Jak se dívat na televizní pořad Jett online bez kabelu

Sledujte Jett online

Getty

J. jeden je nová krimiseriál, který má premiéru na Cinemaxu. V seriálu hraje Carla Gugino jako Daisy Jett Kowalski, zlodějku, která je zlověstnou silou donucena vrátit se do zločineckého života. Pořad má premiéru v pátek 14. června ve 22 hodin. ET na Cinemax, s novými epizodami vysílanými každý týden.

Pokud nemáte kabel nebo Cinemax, můžete sledovat Jett epizody naživo nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Amazon Prime Cinemax Channel

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledovat živý a na vyžádání obsah Cinemax prostřednictvím Cinemax Amazon Channel , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se pro kanál Amazon Prime i Cinemax , pak můžete nové epizody sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Amazonu, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Pokud nesledujete živě, kanál Amazon Cinemax Channel je dodáván také s kompletní knihovnou Cinemax na vyžádání, která bude zahrnovat Jett epizody, jakmile poprvé vysílají živě.

PlayStation Vue

Prostřednictvím PlayStation Vue můžete sledovat živý a Cinemax obsah na vyžádání, ať už máte předplatné nebo pokud chcete zahájit bezplatnou zkušební verzi . Buď můžete přidat Cinemax do jednoho z hlavních balíčků kanálů Vue (které jsou dodávány s více než 60 živými televizními kanály), nebo můžete zvolit Cinemax jako vlastní samostatnou možnost. Ať tak či onak, můžete sledovat Cinemax s bezplatnou zkušební verzí .

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat nové Jett epizody žijí na vašem počítači prostřednictvím webových stránek PS Vue nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecast, PlayStation (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím PS Vue aplikace.

vše, co potřebujete vědět o tenisu

Pokud nesledujete živě, kanál Cinemax PS Vue je dodáván také s kompletní knihovnou Cinemax na vyžádání, která bude zahrnovat Jett epizody, jakmile poprvé vysílají živě.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , můžete sledovat živý a na vyžádání obsah Cinemax prostřednictvím doplňku Cinemax, který může být součástí běžného Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat nové Jett epizody žijí na vašem počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na vašem telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Zobrazit nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud nesledujete živě, kanál Cinemax společnosti Hulu je dodáván také s kompletní knihovnou Cinemax na vyžádání, která bude zahrnovat Jett epizody, jakmile poprvé vysílají živě.


Náhled „Jett“

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Schovává se před očima. Sériová premiéra filmu #Jett s @carlagugino v hlavní roli začíná dnes večer ve 22 hodin.

Příspěvek sdílený uživatelem Cinemax (@cinemax) 14. června 2019 v 9:58 PDT

JETT SEASON 1 EPIZODA 1 : Premiéra seriálu se jmenuje Daisy a synopse zní: V naději, že půjdu rovnou, nedávno propuštěný mistr zloděj Daisy Jett Kowalski je zařazen šéfem zločinu Charlie Baudelaire, aby ukradl prsten Miljanovi Besticovi, východoevropskému vládci zločinu žijícím na Kubě.

JETT SEASON 1 EPIZODA 2 : Druhá epizoda se jmenuje Charles Junior a synopse zní: Jett je nucen zvládnout loupež v místě špičkové pokerové hry; Baudelairův syn Junior nadále otravuje svého otce.

Gugino a showrunner Sebastian Gutierrez mluvil s Deciderem o Jett a proč vyčnívá z jiných show vedených ženami. V krizi je neuvěřitelná. Je extrémně pragmatická. Gugino řekl o titulní roli. Ani Sebastian ani já jsme neměli zájem na tom, aby převzala mužské vlastnosti, ale co kdyby žena byla taková. Co když si jen nechá své vlastní rady, má svůj vlastní morální kompas, a tak se dívá na život.

futuro náramek

Doufali jsme, že bychom mohli vytvořit nový vzor pro mladé ženy, dodal Gutierrez. Klidný zločinec, který hodnotí. Je opakem hysterie. Celý její život je o tom, přijít na to, jak věci dělat. Jett není odborník na střelbu ani odborník na bojová umění, nemá žádnou supervelmoc. Je to opravdu pozorná a chytrá žena, která je náhodou skvělá zlodějka. Tím chtěla vždy být.

Gutierrez řekl, že série čerpá inspiraci od mistrů buničiny jako Elmore Leonard a Quentin Tarantino a klasického filmu noir. Skvělá věc jako narativní zařízení v noir je, že přítomnost je jediná věc, na které záleží, ale minulost do ní stále naráží a budoucnost není taková, jak jste si mysleli, že bude, kvůli tomu rozhodnutí, které jste udělali, že bude poslední práce, vysvětlil. Takže je do toho zabudována tato skvělá představa, kde nemusíte dělat spoustu nudných expozičních věcí. Můžete jen skočit do skvělých scén.


Populární Problémy

Kerber už letos Sereně jednou odepřela 22. titul. Udělá to znovu v Londýně?

Jak zkazit čivavu. Vzhledem ke své velikosti a milé povaze se čivavy snadno a zábavně kazí. Čivavy milují získání velké pozornosti od svých majitelů a dalších lidí. Pamlsky, oblečení a další dárky patří mezi ...

Kompletní přehled všech vašich různých možností sledování dnešního přímého přenosu fotbalu Nebraska vs Fordham. Obsahuje několik bezplatných možností.

Jak pohladit kočku. Mazlení kočky může znít jednoduše, ale pro děti nebo lidi, kteří s kočkami netrávili mnoho času, je důležité vědět, co dělat a co nedělat, když se ke kočce přiblížíte a dotknete se jí. Hladit na špatném místě nebo používat příliš mnoho ...

Jak jezdit na kole v provozu. Cyklistika v provozu se může cítit nebezpečně, ale může být docela bezpečná, pokud budete dodržovat pravidla. Při jízdě se řiďte dopravními předpisy a podnikněte kroky, abyste na silnici udrželi plnou pozornost. Kromě toho ...

Nastavení správného nájemného pro vaši investiční nemovitost zahrnuje více než jen snahu dosáhnout zisku. Nájemníci mají tolik možností, pokud jde o pronájem nemovitostí, takže musíte dát vyniknout svým. To znamená nastavit správné ...