Jennifer Brady je „připravená vrátit se a soutěžit“ na US Open v roce 2023

Američanka hraje na US Open poprvé od roku 2020 a své zkušenosti z velkých turnajů využívá ve svůj prospěch.FLASHBACK: Tennis Channel Live diskutuje o uzdravení Jennifer Brady.

NEW YORK – Semifinalistka US Open 2020 Jennifer Bradyová, která si užívala zastávku v boxech ve Financial District, uspořádala svůj vlastní speciální trénink na Court 16 ve spolupráci s Babolatem a nadšeně hovořila o svém plánovaném návratu do Flushing Meadows.'Jsem opravdu nadšený, že jsem zpátky v New Yorku,' řekl Brady. 'Je to už pár let, co jsem tu hrál, od roku 2020, takže jsem připraven se tam vrátit a soutěžit.' K Bradymu se připojila Dětská tenisová akademie na kurtu 16 na volejbal.

K Bradymu se připojila Dětská tenisová akademie na kurtu 16 na volejbal.Partnerství mezi Court 16 a Babolat začala v roce 2014, 's cílem posunout tenisový zážitek prostřednictvím sportovního ducha, disciplíny a inkluzivity.'Od té doby byly po celém New Yorku vyvinuty čtyři kluby Court 16 a proběhly bohaté Babolat a hráčské oslavy jako např. loňský start Babolat Pure Aero 2023 s Carlosem Alcarazem, Leylah Fernandez a Félixem Auger-Aliassimem.

 K Bradymu (uprostřed) se připojili generální ředitel společnosti Babolat Eric Babolat (vlevo) a generální ředitel společnosti Court 16 Anthony Evrard (vpravo).

K Bradymu (uprostřed) se připojili generální ředitel společnosti Babolat Eric Babolat (vlevo) a generální ředitel společnosti Court 16 Anthony Evrard (vpravo).

Letos to byl Brady, kdo si s dětmi zacvičil volejbal a s dospělými si zahrál hru na zem. Připravit se na US Open není snadný úkol, zvlášť když už několik let nezávodila v New Yorku, takže tento trénink byl nezbytností, aby se připravila na závěrečný velký turnaj v roce 2023.

 Brady's experience at Grand Slam tournaments will be important to her as she makes her way back to the US Open for the first time since 2020.

Bradyho zkušenosti z grandslamových turnajů pro ni budou důležité, protože se poprvé od roku 2020 vrací na US Open.

'Už jsem tady byl v semifinále, měl jsem zkušenosti z grandslamů.' řekl Brady. 'Zkušenosti jsou velmi důležité, pokud jde o udržení se na vrcholu hry nebo o dosažení vrcholu hry, a rozhodně své zkušenosti využiji.'

V žertu dodala: 'Někteří hráči se mě bojí a já jsem připravená začít.' Ale buďme upřímní, Brady to chce vyhrát a WTA by si měla dát pozor na její návrat.

Populární Problémy

Je to kletba každého, kdo investuje do sady pěkných ručníků: po opakovaném použití se nakonec stanou stejně drsnými a tuhými jako zbytek ručníků v koupelně. I když může být obtížné dostat ručníky zpět na původní úroveň ...

Jak nainstalovat sprchu. Jakmile je vaše instalatérské potrubí nainstalováno, je osprchování dobrým projektem, jak si v nové domácí stavbě udělat vlastní práci. Můžete se naučit připravit prostor pro instalaci a přistupovat k práci při vkládání různých ...

Zde je návod, jak sledovat mistrovství světa v krasobruslení čtyř kontinentů online, pokud jste ve Spojených státech.

Zbývající republikánští prezidentští kandidáti se v sobotu večer v Jižní Karolíně utkali v deváté debatě GOP. Celé video si můžete přehrát zde.

Jak se zbavit čokoládových skvrn. Takže jste milovník čokolády. Teď už musíte vědět, že bohatá, mléčně čokoládová dobrota způsobí při rozlití nezvladatelný nepořádek. Čokoláda obsahuje vysoké množství (lahodného) tuku, který udrží ...