Jak prát bundu Jack Wolfskin

Jack Wolfskin je značka outdoorového oblečení a zboží, která vyrábí spoustu bot, oblečení a bund. Pokud od nich máte bundu, která je trochu špinavá, pravděpodobně ji budete chtít bezpečně vyprat, aby byla chráněna celistvost a struktura bundy. Naštěstí používáním šetrných přípravků můžete bezpečně vyčistit bundu a udělat ji znovu nepromokavou pro další dobrodružství.

Část 1 ze 2: Praní v pračce

 1. Obrázek s názvem Prát bundu Jack Wolfskin Krok 1

  1 Zapněte všechny zipy a na bundě zapněte všechny suché zipy. Než je zavřete, dvakrát zkontrolujte, zda vám v kapsách nic nezbylo. Ujistěte se, že ve vaší pračce není nic, co by se mohlo zachytit, například otevřený zip nebo volný suchý zip.

  Věděl jsi? Pokud jsou vaše zipy nebo kapsy rozbité a nelze je zapnout, můžete svou bundu vzít na opravu do obchodu Jack Wolfskin.

 2. Obrázek s názvem Prát bundu Jack Wolfskin Krok 2

  2 Přidejte do své pračky 2 kapsle Universal Cleaner Plus. Přidejte čistič do dávkovače pracího prostředku, kam byste běžně dávali prací prostředek. Pro dosažení nejlepších výsledků značka doporučuje použít jejich čistič. Pokud nemáte Universal Cleaner Plus, přidejte místo toho do pračky 1 kapku jemného pracího prostředku.
  • Universal Cleaner Plus je produkt Jack Wolfskin, který najdete na jejich webových stránkách. Nezanechá na bundě žádné zbytky jako běžný prací prostředek.
  • Při praní nepromokavé bundy nikdy nepoužívejte aviváž, protože by na vaší bundě mohl zanechat film aviváže.


 3. Obrázek s názvem Prát bundu Jack Wolfskin Krok 3

  3 Bundu vložte do pračky sama. Umístěte bundu bez dalšího oblečení do pračky, aby měla prostor pro otáčení. Pokud chcete, můžete prát 2 bundy najednou, ale do pracího cyklu nedávejte žádné nepromokavé oblečení.
  • Praní bundy samo o sobě ji nechá roztáhnout v pračce a vyhne se jakýmkoli záhybům nebo vráskám.
 4. Obrázek s názvem Prát bundu Jack Wolfskin Krok 4

  4 Umyjte si bundu jemným nastavením a studenou vodou. Pokud vaše pračka má, nastavte ji na „jemné“ nebo „nízké odstřeďování“. Pokud můžete, zvolte extra máchací cyklus, abyste se ujistili, že se z bundy vypláchl veškerý čistič. Nejlepší je, když má studená voda 30 ° C (86 ° F).
  • Většina choulostivých cyklů automaticky používá studenou vodu, ale pro jistotu můžete dvakrát zkontrolovat svůj.
 5. Obrázek s názvem Prát bundu Jack Wolfskin Krok 5

  5 Sundejte si bundu a nastříkejte ji Apparel Proofer, aby byla nepromokavá. Držte láhev Apparel Proofer 10 až 15 centimetrů (3,9 až 5,9 palce) od mokré, čisté bundy a nastříkejte na ni lehký povlak. Překlopte bundu tak, aby se dostala na obě strany, a poté čistým hadříkem setřete přebytečnou podložku z bundy.
  • Apparel Proofer je produkt Jack Wolfskin, který najdete na jejich webových stránkách. Oblečí vaši bundu vodotěsným povlakem, aby byla znovu odolná vůči dešti a sněhu. Pokud to nemáte, můžete použít obecný značkový hydroizolační sprej z obchodu se sportovním zbožím.
  • Pokud je vaše bunda nepromokavá, musíte k ní přidat proofer, aby byla znovu nepromokavá. Pokud není zpočátku vodotěsný, nemusíte.
  reklama

