Toronto 2021: Andrey Rublev vs John Isner náhled, head-to-head & prediction | Národní banka otevřena

Andrey Rublev

Andrey RublevPodrobnosti zápasu

Svítidlo : (4) Andrey Rublev vs John Isnerdatum : 12. srpna 2021Turnaj : Otevřená národní banka 2021

léčit cvičení tenisového lokte

Kolo : Třetí kolo (16. kolo)Místo : Aviva Center, Toronto, OntarioKategorie : ATP Masters 1000

Povrch : Venkovní tvrdéOdměna : 2 850 975 $Živé televizní vysílání : USA - Tenisový kanál | Velká Británie - Amazon Prime Video | Indie - Voot Select

cílová tenisová sukně

Náhled Andrey Rublev vs John Isner

Čtvrtý nasazený Andrey Rublev bude střílet za nějakou dobrou staromódní pomstu, když se ve čtvrtek postaví proti velkému podání Johnu Isnerovi o místo ve čtvrtfinále National Bank Open 2021.

John Isner si po setkání v Madridu podává ruku s Andrejem Rublevem

John Isner si po setkání v Madridu podává ruku s Andrejem Rublevem

Rublev byl rozrušený Isnerem ve třech setech na Madrid Open na začátku tohoto roku. Američan po cestě na Rusa vypálil neuvěřitelných 28 es, aby vyhrál 7-6 (4), 3-6, 7-6 (4). Rublevova forma se po tomto zápase zcela odrazila, když upustil pět ze svých příštích 14 setkání.

Ztráty Rubleva zahrnovaly odchod ze čtvrtého kola ve Wimbledonu a porážku v prvním kole na olympijských hrách v Tokiu. Rus se ale během otvíráku v Torontu ukázal být ve špičkové formě a křižoval k vítězství ve dvou setech nad Fabiem Fogninim.

Film wendy williams online ke shlédnutí

John Isner ze své strany přenesl svou dynamiku z Atlanty do Toronta. V prvním kole proletěl kolem Alejandra Davidoviče Fokiny, ve druhém bojoval s 13. nasazeným Cristianem Garinem.

Američanka, která je na 30. místě, upustila první set proti Garinovi, ale trefila se zpět a zajistila si vítězství 4-6, 6-3, 6-4.

dimenzování tenisové rakety

Andrey Rublev vs John Isner hlava-nehlava

John Isner vede Andrey Rublev 2: 0 na zápasy. Američan porazil Rubleva ve dvou setech na Miami Open 2015 a porazil ho také v těsném střetnutí na madridském šampionátu 2021.

Predikce Andrey Rublev vs John Isner

Rublev začal hořet ve svém druhém kole proti Fogninimu a překonal 13 es za svým italským protivníkem. Rus také použil svůj masivní forhend, aby převzal kontrolu nad shromážděními na začátku. Ale bude muset svůj úkol omezit proti Isnerovi, který byl v poslední době v žhavé formě.

John Isner

John Isner

Američan pokračoval tam, kde minulý týden skončil v Atlantě. Isner v Torontu dosud zasáhl 40 es a pouze dvakrát zahodil podání. Byl také překvapivě efektivní při návratu; bývalý světový hráč číslo 8 tento týden šestkrát zlomil podání, což ho drží v dobrém postavení proti Rublevovi.

Pokud Rublev dokáže dát do hry dostatek returnů, bude moci použít svůj forhend k pohybu Američana po kurtu. To by mohlo jít až k drátu, přičemž Rublev se vynořil s těsným vítězstvím.

Předpověď : Andrey Rublev ve třech sadách.

Populární Problémy

Pokoušíte se zjistit, jak si stáhnout aplikaci Disney Plus na Galaxy Tab? Zde je krok za krokem, jak sledovat Disney Plus na tabletech Samsung.

Jak ošetřit oteklou žílu. Oteklé žíly (křečové žíly) mohou být bolestivé a nevzhledné. Žíly mohou bobtnat z několika důvodů, ačkoli se nejčastěji vyskytují, když je něco blokuje nebo brání správnému průtoku krve. Běžný...

Asijské oči na Paříž jako Nishikori, Chung připravil zúčtování

Objevte 50 nejlepších romantických komedií všech dob s naším konečným seznamem - který vám také řekne, kam je právě teď streamovat.