Každý chtěl sledovat Rafaela Nadala, jak hraje ve Washingtonu, jeho soutěživý duch je úžasný: Paul Annacone

Rafael Nadal

Rafael Nadal

Rafaela Nadala příprava na US Open začala špatně, protože ve třetím kole ho z Citiz Open 2021 dostal jihoafrický Lloyd Harris. Španěl hrál svůj první turnaj od prohry s Novakem Djokovičem v semifinále na Roland Garros.

různé střely v badmintonu

Nadal v současné době řeší zranění nohy, které ho donutilo odstoupit z Wimbledonu a tokijské olympiády. Španělské hnutí vypadalo během jeho kampaně ve Washingtonu kompromitovaně a tento týden drasticky snížilo jeho šance na obhajobu titulu Canada Masters.

Ale podle proslulého trenéra a analytika Paula Annacona měl Nadalův pobyt ve Washingtonu určité výhody. Annacone uvedla, že přítomnost Španělů ve městě zvedla náladu veřejnosti, která se houfně objevovala a sledovala Nadala i během tréninků.

Američan dodal, že účast na akci ATP 500 dala Nadalovi příležitost prozkoumat Washington a prohlédnout si jeho nádherné památky.

nejlepší způsob, jak vyléčit tenisový loket
„Myslím, že je to docela jednoduché, viděli jsme cvičné soudy. Byli zabalení, každý ho chtěl sledovat hrát, “řekl Paul Annacone pro Tennis Channel. 'Musí si udělat trochu prohlídky památek, některé z velkých památek ve Washingtonu.'

Annacone, který v minulosti koučoval jako Pete Sampras a Roger Federer, tvrdil, že Nadal hrál přes otvírák proti Jacku Sockovi na dobré úrovni i přes své fyzické niggány.

'Rafaho konkurenční šťávy se opět dostaly na povrch a vyšly na vrchol v úžasném zápase s Jackem Sockem, kde jsme si ani nebyli jisti, jestli bude příští den soutěžit,' řekla Annacone. „Bylo úžasné to sledovat, jeho soutěživý duch je úžasný. Není to neuvěřitelné sledovat, co dělá? '

„Poznali jste, že ho dav opravdu ocenil, že tam byl“ - Eugenie Bouchard na Rafael Nadal

Rafael Nadal vystopuje míč na Citi Open 2021

Rafael Nadal vystopuje míč na Citi Open 2021

Eugenie Bouchardová, která je v současné době na 133. místě, také přemýšlela o vystoupení Rafaela Nadala ve Washingtonu. Kanaďan uvedl, že Španěl to na hřišti proti Sockovi nechal stranou, přestože viditelně bojoval s nohou.

pravidla raketového fotbalu
'V tom, co je pro něj menší turnaj, je viditelně zraněný a kulhá mezi body vs Jack Sock.' Ale přesto, soutěžit až do samého konce, dokonce zvýšil jeho úroveň v tomto třetím setu tiebreaker, a proto je jedním z nejlepších všech dob, “řekl Bouchard.

Bouchard také řekl, že publikum bylo potěšeno, že poprvé viděl Nadala hrát ve Washingtonu.

'Dalo se poznat, že ho dav opravdu ocenil, že tam byl, v zápasech se do toho opravdu dostávali,' řekl Bouchard. 'Víš, vezme mu to [zápas], ale nová zkušenost v novém městě, jak řekl, že tam nikdy nebyl.'

Populární Problémy

Taktiky povídání: Proč Del Potro nezvládl Djokoviče jako Nadala v Šanghaji

Vše, co potřebujete vědět o blockbusteru Semifinále Federer vs Nadal na French Open 2019 zítra.

Na Federera čeká mnoho výzev, aby se stal nejúspěšnějším hráčem všech dob v Indian Wells.

Jak hrát sálový fotbal. Sálový fotbal může být zábavný, fyzicky náročný sport. Ačkoli sdílí základní koncept venkovního fotbalu, existuje mnoho rozdílů, včetně velikosti hřiště, určitých pravidel a herních technik ....

Devětačtyřicátníci vypadají, že se odrazí od své první prohry, když v neděli nastoupí proti Cardinals. Zde je návod, jak sledovat hru online bez kabelu.

Novak Djokovic získal 17 grandslamových titulů a 35 titulů Masters 1000 na cestě k tomu, aby se stal historicky nejlepším. Během své slavné kariéry překonal řadu rekordů.