Pete Buttigieg na „Real Time“: Jak sledovat rozhovor HBO online

pete buttigieg

Getty Starosta Pete Buttigieg hovoří v Kalifornském klubu společenství 28. března 2019 v San Francisku.

Starosta Pete Buttigieg nabíral na obrátkách v boji o demokratickou nominaci 2020. Podle plánu se objeví v reálném čase s Billem Maherem na HBO dnes večer ve 22 hodin. ET.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos HBO na svém počítači, telefonu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání:

Amazon Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel , který je také dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO „Potom můžete show sledovat buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. S oběma možnostmi můžete sledovat na počítači přes web Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show živě, jak se vysílá, nebo ji můžete sledovat kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání) , Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

PlayStation Vue

Ať už již máte PlayStation Vue nebo chcete zahájit bezplatnou 5denní zkušební verzi PlayStation Vue , můžete sledovat živý obsah a obsah HBO na vyžádání prostřednictvím doplňku HBO, který je dodáván s bezplatnou 7denní zkušební verzí.

Jakmile se zaregistrujete , můžete sledovat show buď živě, jak se vysílá, nebo kdykoli na vyžádání. U obou možností můžete počítač sledovat na webu PS Vue nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStationu (3 nebo 4) nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím aplikace PS Vue.


Náhled rozhovoru Pete Buttigiega HBO

PÁTEK: @BillMaher bude ŽIVĚ s @PeteButtigieg @ElissaSlotkin @SECupp @SullyDish + @PreetBharara na #Reálný čas @HBO ! pic.twitter.com/98tSw78XMY

- V reálném čase (@RealTimers) 27. března 2019

Pete Buttigieg je nejlepším hostem rozhovoru pro dnešní epizodu Real Time. Pro ty, kteří nejsou obeznámeni s formátem, Bill Maher obvykle mluví s prvním hostem o různých problémech asi 10 minut, než se přesune k kulatému stolu pro panelovou diskusi. Panelisté pro dnešní show byli uvedeni jako politický komentátor S.E. Cupp, zástupce Elissy Slotkin z Michiganu a novinář Andrew Sullivan. Uprostřed show je Preet Bharara, bývalý americký okresní prokurátor pro jižní obvod New Yorku jmenovaný prezidentem Obamou.

Buttigiegovo vystoupení v programu přichází uprostřed jeho rostoucí popularity a uznání jména v demokratickém závodě. Když v lednu nastoupil do závodu, jen málo lidí mimo South Bend v Indianě znalo jeho jméno a téměř se nezaregistroval v žádném hlasování. To se začíná měnit. Národní průzkum veřejného mínění na univerzitě Quinnipiac zveřejněný 28. března ukazuje Buttigiegovi se 4 procenty hlasů mezi demokraty po celé zemi, za bývalým viceprezidentem Joe Bidenem, senátorem Bernie Sandersem, bývalým zástupcem Beto O’Rourkem a senátorkou Kamalou Harrisovou. Státní průzkum veřejného mínění zveřejněný ve stejný den Emerson College měl Buttigiega před O’Rourkem a Harrisem v Pensylvánii. Buttigiegova čísla jsou stále poměrně nízká, ale jeho nedávný vzestup nadchl jeho fanouškovskou základnu a mohlo by to být indikátorem dlouhodobého potenciálu jako kandidáta.

Demokraté, říkáte si Odpor? Pak bojujte za nepřátelskými liniemi! To dělá odpor. Musíte se dostat dovnitř @FoxNews bublina a boj. #Tuckerface pic.twitter.com/TDIB58oJW6

- Bill Maher (@billmaher) 16. března 2019

Bill Maher je otevřený liberální demokrat známý tím, že je tvrdý na členy své vlastní strany. V poslední době Maher kritizoval demokratické zákonodárce, kteří se vyhýbají vystupování v programech Fox News. Před dvěma týdny, 15. března, Maher kritizoval DNC za to, že odmítl umožnit Fox News hostit primární debatu. Tvrdí, že je důležité, aby demokraté hovořili s publikem, které s nimi nutně nesouhlasilo, a dostali se dovnitř bubliny. Maher také ocenil republikány za to, že se nebojí vystoupit v reálném čase, přestože Maher primárně přitahuje liberálnější publikum.Hrát si

Může se starosta South Bend Pete Buttigieg vymanit z přeplněného pole demokratických prezidentských nadějí Posezení v neděli 2020: 37letý starosta Pete Buttigieg o svém hlavním poselství a klíčových problémech. 2019-03-17T14: 29: 02,000Z

Jak již bylo řečeno, Maher pravděpodobně Buttigiega v této záležitosti pochválí, protože starosta Pete nedávno přijal pozvání Chris Wallace z Fox News. Buttigieg se objevil na Fox News Sunday 17. března a položil otázky na všechna témata, včetně zdravotní péče, změny klimatu, přidal soudce Nejvyššího soudu, jak by se odvolal k středozápadním státům, které hlasovaly pro prezidenta Trumpa, a proč jeho status milénia ( je mu 37) je pozitivní atribut. Celý rozhovor můžete vidět vložený výše.Hrát si

Přesčasy: Andrew Gillum, senátor Jon Tester, John Heilemann, Jessica Yellin (HBO) Přihlaste se k odběru YouTube v reálném čase: itsh.bo/10r5A1B Bill a jeho hosté po skončení pořadu odpovídají na divácké otázky. Spojte se s Real Time Online: Najděte Real Time na Facebooku: facebook.com/Maher Najděte Real Time na Twitteru: twitter.com/RealTimers Najděte Real Time s Billem Maherem Oficiální stránky: itsh.bo/HttKcM. Najděte si v reálném čase s Billem Maherem na HBO GO® itsh.bo/iioY87. Najít skutečné… 2019-03-16T04: 16: 36 000Z

První výzvou, kterou Bill Maher při vedení dnešního rozhovoru může mít, je, zda dokáže správně vyslovit příjmení starosty Pete. 15. března v segmentu Přesčasy, vloženém výše, se Maher snažil říci Buttigieg. (Ten okamžik nastává ve 3:04 do klipu). Otázkou bylo, co si myslíte o návrhu Pete Buttigiega, aby demokraté zabalili Nejvyšší soud? Maher poznamenal, že to navrhl prezident Roosevelt a že to nefungovalo tak dobře.Přečtěte si více od Heavy

Kolik jazyků může Pete Buttigieg mluvit?


Populární Problémy

Juan Martin del Potro se vrací po zranění po čtyřech měsících.

Je tu závěrečný týden „Celebrity Big Brother“ 2019. Získejte přehled o tom, jak sledovat živé přenosy, kdy je dnes večer CBB a plán představení.

Gonzaga a Baylor se setkají v sobotu na předpremiéře národního mistrovství. Zde je návod, jak můžete hru sledovat zdarma, pokud nemáte kabel.

Dominic Thiem prohrál se Sebastianem Ofnerem 7-6, 6-7, 6-4. Mistrovství světa č. 163 přežilo Dominika Thiema v zápase, jehož dokončení trvalo téměř tři hodiny.

Podívejme se na pět hráčů, kteří by mohli obsadit zbývajících pět míst na finále WTA v Singapuru.

Pokud nemáte kabel, zde je návod, jak můžete sledovat MTV VMA 2020 online zdarma.