Jak uspořádat večírek pro psy

Vaše štěně je zvláštním členem vaší rodiny, tak proč mu neudělat zábavnou párty? Nemusí to být jen k narozeninám, ale může to být pro každou příležitost! Je to skvělý způsob, jak se váš pes může stýkat, což je pro jeho vývoj velmi důležité. Při správném plánování a provádění bude každý pes milovat společnost a zábavu, kterou párty přináší.

proč je v tenise láska nula?

Část 1 ze 2: Plánování večírku

 1. Obrázek s názvem Throw a Dog Party Krok 1

  1 Vyberte si bezpečné místo pro vaši párty. Nejlepší je uspořádat večírek venku, aby všichni psi měli kam jít na záchod. Pokud vy nebo někdo, koho znáte, mají velký dvorek, můžete si tu udělat večírek. Můžete také uspořádat večírek v psím parku, pokud zavoláte majitele předem, abyste si rezervovali místo.
  • Pokud je večírek venku, ujistěte se, že je v uzavřeném prostoru s plotem. Předem zkontrolujte, zda v dřevěném plotu nejsou žádné otvory nebo uvolněná prkna, kam mohou psi uniknout.


 2. Obrázek s názvem Throw a Dog Party Krok 2

  2 Rozhodněte se na rande. Narozeniny vašeho psa lze zjistit pohledem na jeho rodokmen. Pokud neznáte jeho velký den, vymyslete si ho a držte se ho. Nebo můžete uspořádat večírek z jakéhokoli důvodu, jako jsou Vánoce nebo Den díkůvzdání.
  • Pokud pořádáte velikonoční večírek, pamatujte: žádná čokoláda!
 3. Obrázek s názvem Throw a Dog Party Krok 3

  3 Vymyslete zábavné téma. Udělejte večírek příjemným pro psy i jejich majitele tím, že vymyslíte téma související se psem. Zajistěte, abyste se na večírku předvedli s tématem, zakoupením dekorací, které umístíte kolem místa konání.
  • Zvažte kostýmní večírek na Halloween a nechte všechny hosty a jejich psy, aby se oblékli do svého oblíbeného kostýmu. Ceny můžete rozdat tomu, kdo má nejlepší kostým.
  • Oslavte svou oblíbenou kreslenou postavičku psa s tématem Snoopy nebo Scooby Doo. Umístěte obrázky slavného psa, kterého si vyberete, na místo konání, nebo nechte své party hosty obléknout jako karikaturu.
  • Můžete také uspořádat valentýnskou párty a uspořádat téma „Puppy Love“ s ozdobou tlapky ve tvaru srdce.
 4. Obrázek s názvem Throw a Dog Party Krok 4

  4 Vytvořte si seznam hostů. Zkuste pozvat psy, které vy a vaše štěně znáte. Nepozývejte psy, o kterých víte, že mají sklon být agresivní. Tím se zabrání případným potyčkám se psy na vaší párty.
  • Pokuste se dosáhnout rovnoměrné rovnováhy psů a fen, protože psi opačného pohlaví mají tendenci lépe spolu vycházet.
  • Udržujte nízký počet hostů. Večírek 10 a více psů bude vyžadovat zvláštní dohled.
 5. Obrázek s názvem Throw a Dog Party Krok 5

  5 Vytvářejte a rozesílejte pozvánky. Rozesílejte pozvánky předem, aby vaši hosté měli dost času na RSVP. Můžete je poslat online nebo poštou. Uveďte datum, čas a místo a nezapomeňte jim připomenout, aby přišli se svým psem. Pokud jste se rozhodli mít téma, nezapomeňte jej zahrnout do pozvánky, aby se hosté mohli připravit předem.
  • Udělejte ze svých pozvánek zábavu a jedinečnost s obrázky kostí, otisků tlapek a žvýkacích hraček.
  • Pokud má váš pes narozeniny, požádejte o malý dárek, kterým zkazíte Fido.
 6. Obrázek s názvem Throw a Dog Party Krok 6

  6 Plánujte společenské hry. Psi je docela snadné potěšit, ale ujistěte se, že mají naplánované nějaké zábavné aktivity, které je zabaví a nebudou mít potíže. Plánujte hry, které jsou zábavné a mohou zahrnovat všechny hosty.
  • Zvažte míčovou jamku s tenisovými míčky. Psi si rádi hrají s míčky, takže si představte všechny své psy na večírku, který je obklopuje. Může se také stát velkou hrou aportu s lidskými hosty.
  • Postavte si překážkovou dráhu nebo hbitost pomocí skoků, tunelů a obručí. Mohou být vyrobeny z PVC trubky, nebo si ji můžete koupit online.
  • Pokud je venku teplo, zahrňte nějaké vodní hry. Můžete použít postřikovač, který mohou psi použít k ochlazení, pokud je příliš horko.
  • Získejte dlouhé, pevné lano a nechte psy střídavě hrát přetahovanou.
 7. Obrázek s názvem Throw a Dog Party Krok 7

