC.

Riverdale se vrací. Zde je návod, jak to můžete sledovat online.