Raketa Rafaela Nadala má nyní tlačítko napájení!Rafael Nadal a Caroline Wozniacki mluví o svých „mocných“ raketách

Melbourne, 20. ledna (IANS)

Nová raketa španělského tenisového esa Rafaela Nadala má nyní tlačítko napájení, které mu pomůže načasovat jeho údery k dokonalosti!

Pojmenován jako 'chytrá raketa', jeden z nejnovějších pokroků v tenisové technologii, říká hráči, kde má pomocí aplikace odpálit míč, uvádí news.com.au.

Do rakety jsou implantovány senzory vyrobené tenisovou společností Babolat, které zaznamenávají každý detail při každém úderu míče. Na konci hry nebo tréninku je možné data stáhnout a analyzovat tak slabé a silné stránky hráče.

'Toto (raketa) je způsob, jak si můžete ověřit tyto věci (jak si vedl ve hře),' řekl čtrnáctinásobný grandslamový vítěz, který byl po většinu sezóny mimo hru se zraněním.

Dánská hráčka Caroline Wozniacki a Francouz Jo-Wilfried Tsonga mají na svých raketách také tlačítko napájení.

Hráč musí stisknout tlačítko 'on' a poté začít hrát. Když hra skončí, musí stisknout druhé tlačítko a aktivovat Bluetooth, který synchronizuje statistiky s chytrým telefonem nebo počítačem.

Populární Problémy

Jak vypěstovat pouto se svými rybami Betta. Ryby Betta, nazývané také siamské bojové ryby, jsou oblíbenými domácími mazlíčky díky svým jasným barvám a výrazným ploutvím. Ačkoli obvykle dávají přednost životu sami, bettas jsou společenská stvoření, která mohou ...

Být dobře zaobleným teenagerem je vyvážením. Představte si, že jste v cirkuse a jedete na jednokolce. Ringmaster vám hodí jednu kouli a pak dvě, pak tři a čtyři, což se od vás očekává, že budete žonglovat najednou - při jízdě na ...

ESPN získává vysílací práva CBS na US Open

Jak ošetřit poranění nohou u morčat. Morčata mohou být skvělými domácími mazlíčky, o které je obecně snadná péče. Mohou však být náchylní ke zranění, pokud s nimi není správně zacházeno. Morče, které má poranění nohy v důsledku nehody nebo ...

Už jen pár dní nás dělí od začátku prvního Grand Slamu - Australian Open 2016 v sezóně.