Jak sledovat CuriosityStream u hráčů Roku

curiositystream roku

CuriosityStream / Roku

Streamujte CuriosityStreamujte hnedPokud vás už nebaví všechny sitcomy a dramata, které najdete na Netflixu a Hulu, a nezajímáte se o typ obsahu, který Disney Plus nabízí, je pravděpodobné, že hledáte streamovací službu, která dělá věci trochu jinak. A tady přichází CuriosityStream.

CuriosityStream je nyní k dispozici pro streamování na mnoha vašich oblíbených zařízeních a platformách. A pro mnohé z nás to znamená, že plánujeme přidat CuriosityStream do našich zařízení Roku.Je CuriosityStream k dispozici na zařízeních Roku?

Ano, CuriosityStream je k dispozici na zařízeních Roku, stejně jako na Xbox One, PS4, Android, Firestick , Apple TV a další. A naštěstí při spuštění aplikace nedošlo k žádnému škytání, a pokud jste si v posledních několika letech zakoupili zařízení Roku, nebudete mít problém přidat do svého zařízení kanál CuriosityStream.Pokud se ale pokoušíte zjistit, jak přesně stáhnout CuriosityStream do zařízení Roku, postupujte takto:

 1. 1. Zaregistrujte se do CuriosityStream zde
 2. 2. Spusťte zařízení Roku
 3. 3. Přejděte do svého Domovská obrazovka roku
 4. 4. Přejděte dolů a vyberte Streamovací kanály na levé straně obrazovky
 5. 5. Vyberte Hledat kanály v nabídce na levé straně obrazovky
 6. 6. Vstupte „CuriosityStream“
 7. 7. Vyberte CuriosityStream
 8. 8. Vyberte Přidat kanál v horní části obrazovky
 9. 9. Vyberte aplikaci na domovské obrazovce Roku
 10. 10. Přihlaste se pomocí svých přihlašovacích údajů CuriosityStream
 11. 11. Najděte si, co chcete sledovat
 12. 12. Vyberte možnost Přehrát

Pokud jste přesně postupovali podle výše uvedených kroků, na vaší obrazovce se objeví okno, které říká, že kanál přidán - „CuriosityStream“ byl přidán na konec „Domů“.Samozřejmě můžete CuriosityStream zcela přesunout ze spodní části domovské obrazovky nahoru tak, že ji zvýrazníte a stisknete klávesu *. Pokud to uděláte, uvidíte aplikaci CuriosityStream hned v horní části obrazovky při prvním zapnutí zařízení Roku. To vám usnadní sledování při zavádění zařízení Roku.
Zařízení Roku podporovaná CuriosityStream

Nejste si jisti, zda bude mít vaše zařízení Roku při spuštění k dispozici CuriosityStream? Zde je každý model Roku, který bude mít CuriosityStream:

 • Roku Express, Roku Express +, Roku Premiere, Roku Streaming Stick +, Roku Ultra
 • Rok 4: 4670X, 4662X, 4661X, 4660X, 4640X, 4630X, 4620X, 4400X, 4230X, 4210X, 4200X
 • 3. rok: 3931X, 3930X, 3921X, 3920X, 3910X, 3900X, 3811X, 3810X, 3800X, 3710X, 3700X, 3600X, 3500X
 • 2. rok: 2720X, 2710X, 2700X
 • Všechny televizory Roku

Přihlaste se k odběru CuriosityStream hned teď

Lze tedy s jistotou říci, že pokud jste si za posledních šest let zakoupili nový Roku, budete si moci CuriosityStream stáhnout do svého zařízení. Nicméně ti z vás, kteří stále houpají a Ročník 1 možná budete chtít přemýšlet o upgradu.

Také si všimnu, že vy musí mít verzi 8.1 nebo vyšší, aby bylo možné nainstalovat CuriosityStream. Pokud tedy vaše zařízení již nepřijímá aktualizace systému Roku OS, budete si určitě muset pořídit novější Roku nebo si vyzvednout jakékoli jiné zařízení připravené pro CuriosityStream.


Bude CuriosityStream fungovat na Roku Express?

Ano, CuriosityStream bude fungovat na Roku Express i Roku Express+, přestože není uveden v oficiální sekci Časté dotazy CuriosityStream.


Sledujte CuriosityStream ve 4K na Roku

Ne všechna zařízení Roku podporují streamování 4K, takže pokud plánujete streamovat CuriosityStream ve 4K pomocí svého Roku, budete potřebovat jedno z následujících zařízení:

 • Ročník 4
 • Rok premiéry
 • Premiéra roku +
 • Roku Ultra

Žádné ze starších zařízení vám neumožní streamovat ve 4K, bohužel vás omezuje na max. 1080p. Ale pokud máte nějaké zařízení Roku, které podporuje 4K, pak ano, můžete streamovat CuriosityStream ve 4K na Roku.


Zařízení Roku, která nebudou fungovat s CuriosityStream

Jakákoli zařízení Roku 1. generace nebudou s CuriosityStream fungovat.

tenisový stojan

Kolik stojí CuriosityStream na Roku?

