Umag 2021: Analýza losování mužů, náhled a předpověď | Plava Laguna Chorvatsko Otevřeno

Zástupný obrázek pro Carlos Alcaraz

Zástupný obrázek pro Carlos Alcaraz

Plava Laguna Croatia Open 2021 bude ve městě Umag zahájena v pondělí. Na akci ATP 250 claycourt se představí několik veteránů mužského turné, včetně Alberta Ramose-Vinolase, Richarda Gasqueta a Dušana Lajoviče. Ve slosování jsou přítomni také talentovaní mladíci Carlos Alcaraz a Holger Rune.

Turnaj, který má celkový prizepool 419 470 EUR, se vrací do kalendáře poté, co byla edice 2020 zrušena kvůli pandemii COVID-19.

Na tomto místě je pohled na vyhlídky některých nejlepších hráčů v hlavním tahu.

Horní polovina: Mladíci Carlos Alcaraz a Holger Rune se snaží v Umagu prosadit

Holger Rune

Holger Rune

Naočkovaní hráči: [1] Albert Ramos-Vinolas, [3] Filip Krajinovic, [6] Jaume Munar a [7] Carlos Alcaraz

Předpokládané semifinále: Albert Ramos-Vinolas vs Filip Krajinovic

Tmavý kůň: Holger Rune

Nejlepší nasazený Albert Ramos-Vinolas je na titulní straně horní poloviny losování.

Po semifinálovém finiši v Cordobě a kampani za získání titulu v Estorilu si Ramos-Vinolas prošel drsnou zápletkou. Třiatřicetiletý hráč je v současné době na sérii sedmi zápasů porážek a bude zoufale usilovat o hluboký běh v Umagu.

Má poměrně přímočarou cestu do semifinále. Španěl, kterému bylo předáno první kolo, začíná proti Duje Adjukovic nebo kvalifikaci a ve čtvrtfinále pravděpodobně narazí na šestého nasazeného Jaume Munara.

Munar, solidní antukový kurt, který dosáhl finále v Marbelle a semifinále v Parmě, čeká složité úvodní střetnutí se Stefanem Travagliou. Pokud tento střet projde, mohl by se Španěl ve druhém kole setkat s krajanem Carlosem Tabernerem.

Albert Ramos-Vinolas

Albert Ramos-Vinolas

V horní polovině losování je také přítomen 18letý Carlos Alcaraz. Sedmé semeno udělalo za poslední rok obrovské pokroky, zejména na antuce. Španěl dosáhl v Marbelle na semifinále a poté získal titul Challenger v portugalském Oeirasu.

Alcaraz převezme v prvním kole Lucase Pouilla a ve druhém by se mohl setkat se Salvatore Carusem.

Třetí nasazený Filip Krajinovic a Wildcard Holger Rune jsou další překážky, které stojí Alcarazovi v cestě do semifinále. Krajinovic je třetí nasazený a v současné době v dobré formě. Ale jeho účast v Umagu je pochybná vzhledem k tomu, že se dostal do finále v Hamburku, kde se v neděli ujme Pablo Carreno Busta.

Rune naopak přichází do turnaje plná sebevědomí. Osmnáctiletý Dane letos ukázal záblesky svého potenciálu a jeho nedávný běh na akcích Challenger z něj činí potenciální hrozbu.

Rune otevírá kampaň proti Radu Albotovi.

Předpokládaný semifinálový výsledek: Carlos Alcaraz def. Albert Ramos-Vinolas

Dolní polovina: Dusan Lajovic a Richard Gasquet se snaží zahájit sezónu

Richard Gasquet

Richard Gasquet

Naočkovaní hráči: [2] Dušan Lajovic, [4] Richard Gasquet, [5] Aljaz Bedene a [8] Gianluca Mager

Předpokládané semifinále: Dušan Lajovic vs Richard Gasquet

Tmavý kůň: Marco Cecchinato

Druhý nasazený a obhájce titulu Dušan Lajovic zdůrazňuje spodní polovinu losování. Srb má za sebou celkem zdrcující antukovou sezónu, ale do Umagu přichází v důsledku čtvrtfinálového finišu v Hamburku, který posiluje morálku.

Lajovic zahajuje kampaň proti Pablovi Cuevasovi nebo Bernabe Zapatovi Mirallesovi. S takovými Corentinem Moutetem, Pedrem Martinezem a Gianlucou Magerem, kteří jsou také ve své sekci, je nepravděpodobné, že by Srb pro pohodlnou jízdu do finálové čtyřky.

jak být tenisovým trenérem
Dušan Lajovic

Dušan Lajovic

Čtvrtý semen Richard Gasquet se bude snažit obrátit své bohatství v Umagu. Francouz je uprostřed skličujícího běhu a letos se ještě nedostane do čtvrtfinále na jediné akci.

Gasquetova cesta do semifinále je posetá překážkami. Ve druhém kole se mohl potkat s Jiřím Veselým, než se ve čtvrtfinále potká s potenciálním setkáním s pátým nasazeným Aljazem Bedene nebo semifinalistou Roland Garros 2018 Marcem Cecchinatem.

Cecchinato byl v této sezóně v dobrém kontaktu s antukou, nejvíce pozoruhodně dosáhl finále v Parmě. Pokud najde svoji nejlepší formu, mohl by se tento týden ukázat jako těžký soupeř v Umagu.

Předpokládaný semifinálový výsledek: Dušan Lajovic poraž. Marco Cecchinato

Předpokládaný šampion

Zástupný obrázek pro Carlos Alcaraz

Populární Problémy

Zde je návod, jak streamovat speciální speciál Time 100 online v úterý 22. září ve 22 hodin. ET/PT na ABC.

Jak zabránit tomu, aby pes olízl ránu. Pokud má váš pes otevřenou ránu, ať už po operaci nebo nedávné nehodě, bude chtít ránu olíznout instinktem. Bohužel lízání může ránu znovu otevřít a vést k infekci. Kužel nebo ...

Zde je návod, jak sledovat páteční bublinovou hru Grizzlies vs Blazers NBA online, pokud nemáte kabel nebo nemáte televizi NBA.

Jak udržet úklonu přímo na houslích. Hraní s přímým lukem vám poskytne hladší a soustředěnější notu. Když hrajete rovně, váš luk by měl být kolmý na struny a rovnoběžný s můstkem. Pokud jste začátečník, je to ...

Zde je návod, jak sledovat dnešní hru Steelers vs Cardinals online bez kabelu, ať už jste na trhu nebo mimo trh.

Premiéra 3. série „Siesta Key“ na MTV 7. ledna v 8/7c. Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak sledovat show online zdarma.