Jak sledovat dokument HBO „Váha zlata“ online

Weight of Gold dokumentární hodinky

Getty Americký plavec Michael Phelps vyhrál jednu ze svých mnoha zlatých medailí.

Režie: Brett Rapkin, výkonný producent: Michael Phelps, Váha zlata se střízlivě dívá na život olympijských sportovců po skončení jejich kariéry. Premiéru má ve středu 29. července ve 21 hodin. ET/PT na HBO.

Pokud nemáte kabel, postupujte takto Váha zlata na vašem počítači, telefonu, Roku, Fire TV, Apple TV nebo jiném streamovacím zařízení:

Heavy může vydělat provizi affiliate partnerovi, pokud se zaregistrujete prostřednictvím odkazu na této stránce

Kanál HBO společnosti Amazon Prime

Pokud jste předplatitelem Amazon Prime nebo chcete zahájit 30denní zkušební verzi Amazon Prime zdarma , můžete sledovat veškerý obsah HBO naživo a na vyžádání prostřednictvím HBO Amazon Channel, který je dodáván se sedmidenní bezplatnou zkušební verzí:

Sledujte HBO na Amazon Prime

Jakmile jsi zaregistrovali se pro kanál Amazon Prime i HBO , pak se můžete dívat Váha zlata buď žít tak, jak to vysílá, nebo kdykoli na vyžádání.

alternativy k tenisovým míčkům v sušičce

U obou možností můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Amazon nebo na telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Fire TV Stick, Apple TV, Xbox One, PlayStation 4 nebo jiném streamovacím zařízení prostřednictvím aplikace Amazon Video.

Sledujte HBO na Hulu

Ať už máte Hulu nebo chcete se zaregistrovat k novému předplatnému , HBO je k dispozici jako doplněk k Hulu nebo Hulu s živou televizí. Pokud jste novým předplatitelem, můžete zahájit bezplatnou 30denní zkušební verzi pravidelného Hulu plus doplňku HBO:

Bezplatná zkušební verze Hulu

Jakmile se zaregistrujete do Hulu a doplňku HBO, můžete sledovat Váha zlata žijte, jak to vysílá, nebo to můžete sledovat kdykoli na vyžádání.

Můžete sledovat na počítači prostřednictvím webových stránek Hulu nebo na telefonu (podporováno Android a iPhone), tabletu, Roku, Apple TV, Amazon Fire TV, Chromecast, Xbox One, PlayStation 4 (pouze na vyžádání), Nintendo Switch, Echo Show nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace Hulu.


Náhled „Váha zlata“

Hodinový dokument obsahující rozhovory s téměř tuctem bývalých olympioniků, Váha zlata slibuje, že otevře oči těm, kteří nejsou obeznámeni s problémy s depresí a úzkostí, s nimiž se většina olympijských sportovců potýká, když skončí jejich příslušná kariéra.

Vyplývá to z webu HBO „The Weight of Gold se snaží inspirovat diskusi o problémech duševního zdraví, povzbudit lidi, aby hledali pomoc, a zdůraznit potřebu snadno dostupné podpory. Obsahuje účty od olympijských sportovců, kteří sdílejí své vlastní problémy s duševním zdravím, včetně Michaela Phelpsa, Jeremyho Blooma, Lolo Jonese, Gracie Gold, Bode Miller, Shaun White, Sasha Cohen, David Boudia, Katie Uhlaender a posmrtně Stevena Holcomba a Jeret Speedy Peterson (prostřednictvím své matky, Lindy Peterson).

Phelps je v dokumentu obrovskou přítomností; produkuje, vypráví a sdílí některé ze svých osobních a střízlivých zkušeností s tím, co film označuje jako „post-olympijskou depresi“.

Dobrých 80 procent, možná více, projde nějakou formou post-olympijské deprese, Říká Phelps o olympijských sportovcích v upoutávce na film a poznamenal, že plavání bylo tak náročné, že se málem ztratil. Myslel jsem si o sobě, že jsem plavec, a ne jako člověk, říká ve filmu.

Phelps diskutuje o boji s depresí a sebevražednými myšlenkami poté, co jeho kariéra skončila, a není sám ve světě olympijských sportovců, kteří bojovali, jakmile byly jejich sny naplněné zlatou medailí minulostí.

Freestyle lyžař Jeremy Bloom a bruslař Apollo Anton Ohno byli mezi několika ve filmu, kteří sdíleli poutavé popisy života po soutěži na olympijských hrách. Upozornil Ohno nedostatek možností a systému podpory pro bývalé olympioniky, jakmile skončí jejich sportovní kariéra. Neexistuje žádný důchod, žádný bonus, žádné akciové možnosti, říká Ohno.

Phelps, který získal 28 individuálních a týmových medailí - z toho 23 zlatých - je nejvíce zdobeným americkým olympionikem v historii; jeho hlas zde tedy nese velkou váhu.

Rapkin také sdílel jak současná pandemie koronaviru dala velký důraz na tuto konkrétní otázku mnoha olympionikům a jejich blízkým.

Bohužel tento konkrétní projekt zahrnoval neočekávaně učení o vážné krizi duševního zdraví, o které jsem dříve nevěděl: Postolympijská deprese. Současná globální zdravotní krize přinesla jen naléhavější nalézání způsobů, jak snížit stigma při hledání pomoci a poskytnout vynikající zdroje duševního zdraví nejen olympionikům, ale všem, řekl režisér filmu.


Populární Problémy

Novak Djokovič předvádí opravdové sportovní výkony během vítězství nad Radkem Štěpánkem ve 2. kole wimbledonského mistrovství 2014.

Bývalého trenéra Rogera Federera Paula Annacona nedávno pozval Tennis Channel, aby hovořil o vyhlídkách Novaka Djokoviče na letošní Wimbledon, olympiádu a US Open.

Jak zacházet s kukuřicí nebo mozolem. Kukuřice nebo mozol je oblast silné, ztvrdlé, mrtvé kůže, způsobené třením a podrážděním. Na bocích a na špičkách prstů se tvoří kukuřice a mohou být docela bolestivé. Kalus se obvykle tvoří na dně nebo ...

Ryby Betta jsou skvělá malá domácí zvířata. S několika požadavky na péči, tekoucími ploutvemi a zvídavými osobnostmi jsou oblíbenou volbou mezi zkušenými pečovateli ryb i nováčky. Pokud jde o hraní, zdá se, že ...

Vzpřímená řada činek je klasickým pohybem zaměřeným na trapézové a deltové svaly v horní části zad a ramen. Je to skvělé cvičení pro začátečníky, ale také velmi účinná rutina pro pokročilejší vzpěrače. Učit se...

Dva trenéři ve Španělsku nedávno hovořili o svých interakcích s velmi mladým Rafaelem Nadalem. Nadal odpálil míč s neuvěřitelnou intenzitou a vytrvalostí už jako 12letý, což ho dělilo od jeho vrstevníků.