Jak sledovat hry Bucs online bez kabelu 2019

Sledujte hry Buccaneers bez kabelu

Getty

Nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít hry Buccaneers, je FuboTV . Další informace o FuboTV a dalších možnostech živých přenosů naleznete níže.


S Brucem Arianem jako novým hlavním trenérem a řadou útočných zbraní mají Tampa Bay Buccaneers šanci být jedním z nejzábavnějších týmů v NFL v roce 2019.

Hry Bucs letos budou buď na Foxu (12 her - vysílaných na vybraných trzích), CBS (1 hra - vysílaná na vybraných trzích) nebo NFL Network (2 hry - celonárodně vysílané).

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat hry Bucs naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících streamovacích služeb bez kabelových přenosů:

Trhy a hry vysílané na národní úrovni: FuboTV

Bucs kanály v ceně : Fox, CBS, (oba dostupné živě na Tampě a na dalších vybraných trzích), NFL Network, NFL RedZone (Sports Plus)

Cena : 54,99 $ za měsíc; 10,99 $ měsíčně za Sports Plus

Nejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude mít v této sezóně hru Bucs, ale FuboTV je celkově prostě fantastická volba. To je dodáván s více než 100 kanály v hlavním balíčku „Má možnost pro NFL RedZone (doplněk Sports Plus), má několik her Fox ve 4K a je z velké části přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a hry Bucs pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV je dodáván s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.


Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a televize vysílané na národní úrovni: Hulu s živou televizí

Bucs kanály v ceně : Fox, CBS (oba jsou k dispozici naživo na Tampě a dalších vybraných trzích)

Cena : 44,99 $ za měsíc

Síť NFL není zahrnuta, ale toto je nejlevnější streamovací služba pro dalších 14 her Bucs této sezóny a navíc Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a hry Bucs pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.


Hry s pravděpodobným zájmem o koupi a hry vysílané na národní úrovni: Sling TV & CBS Naplno

Bucs kanály v ceně : Fox (Sling Blue), NFL Network (Sling Blue), CBS ( Kanál CBS Amazonu Prime nebo CBS All-Access )

Cena : 25 $ měsíčně za Sling Blue; 5,99 $ měsíčně za CBS kanál Prime nebo CBS All-Access

Tato možnost dohromady činí 31 $ za měsíc, takže je celkově nejlevnější, ale rychle se prodraží, pokud chcete to, co nabízejí některé z výše uvedených streamovacích služeb, jako je DVR (5 $ za měsíc) nebo NFL RedZone (10 $ za měsíc). CBS navíc není zahrnuto, takže je zde další potíže s používáním druhé streamovací služby pro tyto hry. Pokud ale chcete pouze hry Fox a NFL Network (na těchto kanálech bude 14 her Bucs), Sling Blue je na to skvělá a levná volba.

eso rovnátka

Zde se můžete zaregistrovat do Sling TV , a hry Bucs pak můžete sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Sling TV.

U her CBS můžete sledovat buď kanál CBS Amazon Prime, nebo CBS All-Access:

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který stojí 5,99 $ měsíčně a je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

To je nakonec stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon.

Zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Hry mimo trh

SundayTicket.TV vám umožní sledovat živý přenos her, které nejsou na vašem trhu a nejsou vysílány na národní úrovni. Tato služba však není široce dostupná, protože je k dispozici lidem, kteří žijí v rezidencích, které nemohou získat satelit (byty, byty atd.), Stejně jako obyvatelům San Franciska, Philadelphie a New Yorku. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket, nebo je můžete sledovat na telefonu, tabletu nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace NFL Sunday Ticket, kterou si můžete zdarma stáhnout na mnoho různých zařízení .


Sledujte na svém telefonu: NFL Mobile

Streamování her na trhu a her v hlavním vysílacím čase lze na telefonu sledovat prostřednictvím mobilní aplikace NFL.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě můžete sledovat každou pravidelnou sezónu a hru NFL po sezóně živě online prostřednictvím DAZN , služba digitálního streamování, která také zahrnuje síť NFL, NFL RedZone, fotbal Premier League, fotbal Ligy mistrů, box a další živé sporty za 20 $ měsíčně nebo 150 $ ročně.

Zde se můžete zaregistrovat na bezplatnou měsíční zkušební verzi DAZN Canada , a poté můžete sledovat živý přenos her Bucs a všech ostatních her NFL na počítači prostřednictvím DAZN.com nebo na telefonu, tabletu, chytré televizi, Roku, Xbox One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace DAZN.


