Jak se dívat na sérii 2 „Požehnat tomuto nepořádku“ online bez kabelu

Požehnej tento nepořádek

ABC 'Bless This Mess' následuje novomanžele Rio (Lake Bell) a Mike (Dax Shepard), jak se stěhují z velkoměsta New Yorku do venkovské Nebrasky.

V ABC Požehnej tento nepořádek , novomanželé Rio a Mike upustili vše, aby se přesunuli z velkoměsta New Yorku do venkovské Nebrasky a hledali jednodušší život. Brzy si uvědomí, že stát se farmáři není tak snadné, jak plánovali.

2. sezóna seriálu má premiéru v úterý 24. září ve 20:30. ET/PT. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos ABC na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Kromě streamovací knihovny typu Netflix na vyžádání nabízí Hulu také balíček více než 60 živých televizních kanálů, který zahrnuje ABC (živě na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Požehnej tento nepořádek na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má k dispozici nové epizody po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

PlayStation Vue

PlayStation Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , z nichž všechny zahrnují ABC (žijí na vybraných trzích).

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Požehnej tento nepořádek na počítači prostřednictvím webu PS Vue nebo v telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.

Pokud nemůžete sledovat živě, PlayStation Vue je součástí cloudového DVR.

AT&T TV nyní

AT&T TV nyní nabízí šest různých balíčků kanálů, z nichž všechny obsahují ABC (živé na vybraných trzích).

Můžeš zaregistrujte se do AT&T TV Nyní právě zde , a poté můžete sledovat živý přenos z Požehnej tento nepořádek na vašem počítači prostřednictvím webové stránky AT&T TV Now nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace AT&T TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, AT&T TV Now přichází s cloudovým DVR.


Premiéra „Požehnej tento nepořádek“ 2. série

Hrají Dax Shepard a Lake Bell Požehnej tento nepořádek , série o dvou novomanželkách, kteří se stěhují z New Yorku do venkovské Nebrasky hledající snazší a bezstarostnější život. Ti dva rychle pochopili, že stát se farmáři není tak snadné, jak očekávali.

V premiéře 459 v sezóně 2 pořádají Mike a Rio (Shepard a Bell) velkou událost školního fotbalového období: úvodní párty města Huskers ... ale nikdo ve městě nevěří, že by to mohli zvládnout. Mohou mít pravdu, když Rio ztratí Portii, prase, které bylo vybráno pro závod šťastných prasat. Beau a Kay se zoufale snaží skrýt skutečnost, že se rozešli, se smíšenými výsledky.

Po boku Sheparda a Bella hrají Ed Begley Jr. jako Rudy, Maggieina bývalá sousedka, která nyní žije ve své stodole; Pam Grier jako Constance, majitelka jejího vlastního obchodu s názvem Connie’s a místní šerif; JT Neal jako Jacob, syn sousedů Mikea a Ria; David Koechner jako Beau, Jacobův otec a místní farmář, který tlačí na Mika, aby mu prodal statek; a Lennon Parham jako Kay, Jacobova matka a Beauova manželka.

Hostující hvězdou v otvíráku sezony je Susie Essman ( Mírni svoje nadšení ) jako Donna, Nancy Lenehan jako Deb, Jim O'Heir ( Parky a rekreace ) jako Kent, Lisa Linke jako Clara a Joseph A. Nunez jako Ray. 459 napsal Dominic Dierkes a režíroval Bell.

Série si celkově drží 82 procent hodnocení Shnilá rajčata s celkovým konsensem čtení kritiků, Dobře napsané a roztomilé doma, Požehnej tento nepořádek „Největším darem je radost vidět jeho veselý a podobný soubor na jednom místě.

Scénář Bell a [Elizabeth] Meriwetherové má vzácně málo času na nastavení, jak bude série vypadat, a proto se dostane k rychlé práci, aby se vše stalo co nejdříve, napsal Odrůda .

Rozhodující také si všiml psaní obsazení seriálu, Požehnej tento nepořádek se vás nepokouší ohromit zbytečným oslňováním. Je to prostě skvěle napsaná show s nekonečně sympatickým obsazením, u které se budete usmívat.


Populární Problémy

Rodiče se cítí lépe, pokud se jejich dítě zabývá něčím produktivním, jako je sport nebo ročenka. Chtějí, abyste měli zkušenosti, které vám pomohou s vysokou školou nebo vaší budoucí kariérou. Pokud se vám mimořádně daří ve sportu a ...

Jelena Ristic a Novak Djokovic Jelena Ristic porodila v úterý večer v Nice chlapečka. Světová jednička zahájila twitter, aby oznámila.

Zde je váš kompletní průvodce sledováním online her MLS online online bez kabelu.

Boris Becker se nedávno zaměřil na postoj Naomi Osaky vůči mediálním závazkům na tenisových turnajích.

Chcete streamovat tento klasický film Whoopi Goldberg? Zde je návod, jak streamovat Sister Act právě teď, a také vše, co o filmu potřebujete vědět.

Jak nafukovat pneumatiky na kole. Nahuštění pneumatik na kole je jednoduchý a bezbolestný úkol, pokud víte, jaké nástroje potřebujete. Pomocí níže uvedených metod identifikujte typ svého ventilu a podle toho pumpujte. Schraderův ventil se také nazývá americký ...