Jak sledovat online Notre Dame vs Capital Basketball bez kabelu

GettyIrský basketbalový tým Notre Dame Fighting bude v úterý hostit v divizi III tým Capital Crusaders na předsezónní exhibici v pavilonu Purcell v Indianě.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude na ACC Network Extra, kterou lze pouze sledovat na ESPN.com nebo aplikace ESPN. Není to skutečný televizní kanál.Abyste mohli sledovat ACC Network Extra, budete se muset přihlásit u poskytovatele kabelových služeb, který zahrnuje ACC Network v balíčku kanálů. Pokud ale nemáte kabel nebo nemáte v kanálu tento kanál, můžete se zaregistrovat k jedné z následujících streamovacích služeb pro živé televizní vysílání, které zahrnují síť ACC, a poté tyto přihlašovací údaje použít ke sledování na digitálních platformách ESPN :

Hulu s živou televizí

Kromě knihovny televizních pořadů a filmů podobnou Netflixu Hulu s živou televizí přichází s více než 60 živými televizními kanály, včetně sítě ACC. Pokud si chcete ACC síť ponechat dlouhodobě, jedná se o nejlevnější streamovací službu, která ji obsahuje.Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat Notre Dame vs Capital na ACC Network Extra naživo na svém počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN. Budete se muset přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů Hulu.

jak opravit cviky na tenisový loket

Sling TV

Síť ACC je součástí balíčku Sling Orange Sling TV plus Sports Extra.Zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi Sling TV , a poté můžete sledovat živý přenos Notre Dame vs Capital na ACC Network Extra ve svém počítači přes ESPN.com nebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN. Budete se muset přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů pro Sling TV.

PlayStation Vue

PS Vue - který nevyžaduje skutečná konzole PlayStation k přihlášení nebo sledování nabídek čtyři různé balíčky živých televizních kanálů , s horními třemi balíčky včetně sítě ACC.

Můžete se zaregistrovat na PS Vue přímo zde , a poté můžete sledovat Notre Dame vs Capital na ACC Network Extra ve svém počítačipřes ESPN.comnebo na vašem telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace ESPN. Budete se muset přihlásit pomocí svých přihlašovacích údajů PS Vue.


Náhled Notre Dame vs Capital

Na sezónu 2018-19 se dalo zapomenout pro Fighting Irish, kteří skončili pod 0,500 (celkově 14-19, 3-15 v ACC) podruhé za 20 let a podruhé za sebou vynechali March Madness sezóna.

Loňský tým se snažil zůstat zdravý, kvůli zraněním a nemocem vynechal dohromady 63 zápasů.

Jsme starší Jsme zdravější. Jsme lepší, řekl hlavní trenér Mike Brey 16. října WSBT . Co to znamená v lize, do které jsme se přihlásili? Návrat k turnaji NCAA. Zmeškali jsme to. Byla to prázdnota nebýt součástí té věci. Právě o tom mluví. Máme několik kluků, kteří museli zestárnout, museli zesílit. V této oblasti jsme určitě udělali nějaký pokrok, stále máme na čem pracovat.

Mediální členové jmenovali staršího muže Notre Dame Johna Mooneyho do předsezónního týmu All-ACC začátkem tohoto měsíce. V loňském roce vedl Mooney Iry v bodech na zápas (14,1) a doskoku na zápas (11,2).

Johnny má v naší lize velký vliv, když slyšíte ostatní trenéry, řekl Brey Associated Press . Bereme ho jako samozřejmost - jen se vyvalí z postele a jde 15 (body) a 12 (odskočí), jako by to nic nebylo.

V loňském roce bylo na křižáckých atletických konferencích v Ohiu v divizi III celkem 21–8 a 14–4.

Od roku 1994 je trénuje bývalý standout Dayton Flyers Damon Goodwin, otec strážce Notre Dame Dane Goodwina.

Pokud jste viděli můj obrázek na střední škole, je tu určitá podobnost s Danem, ale to je o tom, řekl Damon, když byl Dane v lednu 2018 středoškolským seniorem, podle Novinky komunity ThisWeek . Je lepší než já. Je sportovnější. Je zručnější.

Opravdu neexistuje žádné srovnání.

Jako nováček v letech 2018-19 hrál Dane ve všech 33 irských zápasech, což znamenalo devět startů a průměr 6,4 bodu a 3,2 doskoku na soutěž.

jak určit velikost rukojeti tenisové rakety

Damon-který, stejně jako Dane, stojí na 6'6 ″-měl v Daytonu v letech 1985-86 průměrně 14,3 bodu a 3,9 asistence na zápas, střílel 52,4% z pole a 93,1% z čáry volného hodu.

O dva roky dříve se umístil na čtvrtém místě za několik minut a bodoval za tým Flyers, který jako osivo č. 10 dosáhl na Elitní osmičku, než spadl na případné národní šampiony Georgetown Hoyas.

Sledoval jsem staré filmy (mého otce), když měl krátké šortky a dlouhé vlasy, řekl Dane v roce 2018 podle ThisWeek Community News. Vždy byl nejlepším střelcem svého týmu a hrál v době, kdy neexistovala žádná tříbodová čára. Žertoval se mnou, že kdyby měl tříbodovou čáru, mohl by tyto body zdvojnásobit. Oba to dobře natočíme. Asi jsem trochu sportovnější. Ale naše hry mají mnoho společného.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat dnešní zápas wrestlingu Severní Iowa vs Wisconsin online, pokud nemáte kabel nebo nemáte síť Big Ten.

Zde je návod, jak sledovat sobotní večer NBA Skills Challenge online bez kabelu. Jayson Tatum je zpět jako obhájce titulu.

USA a Brazílie se setkávají v ženském volejbalovém zápase o zlatou olympijskou medaili. Zde je návod, jak jej můžete sledovat online naživo, pokud nemáte kabel.

Chcete streamovat Smart House? Zde je návod, jak sledovat tento originální návrat Disney a vše, co byste o něm mohli chtít vědět.

Indie měla svůj podíl na romantice s Davisovým pohárem, když se umístila na třetím místě-v letech 1966, 1974 a 1987. Jejich nejlepší výkon byl pravděpodobně v roce 1966, když porazili Brazílii v Kalkatě. Ramanathan Krishnan porazil Southpaw a světovou jedničku Thomaza Kocha v pěti setech, aby si zajistil finále Inter-Zonal 3: 2, a dal Indii do dnes již zaniklého Challenge Round, kde prohrál s Austrálií.