Část 2 ze 2: Sušení bundy

 1. Obrázek s názvem Prát bundu Jack Wolfskin Krok 6

  1 Přečtěte si štítek péče o vaši bundu, abyste zjistili, jak ji lze sušit. Kruh s tečkami uvnitř znamená, že bundu lze sušit v sušičce. Pokud je kruh přeškrtnutý červeným X, neměli byste sako dávat do sušičky.
  • Většinu bund Jack Wolfskin lze sušit v bubnové sušičce, ale vždy je dobré to dvakrát zkontrolovat.
 2. Obrázek s názvem Prát bundu Jack Wolfskin Krok 7

  2 Podle pokynů na etiketě vložte bundu do sušičky na 50 minut. Pokud je to možné, umístěte bundu samostatně do sušičky na nízkou teplotu a nechte ji asi 1 hodinu. Pokud je ještě mokrá, vložte bundu zpět do sušičky v 15minutových krocích, dokud nezaschne.
  • Přidáním tepla do bundy přilne hydroizolační výrobek k vnější straně.
  • Nepoužívejte sušičku ani aviváž.
 3. Obrázek s názvem Prát bundu Jack Wolfskin Krok 8

  3 Pokud sušíte péřovou bundu, přidejte do sušičky 3 až 4 tenisové míčky. Péřové bundy jsou obvykle určeny pro super chladné počasí a mají uvnitř peří. Než sušíte péřovou bundu, vložte do sušičky 3 až 4 nové, čisté tenisové míčky, aby při sušení rozdrobily hrudky.
  • Pokud nemáte tenisové míčky, vyndejte bundu ze sušičky každou hodinu, abyste shluky rozdrobili ručně.
  • Péřové bundy jsou zcela suché, když uvnitř necítíte žádné hrudky.

  Spropitné: Péřové bundy bude možná nutné déle sušit. V případě potřeby je můžete dát do sušičky až na 4 hodiny.

 4. Obrázek s názvem Prát bundu Jack Wolfskin Krok 9

  4 Pokud nemůžete sušit v sušičce, bundu žehlete, dokud není suchá. Rozložte si bundu na žehlicí prkno a zahřejte žehličku. Zatlačte žehličku na přední a zadní část bundy, dokud na vnější straně nezůstane žádný oděv Proofer.
  • Ačkoli se může zdát divné žehlit mokrou bundu, je to bezpečné, pokud žehličku rychle přejdete přes látku.
  • Produkt Apparel Proofer potřebuje teplo, aby přilnul k vnější straně bundy. Pokud jej necháte vyschnout na vzduchu, nebude vodotěsný.
  reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Tipy

 • Používejte čisticí prostředky značky Jack Wolfskin, abyste věděli, že jsou bezpečné.

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Věci, které budete potřebovat

 • Universal Cleaner Plus nebo jemný prací prostředek
 • Oblečení Proofer
 • 3 až 4 tenisové míčky (volitelně)
 • Žehlička (volitelně)

Populární Problémy

Už vás nebaví hrát jako Mario? To vás naučí, jak odemknout Luigiho jako hratelnou postavu v Super Mario Galaxy. Porazte Bowsera naposledy ve středu vesmíru. K tomu musíte mít 60 nebo více hvězdiček. Nedělej ...

Na wimbledonském mistrovství je mnoho fascinujících věcí a ne všechny jsou velmi známé.

Novak Djokovic letos sehrál velmi aktivní roli v humanitární práci a přispěl k řadě příčin. Jeho nadace kromě vzdělávání také pomáhá v boji proti epidemii COVID-19.

Roger Federer postoupil do wimbledonského čtvrtfinále, když v pondělí porazil výhru 7: 5, 6: 4 a 6: 2 nad Lorenzem Sonegem.

V neděli večer má premiéru nová série dokumentárních filmů CNN „Jeruzalém: Město víry a zuřivosti“. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online, pokud nemáte kabel.

Serena Williamsová se setká se Shelby Rogersovou ve čtvrtfinále Top Seed Open 2020 v Lexingtonu. Čtvrtfinále mezi oběma hráči je jejich prvním setkáním na WTA Tour.