HSBC Vancouver Sevens Live Stream: Jak se dívat online v USA

HSBC Vancouver Sevens

Getty

Vítězství týmu USA na domácí půdě, které jim v polovině cesty poskytlo pětibodový polštář na špici žebříčku World Rugby Sevens Series 2018-19, míří týmy tento víkend na turnaj Vancouver Sevens.

Přestože turnaj nebude vysílán v televizi nikde v USA, stále můžete sledujte živé přenosy z každého zápasu na svém počítači, telefonu nebo streamovacím zařízení prostřednictvím ESPN+ , nová služba digitálního streamování od ESPN (není vyžadován kabel), která má exkluzivní pokrytí desítek sportovních akcí, včetně každé etapy HSBC World Rugby Sevens Series.

Přímo zde můžete zahájit bezplatnou 7denní zkušební verzi ESPN+ , a poté můžete sledovat živý přenos celého turnaje Vancouver Sevens na svém počítači přes ESPN.com, nebo na svém telefonu (kompatibilní s Androidem a iPhone), tabletu, Roku, Amazon Fire TV, Apple TV, Chromecastu, PlayStation 4, Xbox One nebo jiné streamovací zařízení prostřednictvím aplikace ESPN.


Náhled HSBC Vancouver Sevens 2019

V polovině sezóny 2018-19 je největším příběhem nadále tým USA.

Není to tak, že by se od Američanů neočekávalo, že budou soutěžit - v každé z posledních čtyř sezón skončili pátí nebo šestí a loni obsadili páté místo na mistrovství světa v San Francisku - ale úroveň jejich úspěchu byla neočekávané i bezprecedentní.

Prostřednictvím pěti turnajů se tým USA objevil ve všech pěti finále. Trvalo jim chvíli, než se úplně probojovali, protože se usadili na stříbro v každé z prvních čtyř, než minulý víkend porazili Samoa, 27: 0, v Las Vegas, ale taková konzistence je na 98 bodech. Mají náskok pěti bodů před obhájci titulu mistrů světa z Nového Zélandu, 14 bodů před Fidži a 25 pro Anglii. Pokud se nezapomenou ukázat v poslední polovině sezóny, zajistili si první čtyři pozice, což zaručuje místo na olympijských hrách v Tokiu v roce 2020.

Je to úžasné, řekl útočník Ben Pinkelman po vítězství nad Samoou minulý víkend. To je přesně ten okamžik, který jsme chtěli. Měli jsme to loni a nechtěli jsme nic jiného, ​​než být přímo tady, být obklopeni každým, kdo útočí na pole. Je to skvělý pocit.

Tento víkend ve Vancouveru bude tým USA - který loni skončil čtvrtý v Kanadě po prohře s Keni v semifinále a znovu s Jihoafrickou republikou v zápase o bronz - bude ve skupině A společně s Jižní Afrikou, Chile a Walesem. Jihoafrická republika, dvojnásobná obhájkyně titulu mistrů světa, je aktuálně na pátém místě.

Fidži, obhájci titulu Kanada Sevens, skončili na čtvrtém a šestém místě v posledních dvou turnajích poté, co vyhráli v Kapském Městě i v Hamiltonu. Až na třetí místo a rychle odpadávají z USA a Nového Zélandu, nyní se potýkají s potenciálně nebezpečným Pool B se Samoa (kteří jsou čerstvě po finále Final Cup v Las Vegas), Keňou (která zde loni skončila druhá) a hostitelskou Kanadou .

Nový Zéland mezitím zaujímá nejvyšší pozici v C spolu s Austrálií, Španělskem a Francií. Australané jsou na šestém místě a 11 bodů za čtvrtou Anglií, takže budou muset začít spojovat některá semifinálová vystoupení, pokud se chtějí rozběhnout na tomto automatickém olympijském kvalifikačním místě.

Pool D obsahuje Argentinu, Anglii, Skotsko a Japonsko. Argentina odchází ze svého nejlepšího výkonu v sezóně, když srazila Američany ve věku 26 až 24 let v kulečníku-byli jediným týmem, který porazil případné šampióny-a obsadili celkově čtvrté místo.


Populární Problémy

Už jen pár dní nás dělí od začátku prvního Grand Slamu - Australian Open 2016 v sezóně.

Zde je pět nejzábavnějších napodobenin jednoho tenisty druhým.

Novak Djokovic měl přinejmenším kontroverzní sezónu 2020, která ho vedla k čerpání tepla z různých částí tenisového světa z různých důvodů.

Obři a Bengálci se sejdou ve čtvrtek v předsezónním zápase 3. týdne. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu na různých trzích.

Jak naplánovat párty u bazénu. Pool party je zábavný způsob, jak oslavit mnoho zvláštních příležitostí. Plánování párty u bazénu se může zdát jako spousta práce, ale ve skutečnosti to může být jednoduchý proces. Abyste mohli naplánovat párty u bazénu, musíte si vybrat ...

Poslední golfový major roku 2021, The Open Championship, se koná tento týden v Royal St George's. Zde je návod, jak můžete sledovat živý přenos z turnaje.