Jak se dívat na Cornell vs Yale Football OnlineGetty

Fotbalové týmy Yale Bulldogs budou v sobotu hostit Cornell Big Red na Yale Bowl, když každý tým vstoupí do hry Ivy League.

Tato hra (začátek 13:00 ET) nebude nikde v běžné televizi, ale můžete jej sledovat živě přímo zde na ESPN+ , služba digitálního streamování od ESPN, která má exkluzivní pokrytí desítek univerzitních fotbalových her a dalších živých sportů každý týden, všech 30 dokumentů za 30 a další originální obsah (video i písemný), vše za 4,99 $ měsíčně.

Můžete se zaregistrovat do ESPN+ přímo zde , a poté můžete sledovat Cornell vs Yale živě na počítači přes ESPN.com, nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu 4, Xboxu One nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Cornell vs Yale

Bulldogs porazili Holy Cross Crusaders 23-10 doma minulý týden v jejich debutu v sezóně.

Při svém úvodním držení našli koncovou zónu, ale znovu nebodovali, dokud ve třetí čtvrtině nezůstalo 9:45. Soutěž viděla 11 tri-a-outů; osm patřilo svatému kříži.

Jsem na tento tým velmi hrdý a jsem také hrdý na úsilí, které jsme ukázali na hřišti, řekl v úterý hlavní trenér Tony Reno. Yale Daily News . Nebylo to hezké, ale úsilí to bylo neuvěřitelné. Byla to čistá drť. Naši kluci měli během hry několik příležitostí, jak dát mnoho bodů na hrací plochu a převzít to, ale my jsme to prostě nedokázali. Ve čtvrté čtvrtině jsme to však zvládli. Soustředili jsme se jen na hraní, aniž bychom si dělali starosti s tím, co nás čeká, a zůstali jsme věrní svému zaměření hrát dobrý fotbal.

V otvíráku 2018 Yale padl na Holy Cross. Křižáci ve čtvrtém čtvrtletí vyhráli Bulldogs 14: 0, aby si vynutili prodloužení, nakonec zvítězili 31: 28.

V úterý se reportér zeptal Rena, co si jeho tým z té porážky odnesl.

Věc, kterou si z jakékoli hry odnesete domů, je schopnost ji dokončit, řekl Reno, podle Yale Daily News. Nedohráli jsme tuto hru a naše trenérské myšlení bylo takové, že v jakékoli hře a pro jakoukoli hru musíte být schopni dohrát. Ten den jsme to neudělali a bylo to něco, co jsme prošli celou offseason.

The Big Red také zahájilo kampaň v roce 2019 vítězstvím minulý týden, když překonalo Marist Red Foxes 21-7 na silnici.

Marist vyhrál bitvu o obrat 3: 0, ale Cornellova obrana omezila Red Foxes na pouhé 2 spěchající yardy na 20 pokusů a 220 yardů celkového útoku.

Obrana Big Red také nacpala pár pokusů o postup ze čtvrtého dolu na jejich 1 yardovou čáru, včetně jednoho, který mohl ve druhé čtvrtině vyrovnat hru na 14.

Druhý přišel ve čtvrté čtvrtině, jedna ze tří neúspěšných konverzí čtvrtého dolů pro Marist v posledním období.

Obrana byla po celý den tak hrdinská, řekl hlavní trenér Cornellu David Archer Cornell Daily Sun . Dokázali to, takže o hře nikdy nebudou pochybnosti.

Dodal: Je to skvělý doplňkový fotbal. Jedna strana potřebovala pomoc a druhá strana přišla na pomoc. Opravdu dobrá obrana, když hrajeme super tvrdě a super statně. Na jedné yardové čáře se moc fantazie neděje. Je to těžké období a naši kluci byli tvrdí.


Populární Problémy

Australská série The Gloaming má v USA premiéru v neděli. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online.

Rafael Nadal a Novak Djokovic zatím nepotvrdili své místo v semifinále finále Nitto ATP 2020. Dominic Thiem a Daniil Medvedev se již kvalifikovali, ale Zverev a Tsitsipas mají stále šanci to zvládnout.

Pětatřicetiletý Safin se stane prvním ruským státním příslušníkem v Mezinárodní tenisové síni slávy.

Váš průvodce streamováním potomků online - včetně jednoduchých streamovacích informací, herců a postav a způsobu jejich přijetí.

Rafael Nadal, Marton Fucsovics, Feliciano Lopez a Jo-Wilfried Tsonga patřili k oblíbeným možnostem, když byli hráči ATP vyzváni, aby si vybrali svého „tenisového vzpěrače“.

Zde je kompletní přehled a podrobný průvodce, jak sledovat ESPN Plus na tabletu iPad.