Jak se dívat na fotbal Florida Gators online bez kabelu 2019

Sledujte floridský fotbal bez kabelu

GettyNejlevnější streamovací služba, která zahrnuje všechny floridské fotbalové hry, je Hulu s živou televizí . Další informace o Hulu With Live TV a dalších možnostech živého přenosu najdete níže.
Po slibném začátku loňské éry Dana Mullena vstupují floridští aligátoři do sezóny 2019 s hodnocením Top 10 a velkým očekáváním.V roce 2019 budou fotbalové zápasy na Floridě vysílat buď na ESPN, ESPN2, ESPNU, SEC Network nebo CBS. Pokud nemáte kabel, můžete sledovat floridské hry naživo na svém počítači, telefonu, Roku, Fire TV Stick, Xbox One, PS4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb streamování živého televizního vysílání bez kabelu:

Hulu s živou televizí

Zahrnuty fotbalové kanály na Floridě : ESPN, ESPN2, ESPNU, SEC Network, CBS (živé na vybraných trzích)Cena : 44,99 $ za měsícNejen, že je to nejlevnější streamovací služba, která zahrnuje každý kanál, který bude v této sezóně hrát floridský fotbal, ale Hulu s živou televizí přichází také s rozsáhlou knihovnou televizních pořadů a filmů Hulu na vyžádání podobnou Netflixu.

badmintonová singlová strategie

Můžete se zaregistrovat na Hulu pomocí živé televize přímo zde , a poté můžete floridské hry sledovat živě na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show, nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.Pokud nemůžete sledovat hru naživo, Hulu With Live TV přichází s 50 hodinami cloudového DVR prostoru a také možností upgradu na Enhanced Cloud DVR, což vám poskytne 200 hodin prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed reklamy.ortéza paže na zánět šlach

Sling TV & CBS Naplno

Zahrnuty fotbalové kanály na Floridě : ESPN (Sling Orange), ESPN2 (Sling Orange), ESPNU (doplněk Sports Extra), SEC Network (doplněk Sports Extra), CBS ( Kanál CBS Amazonu Prime nebo CBS All-Access )

Cena : 25 $ měsíčně za Sling Orange; 10 $ měsíčně za doplněk Sports Extra; 5,99 $ měsíčně za Prime CBS Channel nebo CBS All-Access

Tato možnost je dohromady 41 dolarů za měsíc, ale je to moje druhá volba, protože pokud chcete DVR, bude to stát víc než Hulu s živou televizí, navíc se nedodává s knihovnou Hulu na vyžádání a je tu další nutnost používat dvě různé streamovací služby, jako Sling TV je nejlevnější volbou pro kanály ESPN a SEC, ale neobsahuje CBS.

Zde se můžete zaregistrovat do Sling TV , a poté můžete floridské hry, které jsou na kanálech ESPN nebo SEC Network, sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky Sling TV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Sling TV.

Pokud se nemůžete dívat naživo, můžete získat 50 hodin cloudového úložiště DVR za dalších 5 $ měsíčně.

Poté můžete sledovat hry CBS prostřednictvím kanálu CBS Amazon Prime nebo CBS All-Access:

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud máte Amazon Prime nebo chcete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi Amazon Prime , můžeš sledujte veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím Amazonského kanálu CBS All-Access , který stojí 5,99 $ měsíčně a je dodáván se 7denní bezplatnou zkušební verzí.

levná tenisová sukně

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i CBS , pak můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo je můžete sledovat na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

CBS Naplno

To je v konečném důsledku stejné jako u možnosti Amazon Prime, pouze se díváte spíše na digitální platformu CBS než na Amazon.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi , a poté můžete sledovat živý přenos her CBS na svém počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na svém telefonu (kompatibilním se systémem Android a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.

YouTube TV

Zahrnuty fotbalové kanály na Floridě : ESPN, ESPN2, ESPNU, SEC Network, CBS (živé na vybraných trzích)

Cena : 49,99 $ za měsíc

YouTube TV také zahrnuje každý kanál, který bude mít floridské hry, ale je dražší než Hulu With Live TV a neobsahuje obrovskou knihovnu TV/filmů na vyžádání.