  7 Kupte si jídlo pro psy. Při všech zábavných aktivitách, které jste plánovali, budou vaši psí hosté hladoví. Ujistěte se, že máte dost pro všechny psy, které pozvete.
  • Vyhledejte recepty na psí koláče nebo sušenky. Vždy zkontrolujte přísady, abyste se ujistili, že jsou pro psy bezpečné. Možná ve svém okolí najdete místní pekárnu pro domácí mazlíčky, která upeče personalizovaný dort jen pro vaši párty.
  • Vyzkoušejte si potraviny, které jsou pro psy toxické, než si je koupíte na večírek. Některá běžná jídla, která byste nikdy neměli dávat psům, jsou čokoláda, avokádo, hrozny a mléčné výrobky.
  • Váš místní obchod s domácími zvířaty bude mít řadu pamlsků, které jsou bezpečné pro všechny psy.
 8. Obrázek s názvem Throw a Dog Party Krok 8

  8 Zajistěte dostatek vody. Ujistěte se, že svým psím hostům poskytnete vodu, udržovat psy hydratované je velmi důležité. Pro každého psa, kterého pozvete, můžete zakoupit misky a pravidelně je během večírku plnit.
  • Ujistěte se, že je voda čistá a čerstvá. Pokud je večírek na horkém letním slunci, může být také dobré mít kostky ledu.
 9. Obrázek s názvem Throw a Dog Party Krok 9

  9 Připravte jídlo pro své lidské hosty. Plánujte krmit nejen psy, ale i jejich lidi. Můžete to zjednodušit a koupit si občerstvení jako sýr a sušenky nebo si udělat grilování. Vyberte si, co si myslíte, že by vaši hosté upřednostnili.
  • Pokud poskytujete občerstvení pouze pro lidské hosty, ujistěte se, že jsou umístěny v oblasti, která je mimo dosah psů. Abychom byli mimořádně opatrní, poskytujte lidským hostům pouze jídla, která jsou pro psy také bezpečná, jen pro případ, že by náhodou upadlo občerstvení.
 10. Obrázek s názvem Throw a Dog Party Krok 10

  10 Udělejte pro hosty laskavost. Zábavný způsob, jak ukončit večírek a rozloučit se s chlupatými hosty, je rozdávat „psí laskavosti“. Některé nápady pro laskavosti zahrnují domácí psí sušenky , pamlsky zakoupené v obchodě, šampon pro psy, poukaz na místní obchod s domácími zvířaty, kost a děkovný list.
  • Na své hosty můžete opravdu zapůsobit tím, že se předem zeptáte majitelů na pozvánky na večírek o oblíbené občerstvení a hračky, které zahrnete do svých tašek.
  • Přízeň každé strany můžete dále přizpůsobit přidáním náležitostí pro konkrétní plemena (například opalovací krém pro bezsrsté psy, bělidlo srsti pro bílou srst nebo flanelový podbradek pro slintající plemeno).
  reklama

Část 2 ze 2: Poskytování bezpečného a čistého prostředí

 1. Obrázek s názvem Throw a Dog Party Krok 11

  1 Stanovte pravidla, která zajistí, že všichni psi budou v bezpečí. Je důležité mít pravidla, abyste svým hostům zajistili bezpečné prostředí. Některá důležitá pravidla zahrnují následující:
  • Musí být přítomni všichni majitelé. Nedovolte majitelům, aby na večírku vysadili psy a poté odešli.
  • Vyžadovat, aby si hosté přinesli vodítka jen pro případ konfliktu.
  • Vyžadovat, aby všichni psi byli aktuální o všech očkováních, aby se zabránilo šíření jakýchkoli infekcí nebo nemocí.
 2. Obrázek s názvem Throw a Dog Party Krok 12

  2 Setkejte se a pozdravte se. Dejte psům příležitost, aby se navzájem očichali a poznali, pokud tak ještě neučinili. To pomůže zajistit, aby se všichni psi sžili a nebudou bojovat ani být agresivní vůči jinému psovi.
  • Pokud se dva psi setkávají poprvé, vyhněte se vznášení se nad nimi nebo jejich přitahování za vodítko. Pes může ze svých majitelů cítit stres, který může způsobit napětí a možná i agresi.
  • Pokud se kdykoli během setkání setkáte a pozdravíte, že pes vykazuje známky agrese (např. Pes se stává velmi nehybným a strnulým, vrčí a vrčí, ukazuje zuby), měl by ho jeho majitel okamžitě odstranit z oblasti.
 3. Obrázek s názvem Throw a Dog Party Krok 13

