Jak se dívat na 6. sérii online „Power“ bez kabelu

Sledujte Power Season 6 online

Getty NEW YORK, NEW YORK - 20. SRPNA: Omari Hardwick a Naturi Naughton na premiéře, koncertu a večírku 6. ročníku červeného koberce STARZ Madison Square Garden „Power“ 6. srpna 2019 v New Yorku. (Foto Jamie McCarthy/Getty Images pro STARZ)

Napájení vypráví příběh Jamese St. Patricka (Omari Hardwick), nelítostného drogového dealera, který má přezdívku Ghost a chce opustit kriminální svět, aby jako vlastník nočního klubu podpořil své oprávněné obchodní zájmy. Když dnes ve 20 hodin začíná premiéra šesté (a poslední) sezóny ET/PT, Ghost hledá pomstu na svém bývalém protidrogovém partnerovi, který se dopustil konečného zrady proti němu.

Pokud nemáte kabel nebo Starz, můžete sledovat epizody Napájení živě nebo na vyžádání ve vašem počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení, když se zaregistrujete k jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Stáhněte si disney plus na notebook

Amazon Prime Starz Channel

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte živě a obsah Starz na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu Starz , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistroval se na Amazon Prime i na kanálu Starz , pak se můžete dívat Napájení epizody žijí ve vašem počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na vašem telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím Aplikace Amazon Video.

Pokud nesledujete živě, kanál Amazon Starz také přichází s kompletní knihovnou Starz na vyžádání, která bude obsahovat Napájení epizody, jakmile poprvé vysílají živě.

Sling TV

Ať už již máte účet Sling TV nebo chcete zahájit bezplatnou zkušební verzi Sling TV „Starz je k dispozici jako doplněk k balíčku Sling Orange nebo Sling Blue.

jak použít jednotku desítek pro tenisový loket

Jakmile se zaregistrujete, můžete sledovat epizody Napájení žijte ve svém počítači na webu Sling TV nebo na telefonu, tabletu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nedíváte naživo, Sling Starz Channel také přichází s kompletní knihovnou Starz na vyžádání, která bude obsahovat Napájení epizody, jakmile poprvé vysílají živě.


Náhled na premiéru 6. série „Power“

Napájení vypráví příběh Jamese St. Patricka (Hardwick), nemilosrdného drogového dealera pod přezdívkou Ghost, který si přeje opustit kriminální svět, aby jako vlastník nočního klubu podpořil své oprávněné obchodní zájmy. Při pokusu vyvážit své dva oddělené životy se James musí také vyhýbat policii a vyřešit svůj osobní život, když se jeho manželství rozpadá.

Sezóna 6 navazuje na Ghost hledající pomstu na jeho bývalém drogovém partnerovi a bratrovi ve zbrani, který ho zradil. Duch, který byl v jádru ukrutností krutostí těch, které kdysi nazýval svou rodinou, se věnuje úspěchu, s cílem vyrovnat se s Tommym, nechat postavit projekt Queens Child, aby posvětil dědictví Raina, a nakonec dosáhnout prosperujícího legitimního životního stylu bez kriminálních strun připojený. Jakmile se federálové přiblíží k jeho odsouzení, musí Ghost zůstat ostražitý vůči těm, kteří ho chtějí sundat kvůli jeho minulým zločinným podnikům.

Budeme sledovat některé z vašich milovaných Napájení postavy přesahující rámec původní série, řekl výkonný producent Courtney A. Kemp. Ale budeme si hrát s vaším očekáváním, které postavy, kde, a hlavní časovou osou toho všeho Napájení vesmír stejně nepředvídatelný jako originál.Hrát si

Power Season 6 | Oficiální upoutávka | STARZ Návrat energie pro sezónu 6! #Power #STARZ Přihlaste se k odběru kanálu YouTube STARZ a získejte více energie: bit.ly/1kalhP0 Získejte zdarma zkušební verzi aplikace STARZ: starz.tv/WatchSTARZYT Like Power na Facebooku: starz.tv/PowerFacebookYT Sledujte Power na Twitteru: starz. tv/PowerTwitterYT Sledujte Power na Instagramu: starz.tv/PowerInstagramYT Like STARZ na Facebooku: starz.tv/STARZFacebookYT Sledujte STARZ na Twitteru: starz.tv/STARZTwitterYT Sledujte STARZ na Instagramu ... 2019-07-06T19: 15: 18 000Z

Do Hardwicku se připojují Lela Loren, Naturi Naughton, Joseph Sikora, Rotimi, Alani La La Anthony, Jerry Ferrara, Shane Johnson, Michael Rainey Jr. a Larenz Tate jako pravidelní pořadatelé společně s dříve oznámenými členy obsazení Evanem Handlerem, Michaelem J. Fergusonem, Monique Gabriela Curnen a Mike Dopud.

Mám neustále nosit ortézu na tenisové lokty?

V šesté sezóně je také režijní debut Curtise 50 Centa Jacksona s třetí epizodou sezóny. Emmy oceněný režisér Anthony Hemingway ( The People v. OJ Simpson: American Crime Story , Podzemí ), který režíroval první dvě epizody série, když debutovala v roce 2014, přebírá otěže pro finále série.

Posledních pět sezón Napájení byla pro mě a pro všechny naše podporující fanoušky neuvěřitelná jízda. Ještě zdaleka nekončíme a jsem nadšený, že vám mohu přinést více z Napájení značky, řekl Jackson, který je také výkonným producentem. Jsem hrdý na to, že jsem mohl do této kapitoly vtisknout trvalé razítko svým režijním debutem v epizodě, která představuje jednu z nejdivočejších scén, jaké kdy v show byly.


Populární Problémy

Zde je návod, jak sledovat Bears vs Vikings online bez kabelu

Agnieszka Radwanska, která během své kariéry získala 20 titulů WTA, si ve svých 29 letech stanovila čas na svou tenisovou kariéru.

Dnes večer jsou Emmy 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat celou přehlídku cen online prostřednictvím možností živého streamování bez kabelů.

Trenér Novaka Djokoviče Marian Vajda prozradil, že se `` opravdu trápil``, když jeho svěřenec v neděli ve finále Roland Garros prohrál úvodní dvě sady proti Stefanosu Tsitsipasovi.

Některá CD nebo DVD obsahují osobní nebo důvěrné informace. Zničení disků je nutné z bezpečnostních důvodů. Pokud potřebujete zničit disky CD nebo DVD, pomůže vám tento článek. Složit a poprsí. Zabalte disky ...

Zatímco polovina nejlepších mužských hráčů se tento týden účastní dubajského tenisového mistrovství, druhá polovina míří do Acapulca na Abierto Mexicano Telcel Open.