Jak vyhrát hru v Mario Superstar BaseballMario dělá všechno, že? Fotbal, tenis, golf-a nyní baseball! Velká americká zábava. Zde je několik tipů a technik, které vám pomohou uspět v Mario Superstar Baseball.

Kroky

 1. Obrázek s názvem Vyhrajte hru v Mario Superstar Baseball Krok 1

  1 V hlavní nabídce přejděte na Cvičení. Tento tutoriál vás provede základními mechanikami hry Mario Superstar Baseball.
 2. Obrázek s názvem Vyhrajte hru v Mario Superstar Baseball Krok 2

  2 Získejte zkušenosti v režimu „Exhibition Game“. Vyberte si přesnou úroveň obtížnosti. Pokud jste začátečník, měli byste jej pravděpodobně nastavit na „slabý“. Nyní vyberte kapitána týmu. Kapitán bude vaším výchozím nadhazovačem, i když to lze změnit, když si sestavíte sestavu před zápasem. Z důvodů, které budou vysvětleny později, můžete také chtít kapitána s dobrými vztahy s ostatními. Například Mario vychází s Luigim, ale ne s Bowserem nebo Wariem.
 3. Obrázek s názvem Vyhrajte hru v Mario Superstar Baseball Krok 3

  3 Naučte se všechny různé typy hráčů.
  • Vyrovnaní hráči: Jedná se o dobře zaoblené postavy, které jsou téměř průměrné ve všech kategoriích, mezi které patří odpalování, nadhazování, chytání v poli a běh. Balance Captains: Mario, Luigi, Daisy, Birdo.
  • Hráči techniky: Techniky postav jsou obecně chudými pálkaři s téměř průměrnou rychlostí. Jejich nadhazování a/nebo chytání však nahrazuje nedostatek urážky. Techničtí kapitáni: Peach, Waluigi
  • Rychlostní hráči: Rychlostní postavy jsou velmi rychlí běžci, kteří se pohybují od průměrných po velmi chudé, pokud jde o odpalování. Rychlost Hráči se navzájem velmi liší v chytání a nadhazování. Rychlostní kapitáni: Yoshi, Diddy Kong
  • Siloví hráči: Siloví hráči jsou velmi dobří pálkaři, kteří rozbíjejí dlouhé zásahy a oběhy častěji než ostatní hráči. Obvykle jsou to ale velmi pomalí běžci a velmi chudí hráči v poli. Někteří hráči Power jsou ve skutečnosti docela dobří nadhazovači, zatímco někteří jsou pravým opakem. Mocní kapitáni: Bowser, Bowser Jr., Wario, Donkey Kong.


 4. Obrázek s názvem Vyhrajte hru v Mario Superstar Baseball Krok 4

  4 Vyberte hráče podle pozice. Určitě dejte hráče na pozice, které odpovídají jejich schopnostem. Na pozicích, jako je chytač, první základna a třetí základna, chcete pomalejší hráče s menším talentem v poli, protože tyto pozice nejsou tak akční jako ostatní. Nejsou určeni žádní útočníci. Chcete rychlé hráče v poli a postavy s dobrým dosahem ve středním poli. Hráč s nejlepší nadhazovací paží pokračuje na kopec. Budete také chtít, aby váš chytač měl silnou paži, aby vyhodil potenciální zloděje základny. Síla paže je také výhodou v polohách, jako je shortstop a pravé pole.
 5. Obrázek s názvem Vyhrajte hru v Mario Superstar Baseball Krok 5

  5 Nyní upravte pořadí odpalování. Na prvním a druhém místě chcete rychlé a spolehlivé hráče. Na třetím místě byste měli mít vyrovnanější hráče, na čtvrtém, pátém a šestém místě vaše velké silové trefy. Postavy, kterým s pálkou tolik nedůvěřujete, nebo které se prostě nehodí nikam jinam, vyplňují sedmé, osmé a deváté místo.
  • Zde je falešná sestava ...
   • 1. Speed ​​Player
   • 2. Hráč rychlosti/techniky
   • 3. Balance/Power player
   • 4. Power Player
   • 5. Power Player
   • 6. Power/Balance Player
   • 7. Balance/Technique Player
   • 8. Technique Player
   • 9. Speed ​​Player
 6. Obrázek s názvem Vyhrajte hru v Mario Superstar Baseball, krok 6

