Jak sledovat online epizodu „Undercover Boss“ v nové sezóně 9

CBSDevátá sezóna Tajný šéf premiéra středa 8. ledna ve 20 hodin ET na CBS a CBS Naplno. Každý týden se jiný vedoucí společnosti skryje, aby získal skutečný pohled na svou činnost, což je pohled, kterého by se jim asi nedostalo, kdyby jen navštívili části své společnosti bez přestrojení.

Pokud nemáte kabel, můžete sledovat živý přenos CBS na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím jedné z následujících služeb předplatného streamování živého televizního vysílání bez kabelu:Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál CBS Amazonu Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah CBS naživo a na vyžádání prostřednictvím CBS All-Access Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte CBS na Amazon Prime

nejlepší nepromokavé tenisové boty

Jakmile se zaregistrujete do kanálu Prime CBS, můžete sledovat show naživo nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon, nebo můžete sledovat telefon (kompatibilní s Androidem a iPhone), tablet, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.FuboTV

CBS (live in most markets) je jedním z Více než 95 živých televizních kanálů je součástí hlavního balíčku FuboTV , který je dodáván s bezplatnou sedmidenní zkušební verzí:

Spusťte zkušební verzi FuboTV zdarma

Jakmile se zaregistrujete do FuboTV, můžete show sledovat živě na počítači prostřednictvím webové stránky FuboTV nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu nebo jiném podporovaném zařízení prostřednictvím Aplikace FuboTV.Pokud nemůžete sledovat živě, FuboTV také přichází s 30 hodinami cloudového DVR prostoru a 72hodinovou funkcí zpětného pohledu, která vám umožní sledovat většinu nových pořadů na vyžádání do tří dnů od jejich ukončení, dokonce pokud je nezaznamenáte.

Hulu s živou televizí

CBS (živé na většině trhů) je zahrnuto v Hulu s živou televizí , který je dodáván s více než 60 živými televizními kanály a Rozsáhlá knihovna televizních pořadů a filmů na vyžádání v Hulu:

Získejte Hulu s živou televizí

Jakmile se zaregistrujete do Hulu Díky živé televizi, můžete sledovat živý přenos pořadu na svém počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na svém telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecastu, Xbox One, Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.

Pokud se nemůžete dívat naživo, Hulu s Live TV přichází s rozsáhlou knihovnou na vyžádání (která má po vysílání většinu nových epizod a speciálů) a 50 hodin úložiště Cloud DVR (s možností upgradu na Enhanced Cloud) DVR, což vám dává 200 hodin DVR prostoru a možnost rychlého převíjení vpřed prostřednictvím reklam).

CBS All-Access

Stejně jako kanál Amazon Prime CBS je to dobrá volba, pokud prostě chcete sledovat CBS a ne jiné kanály. To je nakonec stejné jako s možností Amazonu, pouze místo toho budete sledovat na digitálních platformách CBS:

Spusťte bezplatnou zkušební verzi CBS All-Access

jak vybrat tenisovou raketu

Jakmile se zaregistrujete do CBS All-Access, můžete show sledovat živě nebo na vyžádání na počítači prostřednictvím webových stránek CBS nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Apple TV, Roku, Amazon Fire TV, Xbox Jedno, PlayStation 4 nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace CBS.


Tajný šéf Náhled sezóny 9Hrát si

Video Video týkající se toho, jak sledovat online epizodu „tajného bosse“ v nové sérii 9 2020-01-08T19: 00: 51-05: 00

Sezóna 9 z Tajný šéf začíná vysílat 8. ledna 2020. Vysílat se bude každou středu ve 20 hodin. na CBS a CBS Naplno. Přehlídka sleduje šéfy, kteří se utajují jako zaměstnanci základní úrovně ve svých společnostech. Šéfové chatují s pracovníky, dělají práci sami a poté často dávají určitým pracovníkům bonusy a přicházejí se způsoby, jak opravit problémy, které ve společnosti nacházejí. Tuto sezónu představuje řada společností, včetně restaurací, společností zabývajících se likvidací odpadu a zmrzlinářů.

První epizoda bude obsahovat Walk-On’s Bistreaux & Bar, sportovní bar a restauraci, kterou vlastní Brian Landry a šampión NFL Super Bowl Drew Brees. V epizodě se Landry a Brees přestrojí a navštíví dvě oddělená místa sportovního baru vhodného pro rodiny. Brees má jednu z nejznámějších tváří v New Orleans, takže musí tvrdě pracovat, aby se ujistil, že ho nikdo ve společnosti na této misi nepozná. Walk On’s Bistreaux & Bar má v současné době 33 poboček v Louisianě, Texasu, Mississippi, Alabamě, na Floridě a v Severní Karolíně. Epizoda jedna se koná ve středu 8. ledna ve 20 hodin. ET.

Druhá sezóna deváté epizody bude obsahovat Anytime Fitness. V epizodě se Stacy Anderson, prezident značky Anytime Fitness, vydává na sérii tajných misí, aby se ujistil, že tělocvičny fungují ve špičkovém stavu. Cvičí také s fanaticky čistým manažerem tělocvičny. Anytime Fitness má pobočky ve všech 50 státech, 35 zemích a na všech sedmi kontinentech. Anderson je ve společnosti od roku 2016. Epizoda Anytime Fitness z Tajný šéf vysílá ve středu 15. ledna ve 20 hodin ET.

Třetí epizoda uvidí majitele a generálního ředitele Dippin ‘Dots Scotta Fishera, jak se tajně snaží zjistit, kde jsou v jeho společnosti stresové body. Epizoda sleduje Fischera, jak se snaží procházet v utajení, zatímco podezření zaměstnanců narůstá. Fischerova rodina získala společnost v roce 2012. Tato epizoda bude mít premiéru ve středu 22. ledna ve 20 hodin. ET.

Poslední epizoda, o které v době psaní této společnosti víme, je čtvrtá epizoda. Alan S. McKim, předseda představenstva a generální ředitel Clean Harbors, se v utajení podívá, kde jeho společnost potřebuje pomoc. Bude trávit čas ve stísněném prostoru a ošetřovat vnitřek špinavé nádrže v ropné rafinérii. Clean Harbors je poskytovatelem environmentálních a průmyslových služeb; je to největší společnost na odstraňování nebezpečného odpadu v Severní Americe a je uznávaným lídrem v oblasti služeb reakce na mimořádné události v oblasti životního prostředí. Čtvrtá epizoda bude odvysílána ve středu 29. ledna ve 20 hodin. na CBS a CBS Naplno.

PŘEČTĚTE SI VÍCE: Walk-On's Bistreaux & Bar je uveden v „Undercover Boss“


Populární Problémy

Laura Robson a Eugenie Bouchard: Dva přátelé odhodlaní vzít svět

Jak cvičit po sekci C. Přestože jsou císařské řezy stále běžnější součástí porodního procesu, je tento postup stále považován za velkou operaci. Http://www.hmhb.org/virtual-library/interviews-with-experts/cesarea ...

Nadalův fanoušek se snaží přijít na to, jaký je, kým je.

Bratři se zítra utkají v soutěži čtyřhry na Rogers Cupu v Kanadě, Andy budou partnerem Leander Paes a Jamie John Peers.