Kde sledovat UMass vs Marshall Football 2020Getty Marshall Thundering Herd běžící zpět Brenden Knox.

Fotbalové týmy Marshall Thundering Herd budou v sobotu hostit UMass Minutemen na stadionu Joan C. Edwards v Huntingtonu, WV.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Hra (čas zahájení ve 14:30 ET) nebude v běžné národní televizi nikde, ale kdokoli v USA může sledujte UMass vs Marshall živě na ESPN+ právě tady:

Sledujte na ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má živý vysokoškolský fotbal (vybrané hry AAC, MAC, Big 12, Conference USA a Sun Belt) a desítky dalších sportů, každý dokument 30 za 30 a další originální obsah (oba video a psáno) vše za 5,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což vede k úsporám přibližně 31 procent:

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, UMass vs Marshall můžete sledovat živě v aplikaci ESPN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Fire Stick, Apple TV, Chromecast, PlayStation 4, Xbox One, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android.

Můžete také sledovat na počítači přes ESPN.com .


Náhled UMass vs Marshall

Hromující stádo se v neděli v anketě Associated Press zvedlo z č. 19 na č. 16, přestože minulý týden nehrálo. Už potřetí v této sezóně měl Marshall hru odloženou kvůli zápasům soupeře s COVID-19, protože FIU Panthers kvůli nedostatku dostupných stipendistů odvolalo soutěž 30. října.

Situaci jsme opravdu zvládli dobře, řekl Thundering Herd běžící zpět Sheldon Evans Charleston Gazette-Mail . Všechno bylo zrušeno nebo došlo k náhlé změně. Prostě jsme se tomu přizpůsobili a snažili jsme se jít kupředu.

kde koupit tenisovou loketní ortézu

A dodal: Myšlení se nemění. Kdokoli jde před námi, stojí v cestě našim cílům, které jsme si stanovili, a vracejí se. Dokud si udržíme tuto mentalitu, každá hra bude tou mistrovskou hrou, tím mistrovským smýšlením.

Marshall měl v září odložené zápasy proti East Carolina Pirates a Rice Owls. 24. října, kdy naposledy odešli, porazili FAU Owls 20-9 doma, aby se zlepšili na 3-0 v Conference USA play a 5-0 celkově.

Podle Charleston Gazette-Mail máme opravdu vysoká očekávání, standardy a cíle, řekl hlavní trenér Marshallu Doc Holliday. Myslím, že letos jsou naše děti zatraceně šťastné, když dostanou šanci hrát hru. Jsou nadšení, když dostanou šanci hrát. Tuto sobotu máme další příležitost a jsem si jistý, že budou nadšení, že si půjdou znovu zahrát.

Sobota bude pro Thunder Herd čtvrtým zápasem proti týmu s méně než dvěma zápasy pod pásem.

Na začátku této hry bude muset být provedeno mnoho úprav na obou stranách míče, takže se musíme ujistit, že to děláme skvěle, řekl Holliday, podle Charleston Gazette-Mail .

V jejich osamělém testu byli Minutemen 17. října poraženi Georgia Southern Eagles 41-0 na silnici.

Získat body proti Marshallovi bude ještě těžší - Thundering Herd odevzdá pouhých 9,4 bodu na zápas a 265 yardů od rvačky na zápas, čímž se umístí na prvním a druhém místě mezi týmy FBS, které odehrály alespoň tři hry.

Obranný pochůzkář Darius Hodge vede Marshalla s 5 pytli a 6 kladkostroje na prohru. Obranný obránce Steven Gilmore, mladší bratr hvězdného obránce Stephona Gilmorea z New England Patriots, má 4 obhájené týmové maximum.

Existuje důvod, proč jsou právě teď jednou z nejlepších obran v zemi, řekl hlavní trenér UMass Walt Bell. Bostonský glóbus . Je to dlouhá, ostřílená parta.


Populární Problémy

17. Texas Tech se ve středu večer ujímá Abilene Christian. Tato hra není v televizi, takže se na ni můžete podívat zde.

Jak rychle snížit triglyceridy. Zvýšené triglyceridy jsou znepokojivé, protože mohou vést ke zvýšenému riziku srdečních chorob a mrtvice. Pokud chcete rychle snížit hladinu triglyceridů, měli byste provést dietní změny, jako je vyřazení ...

Nike údajně odhalila oblečení Rafaela Nadala na Australian Open 2021, které má začít v únoru. Španěl příští rok nebude v Melbourne sportovat svůj podpis bez rukávů.

Může top seed Thiem zaznamenat svůj letošní 2. titul v Riu? Určitě začíná jako oblíbený !.

Nebraska potřebuje vítězství v kvalifikaci na mísu a v pátek se utká s nedalekým soupeřem Iowou. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat dnešní basketbalový zápas UTSA vs Charlotte.