Jak sledovat celoživotní film Loreny Bobbitt online bez kabelu

Byl jsem Lorena Bobbitt na celý život

Život Byl jsem Lorena Bobbitt na celý život

Poslední celovečerní film z titulků zkoumá neslavný případ z roku 1993, kdy Lorena Bobbitt přerušila penis svého manžela Johna Waynea Bobbitta, když spal, později tvrdila, že utrpěla roky znásilnění a týrání ze strany jejího manžela. Byl jsem Lorena Bobbitt premiéra v pondělí 25. května ve 20 hodin ET/PT.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Byl jsem Lorena Bobbitt na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení zdarma:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Sledujte celý život na televizi Philo

Lifetime je zahrnut v hlavním 59kanálovém balíčku Philo, který je nejlevnější ze všech streamovacích služeb, pokud si jej plánujete udržet dlouhodobě. Dodává se také s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí a k registraci není nutná žádná kreditní karta:

Bezplatná zkušební verze Philo

nejlepší pálka na stolní tenis

Jakmile se zaregistrujete do Phila, můžete sledovat Byl jsem Lorena Bobbitt žijte na svém počítači prostřednictvím webových stránek Philo, nebo na svém telefonu (s podporou iPhonu), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace Philo.

tenisový návod pro začátečníky

Pokud se nemůžete dívat naživo, Philo vám umožňuje DVR programy a sledovat je až o 30 dní později. A i když něco zapomenete na DVR, Philo také přichází s funkcí 72hodinového převíjení, která vám umožní sledovat pořady na vyžádání, pokud byly vysílány v posledních třech dnech.

Sledujte celý život na FuboTV

Celoživotní je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů zahrnuto v hlavním balíčku FuboTV, který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Zkušební verze FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete sledovat Byl jsem Lorena Bobbitt žijte na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace FuboTV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, FuboTV přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu pořadů a filmů na vyžádání do tří dnů (a někdy i déle) jejich závěru, i když je nezaznamenáte.

dlaha na tenisový loket

Sledujte doživotně na Hulu s živou televizí

Součástí je životnost Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání. Se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí můžete okamžitě sledovat:

Hulu s bezplatnou zkušební verzí živé televize

Jakmile se zaregistrujete do Hulu s živou televizí, můžete sledovat Byl jsem Lorena Bobbitt žít na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Hulu .

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV je dodáván s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která bude obsahovat Byl jsem Lorena Bobbitt po vysílání) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru DVR a možnost rychlého převíjení reklam vpřed).

Sledujte celý život na Sling TV

Životnost je zahrnuta v balíčku Sling Blue (celkem 47 kanálů) nebo Sling Orange (32 kanálů). Každý stál první měsíc 20 $ a poté 30 $ měsíčně:

velikost tenisové rakety pro 11 let

Získejte Sling TV

Jakmile se zaregistrujete do Sling TV, můžete sledovat Byl jsem Lorena Bobbitt živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Sling TV je dodávána s 10 hodinami cloudového DVR.


Náhled „Byl jsem Lorena Bobbitt“Hrát si

Byl jsem Lorena Bobbitt | Oficiální upoutávka | Premiéry 25. května v 8/7c | Život Její příběh nebyl žádný vtip. I Was Lorena Bobbitt má premiéru v pondělí 25. května ve 20:00 ET/PT pouze na celý život. Sledujte doživotní filmy kdykoli pomocí aplikace Lifetime Movie Club: mylt.tv/LifetimeMovieClub Zjistěte více o tomto a dalších celoživotních filmech na našem webu: mylt.tv/LifetimeMovies Podívejte se na exkluzivní doživotní obsah: Web - mylt.tv/myLifetime Facebook - mylt .tv/facebook Twitter… 2020-04-30T18: 59: 58Z

Letos si připomínáme 30. výročí celoživotního originálního filmu a na oslavu síť vydává v roce 2020 více než 100 nových titulů. Jedním z nich je Byl jsem Lorena Bobbitt , nejnovější titul ze skutečného zločinu.

Lorena Bobbitt se stala známou a bulvární titulky, když po letech zneužívání jejím manželem mu v roce 1993 uřízla penis nožem. Nyní, téměř o 30 let později, Lorena poprvé vypráví svůj příběh a ona sama Celoživotní, čte se v tiskové zprávě. Tento plně autorizovaný film, ve kterém Bobbitt slouží jako výkonný producent, sleduje její cestu od nevěsty s přistěhovalýma očima k týrané manželce do nepravděpodobné mediální senzace. Jsem Lorena Bobbitt také dokumentuje, že se nakonec ukázala jako silná, přemýšlivá žena, která svůj život zasvětila obhajobě dalších týraných žen.

Dani Montalvo ( Odeslání z jiného místa ) hraje v titulní roli a Luke Humphrey ( Drobné hezké věci ) hraje svého manžela. Bobbitt sama slouží jako výkonný producent a vypravěč na obrazovce. Po premiéře filmu bude Lifetime provozovat PSA pro Národní koalici proti domácímu násilí představující herce a Lorenu Bobbitt v rámci celoživotní kampaně pro veřejné záležitosti Stop násilí na ženách.

Ravens game live stream zdarma


Hrát si

Video Video související se sledováním celoživotního filmu Loreny Bobbittové online bez kabelu 2020-05-25T13: 21: 19-04: 00

V rozhovoru s MediaVillage Humphrey řekl, že byl nervózní z hraní takové darebné role, ale myslí si, že je to důležitý příběh.

Abych byl upřímný, jsem trochu nervózní z hraní takového padoucha a reakce, kterou to může vyvolat na osobní úrovni, řekl Humphrey. Ale o tento druh příběhu a role je důležité se podělit. Jsem nadšený, že tento projekt existuje, ale bylo to něco, s čím jsem se opravdu potýkal a byl jsem docela nervózní.

Dodal: Je to příběh o přežití a sázky jsou na život a na smrt. To, co jsem dostal v poledních diskusních pořadech [v té době se to stalo], byla tato hloupá anekdota, která nám nedala realitu toho, co tato žena prožívala, a sázky, s nimiž si musela hrát každý den .

Byl jsem Lorena Bobbitt premiéra v pondělí 25. května ve 20 hodin ET/PT na celý život. Vysílá se znovu 26. května o půlnoci, 31. května ve 22 hodin, 1. června ve 2 hodiny ráno a 6. června v 18 hodin.


Populární Problémy

V hlavním losování čtyřhry mužů jsou čtyři Indiáni a Sania Mirza bude od dnešního dne obhajovat titul ve čtyřhře žen.

Po jejím náhlém odchodu do důchodu šest týdnů po vítězství ve Wimbledonu v roce 2013 se Marion Bartoli vrátí k profesionálnímu tenisu.

Film „Belichick and Saban: The Art of Coaching“ má premiéru v úterý večer. Zde je návod, jak sledovat streamování dokumentu HBO online, pokud nemáte kabel.

Jak nosit řeckou rybářskou čepici. Správný klobouk může posunout jakýkoli outfit na další úroveň. Pokud vás unavují stejné staré kulichy a fedory, může být řecká rybářská čepice zábavnou alternativou. Vzhled může být trochu ošidný ...

Roger Federer, Rafael Nadal a Novak Djokovic jsou již téměř půl desetiletí v centru pravděpodobně nejintenzivnější debaty o KOZE v historii tenisu.

Chcete sledovat Texas Bowl online, ale nemáte kabel? Zde je návod, jak sledovat živý přenos státu Oklahoma vs Texas A&M bez kabelového přihlášení.