Buenos Aires 2021: Analýza losování, náhled a předpověď dvouhry mužů | Argentina otevřená

Diego Schwartzman

Diego Schwartzman

Tento týden ATP tour Golden Swing míří do Buenos Aires na Argentina Open. Událost série 250 nabízí losování dvou hráčů ve 28 hráčích, přičemž první čtyři semena získají první kolo.

Buenos Aires má bohatou tradici a je součástí turné ATP již více než dvě desetiletí. Událost claycourt se může pochlubit některými legendárními jmény v seznamu šampionů, včetně Rafael Nadal, David Ferrer, David Nalbandian, Carlos Moya a Gustavo Kuerten.

Casper Ruud, vítěz edice 2020, se rozhodl tento týden neobhájit svůj titul. Ale s 250 body do žebříčku pro vítěze a prize money ve výši 329 550 $ je v sázce mnoho, o co mohou muži bojovat.

Na tomto místě je zde bližší pohled na to, jak se pravděpodobně bude losovat:

domácí terapie pro tenisový loket

Horní polovina: Diego Schwartzman a Miomir Kecmanovic

vést smečku

Miomir Kecmanovic

Miomir Kecmanovic

Naočkovaní hráči: [1] Diego Schwartzman, [4] Miomir Kecmanovic, [7] Laslo Djere [8] Frances Tiafoe

Očekávané semifinále : Diego Schwartzman vs Miomir Kecmanovic

tenisové boty puma semiš

Temní koně: Facundo Bagnis a Juan Manuel Cerundolo

Analýza : Světová jednička 9 Diego Schwartzman bude doufat, že se mu v Buenos Aires bude dařit lépe než jeho čtvrtfinále na probíhajícím Cordoba Open.

Po jeho průlomové sezóně v roce 2020 se Argentinec dostal do pomalého startu v roce 2021. Dosud sestavil rekord 4: 3 a byl by obzvláště zklamaný svým odchodem ze třetího kola na Australian Open.

Schwartzman by ve druhém kole mohl narazit na Andreje Martina nebo kvalifikaci. Ale velká zkouška ho čeká ve čtvrtích, kde je přitahován ke splnění č. 8 Frances Tiafoe.

Tiafoe má za sebou těžký zápas prvního kola proti argentinskému veteránovi Facundu Bagnisovi, který dosáhl semifinále Cordoby.

jak vyhrát set v tenise

Miomir Kecmanovic je dalším nejlepším semenem v této polovině. Srb, který spojil své síly s bývalým světovým hráčem číslo 3 Davidem Nalbandianem, by se ve druhém kole mohl setkat s Thiagem Monteirem nebo Robertem Carballesem Baenou.

Prohlédněte si tento příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Miomirem Kecmanovicem (@miomirk)

Kecmanovic by se měl ve čtvrtích setkat s č. 7 Laslo Djere.

Djere se ve svém otvíráku ujme bývalého šampiona Marca Cecchinata. Poté bude pravděpodobně hrát vítěze all-argentinského střetu Federica Delbonise a Juana Manuela Cerundola.

Cerundolo bylo v Cordobě tento týden velkým zjevením. Devatenáctiletý hráč, který se umístil na 335. místě na světě a hraje svoji první akci na úrovni ATP, postoupil v době psaní článku do nedělního finále.

To znamená, že finále bude Cerundolovým osmým zápasem v týdnu (prošel kvalifikací), takže v Buenos Aires bude pravděpodobně faktorem únava.

Semifinální predikce: Diego Schwartzman vs Marco Cecchinato


Spodní polovina: Cristian Garin a Benoit Paire jsou nejlepší semena v této sekci

Cristian Garin

Cristian Garin

Naočkovaní hráči: [2] Cristian Garin, [3] Benoit Paire, [5] Albert Ramos-Vinolas, [6] Pablo Andujar

Očekávané semifinále : Cristian Garin vs Benoit Paire

Tmavý kůň: Federico Coria

Analýza : Semeno č. 2 Cristian Garin začne buď proti Joao Sousa, nebo proti kvalifikaci. Ve čtvrtích je Chilean přitahován, aby se setkal se semenem č. 5 Albertem Ramosem -Vinolasem - který je také až do finále Cordoby.

Vzhledem k jeho obrovským zkušenostem bude Ramos-Vinolas pravděpodobně tento týden mít další dobrý běh. Španěl začíná proti divoké kartě Holger Rune, současné juniorce č. 1, která je již zařazena do top 500 ATP.

Semeno č. 3 Benoit Paire by ve druhém kole tentokrát mohlo narazit na Federica Coriu, který Francouze vyřadil ze čtvrtfinále Cordoby. Pokud se Paire dokáže prosadit, pravděpodobně by na něj ve čtvrtích čekal semen číslo 6 Pablo Andujar.

na jakém kanálu je máma červen

Semifinální predikce: Albert Ramos-Vinolas vs Federico Coria

Předpověď na finále

Diego Schwartzman vs Albert Ramos-Vinolas

Předpokládaný šampion

Albert Ramos-Vinolas

Populární Problémy

Ve čtvrtek večer má premiéru Velká debata společnosti Syfy Wire. Zde je návod, jak jej sledovat online, pokud nemáte kabel.

Jak přestat s nadměrným pitím. Podle Centra pro kontrolu a prevenci nemocí je nárazové pití nejčastějším vzorem nadměrné konzumace alkoholu ve Spojených státech. Https://www.cdc.gov/alcohol/fact-sheets/binge-drinki ...

Vážící stanice jsou navrženy tak, aby kontrolovaly hmotnost vašeho vozidla pomocí velkých vah, a zajišťovaly, aby vozidla, jako jsou velká nákladní vozidla, neměla nadváhu. Pokud se snažíte vyhnout váhovým stanicím, můžete si vzít alternativní ...

Prohlášení Alexandra Zvereva byla smetena jeho bývalou přítelkyní, která zopakovala svá tvrzení o zneužívání. Sharypova také uvedla, že se cítila zdrcena vylitím podpory, které se jí dostalo od fanoušků.

Vaporizéry se používají místo tradičních kuřáckých zařízení k vdechování přirozených výparů vašich kouřových kouřů, místo aby je spalovaly a dýchaly kouř plný karcinogenů. Údajně „zdravější“ vaporizéry jsou pochopitelně ...

Vepřové kotlety dělají skvělou rychlou večeři, ale dají se snadno uvařit. Křehké, šťavnaté kotlety je můžete před vařením marinovat nebo solit. Pak se rozhodněte, zda je chcete opéct na sporáku a dopečet v troubě, nebo zda ...