Vánoce v Rockefeller Center 2020 Přímý přenos: Jak se dívat online

Na snímku: Dolly Parton, která vystupuje v rámci speciálu Vánoce 2020 v Rockefellerově centru

NBC Na snímku: Dolly Parton, která vystupuje v rámci speciálu Vánoce 2020 v Rockefellerově centru

Oficiálně není prázdniny, dokud se nerozsvítí vánoční stromeček v Rockefellerově centru. 2020 Vánoce v Rockefellerově centru speciální vysílání Středa 2. prosince od 20 hodin do 10 hodin ET/PT na NBC.

Pokud nemáte kabel, můžete bezplatně sledovat živý přenos Vánoc 2020 ve speciálním osvětlení stromů Rockefeller online:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce.

Kde sledovat stream „Vánoce v Rockefellerově centru“

logo tv tv

FuboTV
 • 118+ kanálů
 • Cloud DVR (za 250 hodin)
 • 3 obrazovky najednou


Cena: 64,99 $ Streamujte nyní na FuboTV Streamovat nyní Přečtěte si naši recenzi
logo hulu

Hulu
 • Žádné skryté poplatky
 • Dobrý výběr živých zpravodajských kanálů
 • Přizpůsobitelné pomocí prémiových sítí
Cena: 64,99 $ Streamujte Hulu hned na Hulu Streamujte Hulu hned Přečtěte si naši recenzi
popruh tv logo

Sling TV
 • K dispozici na většině platforem
 • Velké možnosti kanálu
 • A La Carte
Cena: 35,00 USD Streamujte nyní na Slingu Streamovat nyní Přečtěte si naši recenzi
Naše nezaujaté recenze
 1. 1. FuboTV

  logo tv tv

  Cena: 64,99 $ Streamujte nyní na FuboTV Profesionálové:
  • 118+ kanálů
  • Cloud DVR (za 250 hodin)
  • 3 obrazovky najednou
  Nevýhody:
  • Žádné PBS
  • Většina živých přenosů 720p
  • Žádné Turnerovy kanály

  Můžete sledovat živý přenos NBC (live na většině trhů) a Více než 118 dalších televizních kanálů na FuboTV, který můžete zdarma využívat se sedmidenní zkušební verzí přímo zde:

  27 tenisová raketa

  Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat živě v aplikaci FuboTV , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android, iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek FuboTV .

  Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 250 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) od jejich závěr, i když je nezaznamenáte.

 2. 2. Hulu

  logo hulu

  Cena: 64,99 $ Streamujte Hulu hned na Hulu Profesionálové:
  • Žádné skryté poplatky
  • Dobrý výběr živých zpravodajských kanálů
  • Přizpůsobitelné pomocí prémiových sítí
  Nevýhody:
  • Nejvyšší cena
  • Živá televize není součástí standardních plánů streamování Hulu
  • Pouze 2 obrazovky najednou

  Prostřednictvím můžete sledovat živý přenos více než 65 televizních kanálů Hulu s živou televizí , kterou si můžete zdarma vyzkoušet se sedmidenní zkušební verzí:

  Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat živě prostřednictvím aplikace Hulu , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 4, Nintendo Switch, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, iPhone, telefon Android , iPad nebo tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu .

  jak čistit bílé plátěné tenisky

  Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která zahrnuje většinu pořadů po jejich odvysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, který poskytuje máte 200 hodin DVR prostoru a schopnost rychle se posouvat vpřed prostřednictvím reklam).

 3. 3. Sling TV

  popruh tv logo

  Cena: 35,00 USD Streamujte nyní na Slingu Profesionálové:
  • A La Carte
  • Velké možnosti kanálu
  • K dispozici na většině platforem
  Nevýhody:
  • Není k dispozici žádná bezplatná zkušební verze
  • Pouze 1 zařízení se Sling Orange
  • Zahrnuto pouze 50 hodin DVR

  Prostřednictvím balíčku Sling TV Sling Blue můžete sledovat živý přenos kanálu, který chcete pro tuto show, a dalších 40 dalších kanálů. Můžete jej získat za 10 $ na první měsíc (běžně 35 $) a Showtime, Starz a Epix dostanete zdarma.

  Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat tuto show , který je k dispozici na zařízeních Roku, Roku TV, Amazon Fire TV nebo Firestick, Apple TV, Chromecast, Xbox One, Samsung Smart TV, LG Smart TV, Android TV, airTV Mini, Oculus, Portal, iPhone, telefonu Android, iPadu nebo Tablet Android. Nebo můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV .

  odpal tenisového míčku

  Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 50 hodinami cloudového DVR.

Náhled Vánoce v Rockefellerově centru 2020

Hostila Dnešní show Spoluzakladatelé Spoluzakladatelé Savannah Guthrie, Hoda Kotb, Craig Melvin a Al Roker, 2020 Vánoce v Rockefellerově centru představuje vystoupení a vystoupení Radio City Rockettes, obsazení muzikálu Temptations Broadway Není příliš hrdý , Kelly Clarkson, Goo Goo Dolls, Earth, Wind & Fire, Brett Eldredge, Jimmy Fallon, Tori Kelly, Leslie Odom Jr., Dolly Parton, Pentatonix, Dan + Shay, Gwen Stefani a Meghan Trainor. Mezi speciální duety patří Eldredge/Clarkson, Fallon/Parton a Trainor and Earth, Wind & Fire.

Podle tiskové zprávy NBC se tradice vánočního stromku Rockefellerů datuje do roku 1931 během Velké hospodářské krize. První oficiální ceremonie rozsvícení stromů proběhla o dva roky později v roce 1933 před tehdy osmiměsíční budovou RCA (současná budova Comcast). Shromáždění vánočních stromků bylo posíleno v roce 1936 otevřením venkovního jezírka na bruslení Rockefeller Plaza. NBC-TV vysílala osvětlení stromů poprvé v roce 1951 Show Kate Smithové a jako součást celostátní Nazdar Doody televizní show z let 1953–55. “

Letos se jedná o 88. ročník prázdninového speciálu. Stromem pro rok 2020 je smrk ztepilý z Oneonty v New Yorku. Stojí 75 stop vysoký, 45 stop široký a váží přibližně 11 tun. Jeho větve zdobí více než 50 000 LED světel a hvězda nahoře je vyrobena z krystalu Swarovski.

Během speciálu budou mít diváci možnost přispět na Den rudého nosu na podporu dětí a rodin, které letos čelí hladu nebo potravinové nejistotě.

nejbližší místo k nákupu tenisek

`` Jen v USA se odhaduje, že 1 ze 4 dětí v USA, tedy přibližně 18 milionů, v roce 2020 čelilo potravinové nejistotě a nemusí vědět, odkud přijde jejich další jídlo - což je zásadní problém, který byl dopady výrazně zhoršen. pandemie COVID-19. Peníze získané během vysílání podpoří programy poskytující stravování dětem a rodinám a také pomáhají řešit hlad u dětí a dlouhodobou potravinovou nejistotu na domácí i mezinárodní úrovni, “uvádí tisková zpráva NBC.

2020 Vánoce v Rockefellerově centru oslavy vysílá živě ve středu 2. prosince od 20 hodin do 10 hodin ET/PT na NBC.

Získejte Sling TV zde

Populární Problémy

Jak vypadat jako muž. Mnoho lidí rádo experimentuje se vzhledem. Někteří to dělají kvůli halloweenským kostýmům nebo divadlu a někteří transgender muži to dělají, aby své pohlaví prezentovali navenek světu. Naštěstí existuje řada ...

Box

Jak vyrazit rychlostí. Někteří lidé mají výbušnější svaly než ostatní, a proto mohou generovat rychlejší údery. Cvičením a správnou technikou však můžete rychlost úderu zvýšit. Nezapomeňte se správně zahřát a trénovat ...

Federer v semifinále US Open

Organizátoři Geneva Open, akce série ATP 250, doufají, že se Roger Federer letos zúčastní jejich turnaje.

Dvojnásobný obhájce titulu Rafael Nadal nedostane v Kanadě příležitost udělat z toho tři po sobě jdoucí tituly.

Dědeček Naomi Osaky nedávno hovořil s japonským deníkem The Mainichi, kde prozradil, že 23letá dívka oznámila svůj záměr vyhrát Australian Open 2021 ještě před turnajem