  6 Vyberte počet směn, které se mají hrát, a zda chcete být domácím týmem nebo venku. Domácí tým má mírnou převahu. Pokud se teprve učíte, zvolte menší směnnou částku. Můžete si vybrat z 1, 3, 5, 7 a 9 směn.
 7. Obrázek s názvem Vyhrajte hru v Mario Superstar Baseball, krok 7

  7 Pitching a Fielding:
  • Při nadhazování se ujistěte, že neustále měníte hřiště, což znamená, že házíte rychlými míči, křivkami a střídáním co nejnáhodněji. Pokud se stanete předvídatelnými, těsto se chytí a může potenciálně získat velký zásah. Až bude váš džbán unavený, okamžitě přepněte ruce. Chcete -li to provést, stiskněte Start a vyberte Změnit pozice.
  • Když jste mimo hřiště, stačí se dostat do kruhu nebo kolem něj (ukazuje, kde míč dopadne) a pokud zčervená, znamená to, že míč chytíte, pokud zůstanete tam, kde jste. Chcete -li chytit létající koule, nemusíte dělat nic jiného, ​​než běžet na místo, kde míč dopadne. Stiskněte 'A' pouze v případě, že jste nuceni skákat nebo potápět se. Pokud jde o in-fielding, nechte míč přijít k vám. Chcete -li házet, můžete stisknout 'A' a nic jiného, ​​a míč bude automaticky hozen na nejlepší možné místo, obvykle první základnu. Můžete také použít ovládací podložku k výběru základny, na kterou se má házet, v případě, že máte více míst, kam hodit. Nakloňte jej doprava spolu s „A“ pro první základnu, nahoru pro druhou, vlevo pro třetí a dolů pro domov. Pokud postava nemůže dosáhnout míče sama a vypadá to, že půjde do outfieldu, stiskněte 'A', abyste chytili skok nebo potápění. A pokud se tam stále nemůžete dostat včas, stejně by to prošlo kolem vás, takže žádná škoda.
 8. Obrázek s názvem Vyhrajte hru v Mario Superstar Baseball, krok 8

  8 Odpalování: Nabíjení náboje používejte pouze příležitostně, nejlépe pouze s vašimi odpalovači energie. Použití švihu náboje s postavou se slabšími odpalovacími schopnostmi obvykle vyústí v odlet. Pokud máte dobré načasování a dostatek praxe, můžete zasáhnout bloop singly (základní zásahy, které padají mezi infieldery a outfieldery) téměř s jakýmkoli hráčem.
  • Domácí běhy a velké hity: Pokud chcete zasáhnout homera, musíte správně umístit těsto a mít dokonalé načasování. Chcete, aby míček zasáhl sladké místo pálky (obvykle blízko středu, kde je logo netopýra), když je pálka dokonale rovnoběžná s míčem.
 9. Obrázek s názvem Vyhrajte hru v Mario Superstar Baseball, krok 9

  9 Hráčská chemie. Ve videohrách je to něco nového. Chemie hráče je v podstatě vztah, který má jeden hráč s druhým. Například: Pokud shortstop má dobrou chemii s prvním baseman, když shortstop pokusí hodit na první, míč bude létat s vyšší rychlostí a přesností. Pokud je shortstop nepřítelem prvního basemana, hody na něj jako první budou divoce mimo cíl, někdy letí přímo kolem hráče. Totéž platí pro pálkování. Pokud má těsto dobrou chemii s hráčem na základně, pak je pravděpodobnější, že tento hráč dostane zásah nebo domácí střelbu. Špatná chemie neovlivňuje odpalování, pouze pole.
 10. Obrázek s názvem Vyhrajte hru v Mario Superstar Baseball, krok 10

  10 Pokud budete postupovat podle těchto kroků a rad, měli byste být úspěšnými hráči míčů. Hodně štěstí! reklama

Komunitní otázky a odpovědi

Vyhledávání Přidat novou otázku Položit otázku Zbývá 200 znaků Zadejte svoji e -mailovou adresu, abyste dostali zprávu, když bude tato otázka zodpovězena. Předložit
reklama

Video . Při používání této služby mohou být některé informace sdíleny s YouTube.

