Jak se dívat na UCF vs East Carolina Football Online bez kabeluGetty

UCF Knights bude v sobotu hostit East Carolina Pirates ve hře American Athletic Conference.

Začátek hry je naplánován na 19:00. ET a bude vysílán na CBS Sports Network. Pokud nemáte kabel nebo nemáte tento kanál, můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jednoho z následujících kabelových, živých- Služby streamování televize:

FuboTV

CBS Sports Network je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je do značné míry přizpůsoben sportu.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou sedmidenní zkušební verzi FuboTV , a poté můžete sledovat živý přenos hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat hru na vyžádání do tří dnů od jejího ukončení, i když nezaznamenáš to.

Hulu s živou televizí

Hulu With Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů na vyžádání a Více než 60 živých televizních kanálů, včetně CBS Sports Network.

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám dává 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam.

YouTube TV

YouTube TV je dodávána s více než 70 živými televizními kanály, včetně CBS Sports Network.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat živý přenos ze hry na svém počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím YouTube aplikace.

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled East Carolina vs UCF

Piráti naposledy hráli 4. října, kdy doma padli s Temple Owls 27-17, aby v roce klesli na 3-3 a ve hře AAC na 0-2.

ECU zahájilo hru 12-play, 90-yardovým touchdownovým pohonem, ale koncovou zónu nenašli znovu až do poslední minuty čtvrté čtvrtiny.

Měli jsme své výstřely, řekl hlavní trenér ECU Mike Houston 247Sporty . Líbil se nám způsob, jakým jsme začali s míčovou hrou, jak jsme soutěžili. Stadion byl elektrický. Bylo to všechno, kvůli čemu jsem přišel do Východní Karolíny. Sedím tam a na konci prvního čtvrtletí přemýšlím o tom, jaké zvláštní místo to může být. Mysleli jsme si, že jsme tam měli přestávku ve třetí čtvrtině, kde se nám hra trochu vzdálila. Myslel jsem, že jsme se ve čtvrté čtvrtině bránili. Je příliš pozdě, zvláště s ohledem na způsob, jakým dokázali hýbat fotbalem, provozovat fotbal a ovládat hodiny.

Během dvou týdnů příprav na rytíře se ECU pokusila replikovat vzpouru UCF v praxi.

Je těžké to, řekl Houston v úterý 247Sporty . Takové týmy jsme za ta léta viděli. Určitě to dělají velmi dobře. Chytají míč každých osm až devět sekund. Mohli jsme sledovat některé televizní kopie, jak rychle se míček utrhne, protože na videu trenérů je to těžké vidět. Vím, že se úředníci a všichni ostatní snaží udržet krok, což vás nutí ptát se, jak vedou míčovou hru, pokud se ani nemohou dostat na místo, než dojde k prasknutí míče. Je několik věcí, které tento týden uděláme, abychom to zkusili simulovat.

Dodal: Budeme připraveni v sobotu večer.

Rytíři podlehli Cincinnati Bearcats 27: 24 naposledy, 5. října, čímž odtrhli sérii 19 vítězných konferenčních sérií a klesli na 4: 2 a 1: 1 ve hře AAC.

Druhá ztráta rytířů pravděpodobně zmařila jejich naděje na novoroční hru Six Bowl. S Cincinnati 2: 0 při konferenčním hraní bude UCF nyní potřebovat pomoc zvenčí jen pro získání titulu konference.

Nejsme typ týmu, který by se převrátil a litoval sebe, protože jsme prohráli dva zápasy, uvedl redshirt juniorský těsný konec Jake Hescock. Orlando Sentinel . Na základě toho, co vidím v šatně a na cvičišti, jsou všichni pořád opravdu hladoví.


Populární Problémy

Nadalovi fanoušci po celém světě se netrpělivě těší na sezónu 2018, ale Španělovi může stát v cestě několik překážek.

Kei Nishikori byl přinejmenším průkopníkem asijského tenisu. Jednatřicetiletý hráč dosud vytvořil slavnou kariéru a dosáhl několika prvenství v asijských mužských hráčích.

Č. 3 Ohio State staví Rutgers doma v sobotu. Zde je návod, jak zdarma sledovat živý přenos ze hry, pokud nemáte síť Big Ten Network.

Ve videu z Instagramu je Sania Mirza vidět, jak hraje tenis, i když má dětskou bouli.

Devátý nasazený Tomáš Berdych byl testován Andrey Kuzněcovem v prvním kole Monte Carlo Masters, zatímco Alexander Zverev zapůsobil.

„Big Sky“, nový ABC thriller, má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak můžete novou streamovanou show sledovat online zdarma.