Jak sledovat turnaj Pac-12 2020 online bez kabeluGetty Payton Pritchard #3 z Oregon Ducks.

Nejlépe nasazené Oregon Ducks jdou na opakování turnaje Pac-12, protože hra se otevírá v T-Mobile Arena v Nevadě.

První kolo, tři ze čtyř čtvrtfinále a jedno ze dvou semifinále bude vysíláno na síti Pac-12 Network, ostatní hry budou na Fox Sports 1. Kompletní rozpis najdete níže.

kde sledovat výzvu

Pokud nemáte kabel, můžete každou hru Pac-12 Tournament sledovat živě na počítači, telefonu, Roku, Fire TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Poznámka: Heavy může vydělat provizi za pobočky, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

FuboTV

Pac-12 Network a Fox Sports 1 jsou dva z nich Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete všechny hry Pac-12 Tournament sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo další podporované zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hry na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, i když nezaznamenáte je.

Sling TV

Balíček Sling Blue od Sling TV (47 kanálů) obsahuje Fox Sports 1, zatímco doplněk Sports Extra (12 kanálů) obsahuje síť Pac-12. Sling je nejlevnější streamovací služba s těmito kanály, pokud ji plánujete udržet dlouhodobě, ale přichází také s bezplatnou zkušební verzí, která trvá do 15. března:

jak vyrobit zbraň na tenisový míček

Zkušební verze Sling TV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete všechny hry Pac-12 Tournament sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu , Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodáván s 10 hodinami cloudového úložiště DVR.


Rozpis turnajů Pac-12 na rok 2020

datum Hra Čas zahájení (ET) Televizní kanál Živý přenos
Středa, 11. března Utah vs OSU 3 hodiny odpoledne. Síť P12 FuboTV
Středa, 11. března UW vs Arizona 17:30 Síť P12 FuboTV
Středa, 11. března Cal vs Stanford 21:00 Síť P12 FuboTV
Středa, 11. března WSU vs Colorado 23:30 Síť P12 FuboTV
Thur, 12. března Oregon vs Utah/OSU 3 hodiny odpoledne. Síť P12 FuboTV
Thur, 12. března USC vs UW/Arizona 17:30 Síť P12 FuboTV
Thur, 12. března UCLA vs Cal/Stanford 21:00 Síť P12 FuboTV
Thur, 12. března ASU vs WSU / Colorado 23:30 Fox Sports 1 FuboTV
Pá, 13. března Semifinále 1 21:00 Síť P12 FuboTV
Pá, 13. března Semifinále 2 23:30 Fox Sports 1 FuboTV
So, 14. března Mistrovství 22:30 Fox Sports 1 FuboTV

Náhled turnaje Pac-12 2020

Se sedmi týmy, které si zaslouží pokračování turnaje NCAA, se očekává, že turnaj Pac-12 poslouží některému z nejpřesvědčivějších basketbalů sezóny konferenčních turnajů.

Oregon vyhrál naprostý titul Pac-12 a skončil na konferenční značce 13-5. Následovali je těsně za sebou

Je to široce otevřený turnaj, řekla hlavní trenérka Dana Altman. Doufáme, že máme sedm týmů NCAA Tournament, ostatní týmy se pokusí získat své místo.

vysvětlit systém bodování tenisu

Ducks vedl starší bodový strážce Payton Pritchard, který získal ocenění Hráč roku v lize.

Je to pocta, kterou si zaslouží, co pro náš tým znamenal a co letos dokázal, řekl Altman. Rozhodně je hráčem roku v naší lize a rozhodně je to někdo, koho je třeba považovat za národního hráče roku.

Spolu s Oregonem mají USC, UCLA a Arizona State také první kolo byes. Zajímavé utkání prvního kola je mezi Arizonou a Washingtonem. Wildcats mají druhou nejlepší šanci na vítězství v turnaji, ale tváří v tvář Huskies jen pár dní odstraněných zezadu jim to vadí. Arizona zaostala za 15 body na polovinu a nikdy se nedostala, prohrála 69: 63.

Je to hra, kterou musíte hrát od začátku do konce, řekl po prohře trenér Arizony Sean Miller. Nemůžete být v tom režimu jeleni ve světlech po dobu 20 minut a najednou z toho vypadněte a očekávejte výhru.

Musíte pochopit, že v březnu hrají děti, týmy a trenéři hodně v sázce. Musíte mít ten konkurenční oheň a ducha. Mnohokrát to ještě neznamená, že vyhrajete, ale právě to vám umožní soutěžit. To jsme neměli.

Zde jsou úplné šance na vítězství v turnaji:

 • Oregon +180
 • Arizona +350
 • Colorado +450
 • Stát Arizona +1000
 • UCLA +1000
 • Stanford +1200
 • USC +1400
 • Stát Washington +2000
 • Stát Oregon +4000
 • Utah +8000
 • Washington +20000
 • Kalifornie +30000


Pokud jde o konferenční turnaje, existuje mnoho obav z COVID-19 nebo koronaviru. Turnaj Pac-12 plánuje pokračovat, ale jsou přijímána další opatření.

Koordinujeme s našimi členskými univerzitami, NCAA, partnery našich turnajových a mistrovských akcí, státními a místními zdravotními úřady a radou pro zdraví a pohodu studentů a sportovců Pac-12, protože pečlivě sledujeme koronavirovou nemoc 2019 (COVID-19 ), uvedl Pac-12 v prohlášení. Budeme i nadále analyzovat a implementovat aktualizovaná doporučení Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a státních a místních zdravotních úřadů a podnikneme kroky nezbytné k ochraně zdraví účastníků a účastníků.


Populární Problémy

Jak opravit ploché nohy. Odborníci tvrdí, že ploché nohy jsou obvykle bezbolestné a nevyžadují léčbu. Ploché nohy však mohou u některých lidí způsobovat bolesti nohou nebo nohou a také problémy s koleny a kotníky. Https://www.nhs.uk/conditions/flat-feet/...

Windows 7 vám umožňuje změnit jazyk zobrazení pro většinu rozhraní. Tento proces je poměrně přímočarý a nejkomplexnější, pokud máte Windows 7 Ultimate nebo Enterprise. Pokud používáte Windows 7 Starter, Basic nebo ...

Zde je návod, jak sledovat živý přenos premiéry Biggest Loser 2020 online. Reality show na hubnutí má v USA premiéru 28. ledna.

Grafický pohled na to, kdo je největším pánským tenistou současné generace - Roger Federer, Rafael Nadal nebo Novak Djokovic.

V klíčové hře závodu AFC Wild Card hostují Raiders v neděli titány. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.