  3 Určete oblast časového limitu. Stejně jako děti se psi mohou chovat a potřebovat přestávku. Vyčleňte na večírku prostor pro „time-out“ pro psy, kteří vypadají vystresovaní nebo si hrají příliš drsně.
  • Pokud můžete, nechejte oblast oddechového času na večírku odděleně od ostatních psů. Můžete použít bránu nebo mít několik velkých beden, abyste mohli psy na několik minut uklidnit.
 4. Obrázek s názvem Throw a Dog Party Krok 14

  4 Poskytněte spoustu sáčků. Psi si během večírku uleví, zvláště pokud sní hodně jídla. Během večírku rozdávejte majitelům pytle na hovínka, abyste do ničeho nevkročili nebo měli velký nepořádek, který budete muset uklidit.
  • Pokud je vaše párty uvnitř, naplánujte si pár malých přestávek pro všechny psy, aby šli ven a dělali svou práci, aby se vyhnuli nehodám na podlahách nebo kobercích.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku
 • Otázka Co když je můj pes starý, slepý a nezná jiné psy? Můžete pozvat pouze lidi, kteří vašeho psa znají a mají ho rádi. Nebude mu to vadit!
 • Otázka Můj pes má bratra a vždy proti sobě bojují, bylo by pro ně dobré sdílet dort? Ne, rozhodně ne. Rozdělte dort na dvě části a krmte psy v oddělených místnostech.
 • Otázka Můj pes má bratra a vždy se perou o jídlo a hračky. Je pro ně dobré sdílet dort? Ne. Pokud by se hádali kvůli jídlu, nebylo by pro ně dobré sdílet jakýkoli druh jídla.
 • Otázka Co když můj pes nerad hraje ve vodě a nemá přátele a nemůže aportovat? Jen se bavte! Milujte svého psa a nechte ho pobíhat a hrát si a dělat, co má rád. Zkuste pozvat přátele se psy. Pokud je trochu stranou ostatních psů, představte psy pomalu nebo jen pozvěte přátele bez psů, aby to vypadalo jako večírek!
 • Otázka Který web je nejlepší pro hledání krmiv vhodných pro psy? Taushree RASTOGI Ze své osobní zkušenosti věřím, že doggiedabbas.com je nejlepší web pro objednávání krmiv vhodných pro psy online. Požádají vás o vyplnění údajů o vašem psu a poté prostudováním podrobností vám poskytnou vzorek, který si můžete vybrat, pokud ho chcete vyzkoušet.
 • Otázka Jaké jsou recepty na psí dort? Existuje celá řada receptů na dorty pro psy, několik dobrých míst, kde hledat, jsou Recipe.com a Takefido.com.
 • Otázka Co když je můj pes starý? Pořiďte svému psovi psí dort z místního zverimexu.
 • Otázka Můj pes má několik přátel, budou čtyři v pořádku na malém dvorku? Chelsey Thomas Záleží na plemeni psů. Pokud jsou všichni čtyři velcí psi, malý dvorek nemusí být dostatečným prostorem pro běh.
 • Otázka Můj pes je příliš hravý a má tendenci běhat za jinými psy a vzrušovat se. Co mohu dělat, když na večírek nemohu pozvat žádné další psy? Dejte svého psa na vodítko a požádejte všechny lidi, aby udělali totéž pro své psy. Součástí účasti na večírcích je vyžadovat, aby každý dával pozor na svého psa a kontroloval jakékoli špatné chování.
 • Otázka Jak to mám udělat jako dítě? Piper Brunsová Co můžete udělat, je získat svolení rodiče nebo zákonného zástupce a promluvit si s ním (ve správný čas) o tom, co se může večírku stát. Možná udělejte malý dort nebo nějaké cupcakes a pozvěte své přátele, kteří mají domácí zvířata, a uspořádejte malou párty. Jen se ujistěte, že psi nedostanou čokoládu! Zkuste dodat koláče.

Populární Problémy

Gruzie č. 3 absolvuje v sobotu velkou zkoušku proti č. 14 Tennessee. Zde je návod, jak sledovat hru online, pokud nemáte kabel.

Na Wii Sports je jedním z bowlingových tréninků Power Throws. Skládá se z deseti stupňů. Jak postupujete, přidávají se další a další piny. V konečné fázi je 91 kolíků. Zpočátku se stávka zdá být nemožná, ale s trochou praxe ...

Serena Williamsová pokračovala ve své dominanci nad Marií Šarapovovou až do finále Wimbledonu. Tam se setká s nováčkem Garbine Muguruzaovou, která porazila Agnieszku Radwanskou po kontroverzních výzvách od Poláka po zjevných pokynech z boxu jejího hráče.

Murray bere Paris Masters s konečnou výhrou proti Isnerovi

Růžový gin existuje již od devatenáctého století, ale v barech a lihovarech se stal populárním teprve nedávno. Klasický gin má tóny jalovce a bylinek, zatímco růžový gin je o něco sladší a přináší bobulovou chuť jakémukoli ...

Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat streamování „Filthy Rich“ online.