Sledujte Games on Demand: NFL Game Pass

Pokud dobře sledujete hry na vyžádání, další možností je Domácí průkaz hry NFL , což vám umožní sledovat opakování každé hry NFL za poplatek 99,99 $ za sezónu. V rámci této služby nejsou k dispozici žádné živé hry, ale budete je moci sledovat později během dne.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat hry na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Pokud jste mimo Spojené státy a Mexiko

Pokud nejste ve Spojených státech, okolních oblastech nebo Mexiku, můžete sledovat zápasy NFL naživo prostřednictvím NFL Game Pass International . Cena balíčku závisí na tom, ve které zemi se nacházíte.

Po registraci můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webové stránky NFL Game Pass nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím mobilní aplikace NFL, kterou lze zdarma stáhnout na hrstka různých zařízení .


Ukázka sezóny Buccaneers 2019

V loňském roce se Buccaneers vydali na druhou sezónu 5: 11, poté vyhodili hlavního trenéra Dirka Koettera a nahradili jej Brucem Arianem, který po kampani v roce 2008 vzal Arizona Cardinals do Super Bowlu.

Přesto se Tampa Bay chlubila silným přestupkem, když se umístila na pátém místě ve yardech na pohon, na 10. místě v bodech na jeden pohon a na prvním místě v celkovém počtu yardů navzdory útočné linii, která vzdala čtvrtý největší počet zásahů v NFL. Jednotka také viděla, jak se jejich běžící záda zastavila na nebo za hranicí rvačky 24,7 procenta času - pouze dva týmy se vzdaly takových zásahů s vyšší sazbou.

Tým mimo sezónu podepsal bývalé vedoucí týmu Cardinals a Cleveland Browns Earla Watforda, ale pro zlepšení skupiny neudělal nic jiného.

Věřím, že máme skvělou ofenzivu, řekl quarterback Jameis Winston po třetím přípravném zápase týmu, podle Tampa Bay Times . Nedotkl jsem se, poslední dva zápasy jsem se neznečistil. Dalo by se říci, že je to proto, že jsem [moc] nehrál, ale říkám, že odvedli skvělou práci v oblasti ochrany a my se budeme zlepšovat, včetně mě.

Běh zpět Peyton Barber vedl tým ve spěchajících yardech v loňském roce, když nesl 234krát na 871 yardů (3,7 yardů na přenášení). Přidal 92 yardů vzduchem a celkem šest přistání. V roce 2019 bude sdílet čas v zákulisí s výběrem pro druhé kolo z roku 2018 Ronaldem Jonesem, profesionálem třetího ročníku Dare Ogunbowaleem a Andreem Ellingtonem, který se s Ariany překrýval čtyři a půl sezóny s Cardinals.

Proto jsem byl vysoko na zádech, řekli podle Buccaneers.com . Protože Peyton je bušící chlapík, který má skvělý skokový náskok, dostává šest a dostává pět. Poté může RoJo trefit homerun, ale může to tam také praštit. Udělal opravdu dobré škrty a projevila se jeho výbušnost. Dare pass chrání v niklovém zpět, Ellingtonův přijímač, chlápek typu niklback.

Náš pokoj se mi opravdu líbí.

Bucs najal bývalého quarterbacka NFL Byrona Leftwiche a bývalého hlavního trenéra New Yorku Jets Todda Bowlese, aby sloužil jako ofenzivní koordinátor a obranný koordinátor pod Ariany.

Pouze šest týmů se vzdalo více yardů na jednotku a pouze tři se v roce 2018 vzdaly více bodů za jízdu.

Mít [Bowles] jako koordinátora je snem hráče, protože je to opravdu trenér hráčů a věnuje se tomu, aby nás chtěl vidět dělat dobře na hřišti, “řekl Carlton Davis. Tampa Bay Times . Očividně je génius, pokud jde o obranu, ale je to opravdu skvělý člověk. Umožňuje nám být sami sebou.

hrát raketbal

Populární Problémy

Váš průvodce streamováním Mickeyho Twice Upon a Christmas online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Chile a Peru se ve středu setkají o místo ve finále Copa America. Zde je návod, jak sledovat zápas, pokud žijete ve Spojených státech.

Dívky z celého světa se rozhodly dosáhnout ve svém životě dokonalosti. Někteří chtějí jednat perfektně, zatímco jiní chtějí mít dokonalý vzhled. Ačkoli neexistuje způsob, jak dosáhnout absolutní dokonalosti, existují kroky, které můžete udělat, abyste ...

Zde je návod, jak sledovat losování jackpotu Powerball v hodnotě 730 milionů dolarů online během vysílání nebo v televizi.

Jak vyrobit světluškovou lampu. Světlovodné lampy jsou krásný a vzrušující způsob, jak osvětlit místnost nebo verandu. Na výběr jsou různé druhy. Možná nejlepší ze všeho je zjistit, kde a jak bezpečně zachytit světlušky, se kterými si můžete posedět ...

UNAM Pumas se v úterý večer utká s Club América na Copa GNP v Mexiku. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu, pokud žijete v USA.