Tipy

 • Outfield: Rychlí hráči jdou sem. Postavy s dobrými skákacími schopnostmi jsou také dobrými outfieldery. Mnoho postav může být úspěšnými outfieldery.
 • Dobrý tým s míčem je postaven na dobrém nadhazování, obraně a základnách.
 • První základna: Zde jdou hráči s omezenými schopnostmi v poli. Bowser, Wario, Boo, King Boo a Petey Piranha do sebe nejprve dobře zapadli.
 • Catcher: Nejhorší hráči v poli budou chytači. Zajistěte, aby váš chytač měl silnou paži. Doporučení: Bowser, King Boo, Petey Piranha.
 • Džbán: Hráči s dominujícími rychlými míči a složitými zakřivenými míči dělají skvělé nadhazovače. Waluigi, Donkey Kong, Peach, Daisy a Boo patří mezi nejlepší nadhazovače.
 • Shortstop: Pozice, na kterou můžete dát své nejlepší hráče v poli. Yoshi je pravděpodobně jedním z nejlepších shortstopů, protože jeho dlouhý jazyk brání linkovým pohonům ve vstupu do outfieldu.
 • Třetí základna: Viz první základna.
 • Druhá základna: Sem míří poměrně rychlí hráči s dobrým dosahem. Yoshi, Birdo, MagiKoopa, Peach, Daisy a Mario Bros.
 • Doporučení hráčů, podle pozice.
 • Některé postavy jako DK a Yoshi mohou šplhat po zdech, jen vám to může ušetřit hru!

Reklama Odeslat tip Všechna podání tipů jsou před zveřejněním pečlivě zkontrolována Děkujeme za zaslání tipu ke kontrole!

Varování

 • Nepoužívejte houpačku příliš.
 • Hráči se špatnými vztahy mezi sebou nevytvářejí dobré spoluhráče.
 • Nedávejte špatné hráče do pole nebo do středního pole.
reklama

Podpořte vzdělávací misi wikiHow

Každý den na wikiHow tvrdě pracujeme na tom, abychom vám poskytli přístup k informacím a informacím, které vám pomohou žít lepší život, ať už vás to bude udržovat v bezpečí, zdravější nebo zlepšit vaši pohodu. Uprostřed současné krize veřejného zdraví a hospodářské krize, kdy se svět dramaticky mění a všichni se učíme a přizpůsobujeme změnám v každodenním životě, lidé potřebují wikiHow více než kdy jindy. Vaše podpora pomáhá wikiHow vytvářet podrobnější ilustrované články a videa a sdílet naši důvěryhodnou značku vzdělávacího obsahu s miliony lidí po celém světě. Zkuste dnes přispět na wikiHow.

Populární Problémy

Jak změřit polévkovou lžíci. Nejjednodušší způsob, jak změřit polévkovou lžíci, je použít odměrku. Pokud žádnou nemáte, můžete stejnou částku získat pomocí jejího ekvivalentu v jiných měrných jednotkách. Pokud nemáte žádné měřicí nástroje ...

Wawrinka možná nevyhrál ani osm zápasů na jiných površích v osmnácti pokusech, ale na antuce se téměř vyrovná skvělému Federerovi.

Oklahoma vypadá, že zůstane neporažený, když dnes zabere Západní Virginii. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Podle posledních zpráv Rafael Nadal přijal návrh prezidenta Realu Madrid Florentina Pereze hrát exhibiční zápas na nově vypadajícím stadionu Santiaga Bernabeua.

Philadelphia Eagles vytáhli z triku další trikovou hru, sedm měsíců po „Philly Special“.

Jak založit zahradu. Toužíte mít každou noc na talíři zeleninu čerstvou ze zahrady nebo se dívat z okna na řady barevných květin? Bez ohledu na to, jak velký nebo malý může být váš dvůr, můžete si vytvořit zahradní plán, který bude vyhovovat vašim ...