Přímý přenos Clemson vs Notre Dame: Jak sledovat mistrovství ACC 2020

Hodinky Notre Dame vs Clemson

Getty V sobotu se Clemson Tigers zúčastní irští bojovníci Notre Dame.

Dva ze tří nejlepších národních týmů se střetnou v šampionátu ACC, když v sobotu nastupují na č.2 Clemson Tigers (9-1) č.2 Notre Dame Fighting Irish (10-0).

Hra začíná v 16 hodin. ET a budou vysílány na ABC. Pokud ale nemáte kabel, zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos Clemson vs Notre Dame online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a Více než 100 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

co je volejbal v tenise

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, Clemson vs Notre Dame můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem zdarma sledovat, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale pokud jej nemáte, můžete se také přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů FuboTV.

bandita pro tenisový loket

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV přichází také s 500 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí Lookback, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenávat.


Vidgo

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a dalších 65 a více televizních kanálů na Vidgu , kterou můžete zdarma použít se sedmidenní zkušební verzí:

Vidgo zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Vidga, Clemson vs Notre Dame můžete sledovat živě v aplikaci Vidgo , který je k dispozici na vašem Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Vidgo .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem zdarma sledovat, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale pokud jej nemáte, můžete se také přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Vidgo.


Hulu s živou televizí

Můžete sledovat živý přenos ABC (živě na vybraných trzích) a více než 65 dalších televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, Clemson vs Notre Dame můžete sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na vašich zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

Hru můžete také sledovat živě prostřednictvím ESPN.com nebo aplikace ESPN. Hry na ABC (na platformách ESPN označené jako ESPN3) lze tímto způsobem zdarma sledovat, pokud máte zúčastněného poskytovatele internetových služeb, ale pokud jej nemáte, můžete se také přihlásit a sledovat pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

jak sledovat krásu a zvíře

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Náhled Clemson vs Notre Dame

Je to jedna z nejhypelovanějších her sezóny a má k tomu dobrý důvod. Oba týmy hrály světla celý rok, přičemž jediná vada na Clemsonově rekordu přišla 7. listopadu v rukou stejného irského týmu v thrilleru s dvojnásobným prodloužením. Výhra 47:40 však byla pro Notre Dame označena hvězdičkou: Po pozitivním testu na COVID-19 vynechal rozehrávač Clemson Trevor Lawrence hru.

Není třeba říkat, že tato hra poskytuje oběma týmům jedinečnou příležitost dokázat, kdo je lepší jednotka.

Očividně jsme nebyli dokonalí. Nemusíte být dokonalí. Ale pokračujte v práci, buďte důslední a my jsme to udělali, Řekl tento týden Lawrence . Jen abych tu byl v hlavním vysílacím čase. ... To byl náš cíl po celou dobu ... Letos je to jiné. Už jsme je jednou hráli a tu hru jsme prohráli, takže jsme v sázce trochu víc a více paliva pro tuto hru, ještě víc než obvykle. Takže jsme nadšeni. Vím že jsem. Je to velká výzva a jsem nadšený, že mohu hrát v takové hře.

jak používat ortézu na tenisový loket

Clemson také poprvé postrádal tři klíčové defenzivní předkrmy: Obranný boj Tyler Davis a linebackers James Skalski a Mike Jones Jr. všichni zmeškali listopadové setkání, ale hlavní trenér Notre Dame Brian Kelly se neobává, že by Tygři měli plné -fungovaný útok pro tuto hru.

Když se začneme dívat na to, jak jeden hráč dělá změnu, možná toho čteme příliš mnoho, Řekla Kelly . Je to schopnost všech 11 hráčů hrát na vysoké úrovni. Pokud hraje dobře, ale tři nebo čtyři další kluci nehrají na stejné úrovni, neguje to.

Rozehrávač Notre Dame Ian Book má 2382 yardů , 15 přistání a dvě zachycení v této sezóně, a také má 465 yardů a osm skóre na zemi. Kniha měla 310 yardů a přistání při listopadové výhře týmu nad Clemsonem a rozhodující bude, jak dobře si zde vede.

Tygři dovolují 18,3 bodu na zápas, což je 15. místo v národě a Notre Dame získává 37,7 bodu za soutěž, což je 18. místo v FBS, takže toto má všechny předpoklady pro okamžitou klasiku.


Populární Problémy

Jak zvýšit sílu horní části těla. Co je výhodnější než dlouhé hodiny v posilovně a získání perfektně vytvarované horní části těla jako výsledek? Muži i ženy mohou těžit z intenzivního tréninku horní části těla. Zatímco je ...

Svalová vytrvalost vám umožňuje provádět fyzicky delší dobu bez vyčerpání. Fyzická vytrvalost je zvláště důležitá, pokud vykonáváte fyzickou práci nebo se věnujete sportům, kde je vysoká námaha ...

Danny McBride se vrací do HBO s novou komedií „Spravedlivé drahokamy“. Zde je návod, jak sledovat streamování série online bez kabelu.

V pátek večer má premiéru velmi očekávaný film Disney Descendants 3. Zde je návod, jak to sledovat online bez kabelu.

Zde je návod, jak sledovat online přenos seriálu Bakalářská sezóna 24, epizoda 3, který má spad ze brány šampaňského a navíc skupinové rande s obřím polštářem.