Jak se dívat na hříbata vs hnědáky na zařízeních Roku, Firestick a dalšíchGetty Odell Beckham Jr. z Cleveland Browns.

Baker Mayfield a Cleveland Browns usilují o to, aby se jejich historický běh pořádal, protože v neděli budou hostit Colts v Indianapolis.

ortéza na protisíly tenisového lokte

Utkání začíná v 16:25. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat živý přenos Colts vs Browns na vašem Roku, Firesticku, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Indianapolis a Cleveland

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel můžete bezplatně vyzkoušet zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBS

Jakmile se zaregistrujete do Prime CBS All-Access Channel, můžete Colts vs Browns sledovat živě v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu .


Pokud je hra na vašem trhu: FuboTV

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Indianapolis a Cleveland

Můžete sledovat živý přenos CBS, NFL Network, NFL Redzone (doplněk Sports Extra) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete Colts vs Browns sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Indianapolis a Cleveland

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete Colts vs Browns sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinami úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Indianapolis a Cleveland

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím CBS All-Access, který je dodáván se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, v aplikaci CBS můžete sledovat živé přenosy Colts vs Browns na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.


Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

co potřebuješ na tenis

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků prostřednictvím SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Colts vs Browns naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete v aplikaci DAZN sledovat živé přenosy Colts vs Browns na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.


Náhled Colts vs Browns

Od chvíle, kdy je Baltimore v otvíráku odrazil, se Cleveland Browns pěkně odrazili a odrazili tři vítězství v řadě. A jejich poslední vítězství mohlo být nejpůsobivější za poslední desetiletí.

brusle na tenis

Browns minulý týden porazili Dallas 49: 38, aby přešli na 3: 1, čímž získali 508 yardů ofenzívy-307 na zemi, většinou bez služeb obránce Pro Bowla Nicka Chubba, který v první polovině odešel se zraněním. Chubb utrpěl zranění kolena, které mu přistálo na poraněnou rezervu, ale Browns jsou připraveni udržet hru na zemi bez něj.

Brownům naštěstí v Kareem Hunt čeká v křídlech další Pro Bowl. Hunt však řeší své vlastní problémy se zraněním. Byl sporný, když se dostal do zápasu 4. týdne, ale přesto zvládl 71 yardů na 11 přenosech a zaznamenal pár přistání.

Jako tým Cleveland spěchal na 307 yardů - nejvíce, co si Cowboys vůbec dovolili. D’Ernest Johnson vedl tým s 95 yardy a Dontrell Hilliard čipoval na 19. Chubb měl 43, než opustil a široký přijímač Odell Beckahm Jr. měl 73 yardů-50 z těch, kteří přicházeli na dýku, na cívce se zvýrazněnými cívkami.

To bylo dobře vidět na těch klucích, kteří se zvedli, na útočné linii a v těsných koncích a v širokých přijímačích, které všichni napínají, a běžci procházeli rukama a lámali náčiní, takže to bylo dobře vidět, řekl Stefanski. Ale ztratíte hráče Nickova kalibru, budeme potřebovat, aby tito kluci skutečně vystupňovali celý útok.

Beckham má šanci pokračovat ve své vzestupné trajektorii po představení se třemi dotyky minulý týden.

Cítím se opravdu dobře a moje tělo je nyní zcela uzdravené, řekl Beckham novinářům. Jak všichni ostatní vidí, děláme velký pokrok. Scházíme se jako tým a bojujeme jeden za druhého, takže se týden co týden stále zlepšujeme.

Hříbata si odnesla tři vlastní vítězství po ohromující prohře 27: 20 s Jaguary v otvíráku. Poslední byla výhra 19: 11 nad Medvědy ve hře, která se příliš nepohnula.

Philip Rivers ve svých nových barvách hrál dobře, ale v Indianapolis nemá zrovna pramen mládí. V této sezóně hodil jen čtyři přistání na tři zachycení a neprošel přes 220 yardů, které trvaly tři týdny.

Tato hra je tipem na neděli, přičemž linie se posouvá ve prospěch Browns poté, co byl vyloučen linebacker Pro Bowl Darius Leonard a levý souboj Anthony Castonzo. Celkové skóre se snížilo v pěti z posledních sedmi zápasů Clevelandu proti Indianapolis.


Populární Problémy

Murrayova manželka Kim Sears porodila své první dítě, dívku, 7. února a pár jí dal jméno Sophia Olivia.

Jak nastrouhat muškátový oříšek. Muškátový oříšek je semeno stálezelené rostliny, která roste v Asii, Austrálii a Karibiku. Https://www.allrecipes.com/video/805/all-about-nutmeg/ Celý muškátový oříšek ve skořápce může vydržet až 9 let zatímco strouhaný muškátový oříšek ...

Zde je návod, jak online sledovat film I Hate Christian Laettner, film 30 za 30 o rozdělující bývalé vévodské hvězdě.

Pět nejlepších tenisových párů

Novak Djokovič se v pondělí ve finále Rome Masters utká s Diegem Schwartzmanem. Djokovič vyhrál všechny 4 ze svého předchozího setkání na turné, včetně loňského semifinále v Římě.

19. sezóna seriálu „The Voice“ má premiéru v pondělí 19. října. Zde je návod, jak sledovat živý přenos show online zdarma.