„Je jasné, že ne každý ho má rád“ - Pierre -Hugues Herbert brání Novaka Djokoviče

Pierre-Hugues Herbert, Novak Djokovic a Nicolas Mahut

Pierre-Hugues Herbert, Novak Djokovic a Nicolas Mahut

Novak Djokovic a jeho špatně načasovaná Adria Tour vyvolaly v posledních dnech bouři, přičemž několik hráčů mělo pozitivní test na COVID-19. Grigor Dimitrov, Borna Coric, Viktor Troicki a sám Djokovič se během druhé etapy turné konaného v Zadaru nakazili obávaným virem, což vedlo ke zrušení celé akce.

Turné, pořádané a financované Novakem Djokovičem a jeho rodinou, bylo kontroverzní od samého začátku. Neexistovaly žádné normy sociálního distancování a také se setkávaly davy maximální kapacity a plnohodnotný tisk. V jednu chvíli byli hráči dokonce vidět tančit v nočním klubu v Bělehradě bez košile.

Účastníci turnaje, například Dominic Thiem a Alexander Zverev, se prostřednictvím svých účtů na sociálních sítích omluvili. Ale Djokovic jako hostitel čelil náporu horka z tenisového světa, přičemž cihlové baty stále neúnavně proudily dovnitř.

Během celého debaklu však několik hráčů dorazilo na obranu Novaka Djokoviče. Jedním takovým hlasem je hlas č. 71 Pierra-Hugues Herberta, který měl pro Srba laskavá slova

Novak Djokovic tráví hodně času tenisem a hráči: Herbert

Novak Djokovic na Paris Masters 2019

Novak Djokovic na Paris Masters 2019

nejlepší nová tenisová raketa

Jak informoval švýcarský časopis AZ, Herbert nejprve upozornil na špatný úsudek ze strany Djokoviče a řekl, že akce Adria Tour se konala „příliš brzy“.

„Byl jsem šťastný, že se znovu hrál tenis. Měla by to být velká slavnost. Nakonec se to bohužel změnilo v noční můru. Nebyl to nejlepší nápad a příliš brzy, “řekl Herbert.

Francouz ale poté řekl, že nešťastný zvrat událostí nestačil na ostrakizaci světové jedničky nebo na to, aby se stal pantomimním padouchem hry. Herbert dále hovořil o Novakovi Djokovicovi a jeho roli při rozvoji hráčů a sportu celkově.

Srb v současné době slouží jako prezident Rady hráčů ATP, pozice, na kterou byl zvolen v roce 2016.

'Novak má spoustu nápadů.' Je jasné, že ne každý je má rád. Tráví ale hodně času tenisem a námi hráči. Proto ho bráním. '

Světová jednička 71 později hovořila o US Open a sdílela některé z dřívějších obav Novaka Djokoviče ohledně navrhovaných bezpečnostních omezení. Francouz si myslí, že absence sdílení „emocí s publikem“ by mohla turnaj připravit o část jeho kouzla.

„Místo sdílení emocí s publikem letíte do New Yorku hrát tenis před prázdnými tribunami. Trávíte čas v hotelu, nosíte roušky a nesmíte na Manhattan, “řekl Herbert.

Populární Problémy

Jak vypracovat množství občerstvení. Pokud zajišťujete akci a chcete naplánovat, kolik jídla se bude podávat, existuje několik jednoduchých způsobů, jak získat přesný odhad. Prvním krokem je zjistit počet lidí, kteří budou ...

Zjistěte, jak streamovat „The Great American Baking Show“ 2019 online, pokud nemáte kabel a chcete se na něj podívat.

Jak vyprat baseballovou čepici. Praní baseballové čepice ji udrží čerstvou a vydrží déle. Je snadné to provést pomocí jemného čisticího prostředku a hadříku. Některé klobouky lze dokonce mýt v myčce nádobí. S několika tipy můžete udělat ...

Zde je návod, jak sledovat Redskins vs Eagles online bez kabelu

Pokud očekáváte návštěvu příbuzných z jiné země, možná si budou chtít zajezdit, když vás navštíví. Může být výhodné nechat si půjčit auto, ale musíte vědět, že jsou kryty pojištěním. Můžeš být...

Counterpuncher Murray se ve vítězství nad Federerem mění v agresora