Jak se dívat na Colts vs Steelers bez kabelu

Getty Ben Roethlisberger z Pittsburgh Steelers.Zdá se, že se Pittsburgh Steelers vyhnou čtvrté prohře v řadě, protože v neděli pořádají prudké kolty Indianapolis.

základy badmintonu

Hra začíná ve 13 hodin. ET a bude vysílán na CBS na vybraných trzích . Pokud ale nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos Colts vs Steelers online zde:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Pokud je hra na vašem trhu: Amazon Prime

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Indianapolisu, Pittsburghu a všech ostatních měst NFL

Předplatitelé Amazon Prime ( Prime přichází s 30denní bezplatnou zkušební verzí ) může sledovat živý přenos CBS na kanálu Prime CBS All-Access . Amazon Prime i CBS Channel si můžete zdarma vyzkoušet s bezplatnou zkušební verzí zde:

Bezplatná zkušební verze Amazon Prime CBSJakmile se zaregistrujete do All-Access Channel Prime CBS, můžete sledovat Colts vs Steelers naživo v aplikaci Amazon Video na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Nvidia Shield, Xiaomi, Echo Show nebo Echo Spot, Xbox One, PlayStation 4, různé Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo Android tableta. Nebo můžete sledovat na počítači přes web Amazon .


Pokud je hra na vašem trhu: Hulu s živou televizí

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Indianapolis a Pittsburgh

Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos CBS a dalších 65 a více televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete Colts vs Steelers sledovat živě v aplikaci Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

proč se tomu v tenise říká láska

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu with Live TV také přichází s 50 hodinovým úložištěm Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).


Pokud je hra na vašem trhu: CBS All-Access

Poznámka: CBS funguje na většině trhů, včetně Indianapolisu, Pittsburghu a všech ostatních měst NFL

To je nakonec stejné jako výše uvedená možnost Amazon Prime, pouze místo na Amazonu budete sledovat digitální platformy CBS. Přímý přenos z vašeho místního kanálu CBS můžete sledovat prostřednictvím služby CBS All-Access, která je dodávána se sedmidenní zkušební verzí zdarma:

Bezplatná zkušební verze CBS

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, v aplikaci CBS můžete sledovat živé přenosy Colts vs Steelers na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS All Access.

tweener tenis

Pokud je hra mimo váš trh: SundayTicket

SundayTicket.TV vám umožňuje sledovat živý přenos všech her, které jsou mimo váš trh a nejsou vysílány na národní úrovni, bez kabelů. Služba je bohužel k dispozici pouze lidem, kteří žijí v rezidencích, kde není k dispozici satelit DIRECTV (byty, byty atd.), Jakož i obyvatelům různých metropolitních měst. Můžeš zkontrolujte zde, zda máte nárok .

Tuto službu navíc může získat většina vysokoškoláků přes SundayTicket U .

Jakmile se zaregistrujete, fanoušci mimo trh můžete sledovat Colts vs Steelers naživo v aplikaci NFL Sunday Ticket na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek NFL Sunday Ticket.


Pokud jste v Kanadě: DAZN

Diváci v Kanadě mohou sledovat živý přenos z každé pravidelné sezóny a hry NFL po skončení sezóny na DAZN . Dodává se s bezplatnou zkušební verzí:

DAZN Kanada zkušební verze zdarma

Jakmile se zaregistrujete, diváci v Kanadě můžete sledovat Colts vs Steelers naživo v aplikaci DAZN na Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo tabletu Android. Nebo můžete sledovat hry na počítači prostřednictvím webových stránek DAZN.

Mueller tenisový loket

Náhled Colts vs Steelers

Steelers byli posledním neporaženým týmem v NFL za stavu 11: 0, ale Pittsburghu se poslední tři týdny nic nepovedlo. Novým nízkým bodem pro lídry AFC North byla ztráta 27: 17 pro Bengals v hlavním vysílacím čase v pondělí večer ve fotbale. Steelers byli pro tuto hru více než favoritem na dva dotyky.

Quarterback Ben Roethlisberger nebyl posledních pár týdnů skvělý, ale 17letý veterinář je stále lídrem Steelers. Zavolal týden setkání pouze pro hráče, aby se pokusil dostat věci do pořádku.

Připravujeme se na play -off, řekl Roethlisberger. Nechal jsem chlapce zvednout ruce. „Kdo hrál a kdo ne?“ Více než polovina kluků v play -off nehrála. Je důležité, aby veteráni sdělili, jaké to je. Chtěl jsem zopakovat, jak důležité je toto roční období. Play -off není zaručeno nikomu. Nebylo to panické setkání pouze pro hráče. Bylo to setkání, které jsme považovali za nutné při vstupu do play off.

Roethlisberger dokončil pouhých 7 ze 16 pokusů na 19 yardů a zachycení v první polovině proti Bengals a nebyl schopen zajistit pozdní návrat. Tento týden se nevyhnul tomu, že by na sebe měl nějakou vinu.

Neobviňuji je, řekl. Když hrajete jako hovno, měli byste o tom mluvit. Potřebuji hrát lépe. Pokud jim nedám důvod mluvit dobře, dávám jim důvod mluvit špatně. To je všechno na mě. Potřebuji hrát lépe.

Je pravda, že na konci dne je to můj určující faktor, zda hraji dobře nebo ne, vyhrajeme fotbalový zápas? To je vše, na čem mi záleží. Nevyplňuji dost přihrávek, dostávám správný hovor? Podle mého názoru existuje nesčetné množství problémů, které nám nepomáhají vyhrát hru, a vždy to může být něco jiného.

Hříbata jdou opačným směrem a vyhráli pět z posledních šesti. Je zapotřebí každé výhry, protože tým se účastní vyhřívacích závodů o titul AFC South, aktuálně remizovaný s Titány v poměru 10: 4.

léčit tenisový loket

Způsob, jakým se dostaneme tam, kam chceme, je obava o Pittsburgh Steelers, starost o to, co budeme dělat zítra, když se díváme na film, a jak budeme ve středu cvičit, jak Reich se naučí hrát lepší základní fotbal a hrát jako tým, dělat malé věci správně.

Pittsburgh je 2bodový favorit na zápas, s celkovým součtem 43 bodů.


Populární Problémy

Video: Roger Federer trefil Ball Boy na špatném místě

Mouchy mohou být otravná malá stvoření, bzučící kolem, přistávající na jídle a obecně nepříjemná. Nebo mohou být pro někoho tématem zájmu a pro někoho dokonce jídlem. Ať už chytáte mouchy za potravou, nebo se jen chcete zbavit ...

Jak se připravit na konferenci o narovnání. Konference o narovnání se používají ve všech druzích soudních sporů, ale jsou velmi časté v případech rozvodů a zranění osob. Účelem konference je vyřešit spor způsobem, který ...

Nové verze Hulu: co přijde na Hulu v říjnu? Tento měsíc bude k dispozici nepřeberné množství filmů, originálních sérií a kritikou uznávaných filmů a speciálů.