„Je jasné, že ne každý ho má rád“ - Pierre -Hugues Herbert brání Novaka Djokoviče

Pierre-Hugues Herbert, Novak Djokovic a Nicolas MahutNovak Djokovic a jeho špatně načasovaná Adria Tour vyvolaly v posledních dnech bouři, přičemž několik hráčů mělo pozitivní test na COVID-19. Grigor Dimitrov, Borna Coric, Viktor Troicki a sám Djokovič se během druhé etapy turné konaného v Zadaru nakazili obávaným virem, což vedlo ke zrušení celé akce.

Turné, pořádané a financované Novakem Djokovičem a jeho rodinou, bylo kontroverzní od samého začátku. Neexistovaly žádné normy sociálního distancování a také se setkávaly davy maximální kapacity a plnohodnotný tisk. V jednu chvíli byli hráči dokonce vidět tančit v nočním klubu v Bělehradě bez košile.Účastníci turnaje, například Dominic Thiem a Alexander Zverev, se prostřednictvím svých účtů na sociálních sítích omluvili. Ale Djokovic jako hostitel čelil náporu horka z tenisového světa, přičemž cihlové baty stále neúnavně proudily dovnitř.

Během celého debaklu však několik hráčů dorazilo na obranu Novaka Djokoviče. Jedním takovým hlasem je hlas č. 71 Pierra-Hugues Herberta, který měl pro Srba laskavá slova

Novak Djokovic tráví hodně času tenisem a hráči: Herbert

Novak Djokovic na Paris Masters 2019tenisová raketa pro děti od 3 let

Jak informoval švýcarský časopis AZ, Herbert nejprve upozornil na špatný úsudek ze strany Djokoviče a řekl, že akce Adria Tour se konala „příliš brzy“.

„Byl jsem šťastný, že se znovu hrál tenis. Měla by to být velká slavnost. Nakonec se to bohužel změnilo v noční můru. Nebyl to nejlepší nápad a příliš brzy, “řekl Herbert.

Francouz ale poté řekl, že nešťastný zvrat událostí nestačil na ostrakizaci světové jedničky nebo na to, aby se stal pantomimním padouchem hry. Herbert dále hovořil o Novakovi Djokovicovi a jeho roli při rozvoji hráčů a sportu celkově.

Srb v současné době slouží jako prezident Rady hráčů ATP, pozice, na kterou byl zvolen v roce 2016.'Novak má spoustu nápadů.' Je jasné, že ne každý je má rád. Tráví ale hodně času tenisem a námi hráči. Proto ho bráním. '

Světová jednička 71 později hovořila o US Open a sdílela některé z dřívějších obav Novaka Djokoviče ohledně navrhovaných bezpečnostních omezení. Francouz si myslí, že absence sdílení „emocí s publikem“ by mohla turnaj připravit o část jeho kouzla.

„Místo sdílení emocí s publikem letíte do New Yorku hrát tenis před prázdnými tribunami. Trávíte čas v hotelu, nosíte roušky a nesmíte na Manhattan, “řekl Herbert.

Populární Problémy

Šarapovová vstoupila do třetího kola po nervózní výhře nad Panovou Melbourne, 21. ledna (IANS) Světová č. 2 Maria Šarapovová měla těsný útěk do s.

WTA Fes - Kuznetsova nucena odejít do důchodu kvůli zranění stehna

Novak Djokovic je hlavní hvězdou losování dvouhry mužů na US Open 2020, zatímco Dominic Thiem vede spodní polovinu. Stefanos Tsitsipas, Daniil Medvedev a Alexander Zverev doufají, že napadnou 2 nejlepší semena na NY Slam.

Chcete se podívat na film Rodman: Lepší nebo horší 30 za 30? Zde je přehled toho, jak sledovat online přenos dokumentu Dennise Rodmana.

Zde je návod, jak streamovat novoroční oslavu Rose Parade 2021 online bez kabelu, vysílat v pátek 1. ledna v 11:00 ET/8:00 PT na NBC.