Můžete se zaregistrovat na YouTube TV přímo zde , a poté můžete sledovat floridské hry naživo na svém počítači prostřednictvím webové stránky YouTube nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Chromecastu, Xboxu One nebo jiném kompatibilním streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace YouTube.

tenisová raketa správné velikosti

Pokud nemůžete sledovat živý přenos, YouTube TV je dodáván s DVR.


Náhled fotbalu na Floridě 2019

Poté, co od začátku roku 2013 prošla čtyřmi různými hlavními trenéry (jeden prozatímní), zdálo se, že v loňském roce Florida konečně našla svého muže. V prvním ročníku Dan Mullena u kormidla Gators zahájili sezónu bez hodnocení, ale prohráli 10: 3 a vyhráli poslední čtyři zápasy, včetně 41–15 škrcení Michiganu v Peach Bowl, aby skončili na letošní maximum č. 7.

Florida nyní vstupuje do roku 2019 s velkými očekáváními, protože je v předsezonní anketě na 8. místě. To je jejich nejvyšší předsezónní umístění, protože v loňském roce Urban Meyera v roce 2010 byli č. 4.

V čele je redshirt juniorský quarterback Feleipe Franks. Po nekonzistentní sezóně 2017 pod vedením Jima McElwaina a Randyho Shannona Franks loni hodil na 2 457 yardů, 24 přistání a jen na šest zákroků, čímž přidal sedm skóre na zemi.

Myslím, že v průběhu roku pochopil, jaké jsou jeho schopnosti, a rozhodl se využít všech svých talentů, Řekl Mullen . Myslím, že když využil všech svých dovedností k hraní a nesnažil se omezovat nebo se nepokoušel starat se o to, co si všichni ostatní mysleli, bude lepším hráčem a to udělal. Myslím, že začal blokovat veškerý vnější hluk, všechny ostatní názory.

Defenzivně, Gators ztratili tři hráče na draftu NFL (linebackers Jachai Polite a Vosean Joseph, safety Chauncey Gardner), ale přesto vrátili osm startujících z obranné hry, která dokončil rok 15. v Americe v procentech pytlů a 18. v takeaways za hru.

Pokud se aligátoři mohou dostat přes Miami v otvíráku, mohli by klidně vést 5: 0 do čtyř zápasů proti Auburn, LSU, Jižní Karolíně a Gruzii, které pravděpodobně způsobí nebo prolomí jejich sezónu.

Ulovit Gruzii na jihovýchodě SEC může být nakonec příliš náročný úkol, ale získat dvouciferné výhry v sezónách back-to-back poprvé od roku 2009 je určitě dosažitelný cíl.


Populární Problémy

Pokud se cítíte ztuhlí nebo bez formy nebo trpíte chronickým onemocněním, které způsobuje bolest nebo ztuhlost kloubů, můžete si myslet, že pohodlné cvičení jógy pro vás nepřichází v úvahu. Regenerační jóga se však pohybuje jemnějším, ...

Jak zhubnout: Vaše nejčastější otázky zodpovězeny. Chtít zhubnout je společný cíl, takže nejste sami! Je těžké vymyslet nejlepší způsob, jak spalovat tuky a dosáhnout cílové hmotnosti, zvláště pokud se o nic nepokoušíte ...

Podívejte se na úplný seznam nových streamovacích pořadů Apple, které byly dnes oznámeny pro Apple TV+. Zde je to, co můžete očekávat.

Jak zacházet se zlomeným růžovým prstem. Váš růžový prst je nejmenším prstem na vnějším okraji chodidla a může se zranit v důsledku zakopnutí, pádu, strčení o něco nebo upuštění něčeho na něj. Zlomený prst na noze může vypadat oteklý a ...

Real Madrid a Barcelona se střetly o třetí El Clasico za poslední měsíc. Zde je návod, jak sledovat živý přenos zápasu online ve Spojených státech.