Jak se dívat na Loyola vs Valpo Basketball online bez kabeluFoto Ronald Martinez/Getty Images Centrum Loyoly Cameron Krutwig

Loyola Ramblers, druhý tým z konference Missouri Valley Conference, se v pátek večer utká s č. 7 Valparaiso Crusaders ve čtvrtfinále konferenčního turnaje MVC.

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Tato hra (19:00 ET začátek času) bude na MVC TV, ale pokud nemáte tento kanál nebo nemáte kabel, kdokoli v USA může sledovat Loyola Chicago vs Valparaiso naživo na ESPN+ :

Získejte ESPN+

ESPN+ je služba digitálního streamování od ESPN, která má v této sezóně exkluzivní pokrytí více než 1 500 univerzitních basketbalových her (včetně všech ostatních čtvrtfinálových her MVC Tournament), plus další živé sporty každý den, všechny dokumenty 30 za 30 a další originální obsah (video i písemný) vše za 4,99 $ měsíčně.

Nebo pokud chcete také novou streamovací službu Disney+ a Hulu, všechny tři můžete získat za 12,99 $ měsíčně , což přináší úsporu 25 procent.

Získejte balíček ESPN+, Disney+ a Hulu

Jakmile se zaregistrujete do ESPN+, můžete poté sledovat Loyola Chicago vs Valparaiso živě na svém počítači prostřednictvím ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilním s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled Loyola Chicago vs Valparaiso

Loyola Ramblers (21–10), čerstvě z třetí kampaně za 20 a více výher v řadě, si chtějí odnést titul z turnaje Missouri Valley Conference a uskutečnit turnaj NCAA podruhé ve třech sezónách.

Rambleri, kteří se umístili na druhém místě MVC, se v pátek v 19 hodin utkají se sedmým nasazeným Valparaiso Crusaders ve čtvrtfinále konferenčního turnaje. ET.

Loyola, který v letech 2018 a 2019 získal titul v základní části konference, vyhrál poprvé za 70 let 18 nebo více her ve čtyřech po sobě jdoucích sezónách.

Ramblers vstupují do vítězů Arch Madness ze šesti z posledních sedmi her a v posledních 24 soutěžích mají 18-6.

V čele Loyoly stojí jejich juniorské centrum 6’9 Cameron Krutwig, který byl jmenován do týmu First Team All-MVC. Krutwig má v průměru 15,3 bodu, 8,0 doskoků, 4,2 asistencí a 1,3 zisku na zápas a z pole střílí 56,9 procenta.

Valparaiso (17–15) přežil ve čtvrtek v noci děs v prvním kole, když se dostal do Evansville, 58–55. Křižáci sledovali Evansvilla, který v této sezóně nevyhrál ani jednu konferenční hru, 40:39, zbývalo 11:38.

Strážce prváku Donovan Clay zablokoval na bzučák tříbodový pokus Evansville vázající hru. Clay dokončil hru se 16 body a sedmi doskoky, což vedlo křižáky do čtvrtfinálového kola.

Evansville, neměli co ztratit a mají dobré hráče, řekl Valparaiso starší útočník John Kiser . Dnes večer nám to opravdu přinesli. To je to, co musíte v těchto situacích udělat, abyste dokázali přežít a postupovat. Jen být odvážný. Věděli jsme, že tři neklesají, a tak jsme se jen pokusili dostat víc do kbelíku.

Valparaiso se ve čtvrtek mocně potýkal s dlouhým doletem, když šel zpoza oblouku 0: 10, což bylo poprvé, kdy se týmu ve hře MVC Tournament nepodařilo trefit jedinou tříbodovou střelu.

Myslím, že dnes večer jsme se zapsali do historie, Řekl trenér Valparaiso Matt Lottich . Myslel jsem, že jsme nervózní. Myslím, že je to v některých ohledech trochu pochopitelné. Když hrajeme ve velké aréně, světla se zde liší. Je těžké hrát ve hrách, kde se v mnoha ohledech očekává, že vyhrajete. Hrají opravdu s tím, že nemají co ztratit.

Loyola porazila Valparaisa v 8 z posledních 9 soutěží, včetně dvou blízkých vztahů v této sezóně. Loyola vyhrál otvírák konference proti Valpu 30. prosince 66-63 na silnici a poté 9. února doma hranami 70-68.

Loyola ukončila Valpovu sezónu v loňském roce ve čtvrtfinále MVC a porazila je 67-54.
Populární Problémy

Lov

Ať už se pokoušíte přilákat jeleny na svůj pozemek, abyste je lovili, nebo se na ně jen díváte, existuje mnoho různých způsobů, jak jeleny přilákat. Jeleni přitahují určité vůně, potraviny a rostliny. Předtím, než ...

Zde je návod, jak streamovat Wyonna Earp Season 4 online bez kabelu, ať už chcete sledovat epizody naživo nebo na vyžádání.

Marc Lopez nedávno diskutoval o svých zkušenostech se ziskem zlaté medaile na Riu 2016 se svým nejlepším přítelem Rafaelem Nadalem. Lopez také ocenil bojovnost svého krajana, který událost odehrál se zraněním.

Chcete -li masírovat bolest hlavy, zkuste pracovat se svaly na samém spodku lebky. Dále přitiskněte konečky prstů na místa nad spánky a několikrát otevřete a zavřete čelist. Poté ukazováčkem přitiskněte na místo nad okem, přímo pod obočí, na kost oční jamky. Můžete také vyvíjet tlak na oblast nad obočím a pohybovat prsty kolem všech míst, kde cítíte nepohodlí.

„Celebrity Call Center“, nová série od E!, Má premiéru v pondělí večer. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat epizody online nebo na vyžádání.

Mexický fotbalový tým do 23 let se ve čtvrtek utká s Francií na olympijských hrách. Pokud nemáte kabel, zde je několik způsobů, jak můžete sledovat živý přenos ze zápasu.