Stejně jako většina dostupných aplikací Roku je i CuriosityStream zdarma ke stažení . K jednomu z nich si však budete muset zakoupit předplatné CuriosityStream.

Existují 4 různé možnosti předplatného pro CuriosityStream, takže je velmi flexibilní a lze jej přizpůsobit vašemu rozpočtu.

Zde jsou 4 úrovně:

 • HD měsíčně za pouhých 2,99 $/měsíc.
 • HD roční za 19,99 $/rok (nejoblíbenější/nejlepší hodnota).
 • 4K měsíčně za 9,99 $/měsíc.
 • 4K ročně 69,99 $/rok (nejlepší cena za nejlepší kvalitu obrazu).

Poté, co se přihlásíte k odběru CuriosityStream, se pomocí svých přihlašovacích údajů přihlásíte do aplikace CuriosityStream Roku ve svém zařízení a začnete streamovat.


Jaké pořady jsou na CuriosityStream?Hrát si

Trailer kanálu CuriosityStream Přihlaste se k odběru tisíců dokumentů a televizních pořadů literatury faktu. curiositystream.com 2020-06-05T14: 06: 23Z

Pokud máte potřebu Učit se něco nového, na CuriosityStream je spousta skvělých možností. Zde je jen několik momentů, které jsou nyní k dispozici:


Co dělat, když CuriosityStream na vašem Roku nefunguje?

Pokud CuriosityStream na vašem zařízení Roku nefunguje, můžete vyzkoušet několik věcí.

Nejpravděpodobnějším viníkem toho, že CuriosityStream nefunguje na zařízeních Roku, je pomalé připojení k internetu. Ke streamování v nejnižším rozlišení potřebujete připojení alespoň 5 Mb / s a ​​pro 4K 15 Mb / s. Ale pokud vaše zařízení nedosahuje těchto rychlostí, je několik věcí, které bych nejprve zkusil.

 1. Restartujte router a odpojte zařízení Roku.
 2. Počkejte 30 sekund.
 3. Připojte zařízení Roku zpět.

To pomůže restartovat nastavení TCP/IP a internetového připojení vašeho zařízení, abyste měli co největší šanci dosáhnout nejlepších rychlostí.

Pokud to nefunguje a stále máte nízké rychlosti, může to být způsobeno přeplněnou sítí nebo stahováním na jiných zařízeních. Pokud například stahujete aktualizaci hry na STEAM do počítače, jakékoli herní konzole nebo někdo jiný z vašeho domova streamuje film, zatímco se pokoušíte sledovat CuriosityStream, může to způsobit, že váš Roku nebude mít požadované rychlost šťávy, aby správně fungovala. Chcete -li problém nejsnadněji napravit, vypněte na těchto zařízeních připojení k internetu a zjistěte, zda to CuriosityStream pomůže znovu fungovat.

Pokud vaše zařízení po opravě internetového připojení stále nefunguje, můžete zkusit něco jiného - zajistit, abyste ve svém zařízení měli nejnovější software Roku. Pokud tak neučiníte, musíte pro nejlepší výsledky aktualizovat zařízení na nejnovější software.

Chcete -li to provést, přejděte na domovskou stránku Roku> přejděte na Nastavení> Vybrat systém> Vybrat aktualizaci systému> Vybrat Zkontrolovat nyní. Pokud Roku zjistí, že je k dispozici nový software nebo dostupné aktualizace kanálů, stáhne je a nainstaluje automaticky.


Streamujte CuriosityStreamujte hned


Populární Problémy

Jak najít motivaci ke cvičení. Existuje řada důvodů, proč cvičit - snížené riziko chronických zdravotních stavů (jako je vysoký krevní tlak nebo cukrovka), hubnutí nebo zlepšení kondice. Navzdory tomu studie ukázaly ...

Ceny Global Citizen Prize 2020 se budou vysílat v sobotu večer. Zde je návod, jak můžete zdarma sledovat živý přenos pořadu online.

Zde je vše, co potřebujete vědět, abyste mohli sledovat novou sezónu filmu „Bakalář v ráji“ online, pokud nemáte kabel.

Jak najít berle. Berle jsou běžným lékařským vybavením, které je obvykle zapotřebí po úrazech nebo při zotavování se z chirurgického zákroku. Umožňují lidem chodit bez vážení na zraněnou nohu nebo nohu. Přestože lékaři ...

Zde jsou všechny podrobnosti o tom, jak sledovat bonusovou epizodu Game of Thrones, dvouhodinový dokument s názvem The Last Watch, dnes večer online, a to i bez kabelu. K dispozici jsou také bezplatné možnosti.

Kabaddi je populární, snadno osvojitelný týmový kontaktní sport s kořeny v tisícileté historii starověké Indie a jižní Asie. Základní pravidla Kabaddi jsou jednoduchá: dva týmy po sedmi hráčích se utkají ve velké čtvercové aréně ...